Соблюдайте правила форума!
Не читайте и не не пишите в теме, если вам она чем-то не нравится.
Не пишите в теме, если вам нечего сказать по сути.
Не пишите в теме, если вы не умеете спокойно и сдержанно отвечать, на сообщения оппонентов.
Не просите закрыть тему, если вам она не нравится.
Разрешено высказывать СВОЕ ОБОСНОВАННОЕ мнение в спокойном стиле!
Соблюдайте барьер в общении и политкорректность!
ЗАПРЕЩЕНЫ сообщения и(или) фото-видео материалы оскорбительного характера по отношению к участникам, третьим лицам, организациям, органам, структурам, объединениям и т.д.т.п.
Запрещено размещение рекламы, антирекламы, агитации, пропаганды, лжи и т.д.т.п.
Не всё, что кто-то где-то говорит, нужно и можно повторять на Форуме. Приоритет - обмен личными мнениями.
За искажение, коверкание, перекручивание и т.д.т.п. названий организаций, объединений, партий, политиков, торговых марок, фамилий, имен, терминов модераторам как мимимум рекомендуется удалять такие сообщения. Но в зависимости от ситуации возможны и более строгие меры к тем, кто не сделает никаких выводов.
Никаких ссылок здесь размещать не нужно!
Если сообщение нарушает правила - нажмите пожалуйста "!" под аватаром.
Это поможет оперативно реагировать на нарушения.
нажмите ЗДЕСЬ и обязательно посмотрите полезные ответы в этой теме!
Зеленський почав готуватись до переїзду на державні дачі ще у червні 2019 року, одразу після перемоги на президентських виборах.
Ось офіційна відповідь керівника президентського офісу: цього року за державну дачу, куди переїхало президентське сімейство, платники податків викладуть 3,5 мільйони гривень. Причому, з листа видно, що готуватися до переїзду Зеленський почав у червні 2019, щойно як став президентом. Тобто, одразу, коли пообіцяв передати держдачі дітям.
А ви, шановні ЗЕбіли, після цього і далі слухайте, як нинішній президент розповідає вам, що нормально прожити можна і за мінімалку
Обслуговування держдачі Зеленського в Конча-Заспі обходиться в 3,5 млн.
На обслуговування державної дачі президента в Конча-Заспі з держбюджету витрачається 3,5 млн гривень на рік.
Про це повідомив депутат від "ЄС" Володимир Ар'єв,
1,5 роки тому я про це писав. І про $632млн вкрадених Коломойським з Приватбанка на купівлю нерухомості в США, і про перерахування фірмам Зеленського відмитих грошей. Тепер, коли США перевели все в юридичну площину, і у олігарха, і у його президента почалися реальні проблеми.
Сгинь нечистая сила, махровый порохобот арьев
Вспомните разговор коломойши и порошка! Порошок говорит:" Игорь, ПриватБанк и весь его менеджмент работают только на тебя".
Коломойша : " А шо ты хотел , Петя? , чтобы мой банк работал на тебя!"
Эту информацию выдал Коломойский на телевидении.
А позже добавил , что порошкапоне хотел 40% прибыли
Тая Клименко
31 минуту назад
Когда же разорвет от неуемного воровства этих "мышей", когда они нажрутся??! А главное, никого и ничего не боятся! Хоть одну "мышь" задавите, воровство сразу прекратится, они от безнаказанности наглеют и жрут все подряд!!!
Добавлено через 28 минут
Цитата:
Сообщение от kvn67
Тобто, одразу, коли пообіцяв передати держдачі дітям.
А это ещё раз ПЭбилам, когда первые дети заедут на отдых на эту дачу, и если понравится, тогда и все остальные дачи передадут им
Керівником загальноукраїнської виборчої кампанії партії влади передбачувано став її голова Олександр Корнієнко; до роботи у штабі залучені ті, хто працює з партією на постійній основі. Загалом центральний штаб "СН" працює у столичному конгресно-виставковому центрі "Парковий", але є офіс і на вулиці Новоселицькій.читать дальше
До речі, про бігборди, а точніше – про базовий слоган серпня від "Слуг": "Україна – це ти", з географічною "розшивкою" по регіонах. У соціальних мережах і політичних кулуарах лунає чимало критики щодо розпливчатості цього меседжу: мовляв, ні про що. Ще й звинувачують партію у плагіаті, адже, по-перше, саме такі слова лунають в одній з пісень Тіни Кароль, а по-друге, саме такий слоган використовувала в одній зі своїх кампаній Юлія Тимошенко.
"По-перше, Тіна Кароль претензій до партії не має і, не виключено, візьме участь в агітаційних заходах "СН" дещо пізніше. Що ж стосується збігу з Юлиним слоганом, то, по-перше, наш іде у регіональній прив’язці: "Вінниця – це ти", "Тернопіль – це ти" і т.і. А по-друге, на вересень, коли будуть вже презентувати кандидатів, у нас з’явиться інша серія бордів. А ця, перша, хвиля має привернути увагу людей до самих виборів і до того, про що вони. Бо вперше люди обиратимуть владу з повноваженнями. Бо у нас 1460 територіальних громад, всі вони матимуть повноваження. І це - можливість відчути себе частиною громади. А якщо стосовно "Слуги народу", то наша унікальна, як кажуть маркетологи, торгова пропозиція полягає у створенні єдності цієї влади на всіх рівнях. Бо є більшість у парламенті; є уряд, який ця більшість сформувала; є вертикаль обласних і державних адміністрацій, які стануть префектурами; є, зрозуміло, президент - і тепер буде влада на місцях. Тобто люди матимуть можливість реально впливати на речі".
Хто і за які списки відповідає у партійний структурі? Про це розповіла заступник голови партії нардеп Євгенія Кравчук
- Наприклад, депутати-мажоритарники повністю відповідають за підбір кандидатів на своїх округах, на ОТГ, які базуються на їхніх, депутатів, територіях. Саме вони будуть пропонувати людей у списки на вибори в обласну раду. Якщо ж це міський округ обласного центру, то крім депутата-мажоритарника підключається і міський штаб. Що ж стосується Центрального штабу, то він точно перевірятиме на доброчесність списки до обласних рад, а також, можливо, списки до рад міст, які є обласними центрами. А от якщо спускатися нижче – то тут питання, наскільки вистачить спроможності відділу безпеки і моніторингу партії…
Підбір кадрів у регіонах залишається чи не найголовнішою проблемою "Слуги народу". У переважній більшості регіонів партійний актив досі або практично відсутній, або у містах і селах про нього мало що відомо. Характерний приклад – Сумщина, де обласну організацію "СН" презентували у липні (більше ніж через рік після перемоги Володимира Зеленського на президентських виборах!), а про міську організацію Сум ще й досі ніхто не знає…
На ці критичні зауваження Євгенія Кравчук зауважує таке:
- Якщо чесно, я вважаю, що займатися цим можна було одразу. Але тут є свої проблемні питання. Деякі люди, які раніше претендували на ту чи іншу посаду, вже встигли відсіятися. Відбувся природний відбір. І от реальний партійний актив (у консервативному значенні цього терміну) буде, очевидно, формуватися в процесі і після виборів. І це вже буде на основі ОТГ. Взагалі, наша мета у майбутньому – сформувати партійні організації у кожній ОТГ. Взагалі, у нас буде важливий не стільки рівень району, скільки рівень об’єднаних територіальних громад.
Який вигляд для "СН" має електоральна картина на заході України? Чи всі тамтешні регіони варто вважати вотчиною "ЄС", праворадикальних партій і місцевих проєктів?
У партії вважають, що точно не такою є ситуація є у Чернівцях і Ужгороді, де чинні мери не мають сильних позицій. Але однозначно буде дуже складно протидіяти чинним мерам Львова, Хмельницького, Тернополя і Франківська. Хоча стосовно Тернополя - на автора, коміка і ведучого Віктора Гевка у партії розраховують як мінімум на перспективу.
- Він є рідним братом депутата Володимира Гевка, голови обласної організації партії. – розповідає джерело "......а". - У Віктора велика пізнаваність в місті, плюс позитивний імідж; за освітою він менеджер і тривалий час працював у Тернополі управляючим великих компаній. Тобто в місті його знають не тільки як актора. Є розуміння, що він може зробити цю кампанію цікавою і збільшити шанси по фракції у міській та обласних радах.
А що по інших містах? Цікаво, що у 5-6 обласних центрах у мери від "Слуги народу" будуть висуватися голови ОДА. Загалом же мінімальними є шанси на перемогу кандидатів від "СН" на виборах мера у Києві, Харкові та Одесі: позиції Віталія Кличка, Геннадія Кернеса і Геннадія Труханова там здаються непохитними. Драматичною є ситуація у Дніпрі, де фаворита рейтингів Бориса Філатова "обложили" правоохоронні органи (див. нижче розділ про партію "Пропозиція"). Від "Слуг" там на вибори піде не одіозний нардеп Максим Бужанський, як про це казали навесні, а головний лікар обласної лікарні Сергій Риженко.
А от поруч, у рідному місті президента, "Слуги" розраховують на перемогу у двобої з чинним мером Юрієм Вілкулом. І що цікаво – зовсім необов’язково кандидатом від партії стане Юрій "Юзік" Корявченков. За нашими даними, є й інші кандидатури, питання вирішується.
Чи має намір президент Зеленський поїхати у тур країною, щоб підтримати кандидатів від своє партії? Можливо, відповідають у партії, така опція буде поєднана з робочими поїздками голови держави по регіонах. При цьому присутнім на виборчих акціях Зеленський буде лише після закінчення робочого дня.
Утім, нюанси графіка президента у передвиборчий період ще проробляються.
"Європейська солідарність"
Стосовно структури і кадрового складу центрального штабу у "ЄС" намагаються не конкретизувати; кажуть тільки, що штаб об’ємний, бо його задачі пов’язані не лише з тактикою місцевих виборів, а й зі стратегією об’єднавчих процесів. "Йдеться швидше про ідеологічні партії проукраїнського спрямування – каже одне з джерел "......а" у штабі. - Які саме, "палити" зарано, але це не "порохоботські структури", як нам намагаються закидати наші опоненти. Ні, це амбітні політичні сили, які вирішили, що найближчим часом їм з нами варто йти спільним шляхом".
У партії 2 місяці працювали над передвиборчими слоганами – і дійшли висновку, що людям треба пропонувати, з одного боку, конкретику, а з іншого – напрямок стратегічного руху. "Після початку кампанії Ірини Верещук всім, здається, стало зрозуміло, що креативний стьоб з елементами сексизму – вже не спрацьовує, - рефлексує один із співрозмовників - Цей стиль був ефективний рік тому, коли всі втомилися від пафосу і кинулися в кіношний креатив. Бо це якщо ти є політиком зі стажем, і твоя партія має певну історію, - тоді ти мусиш говорити про ті речі, в яких тобі вірять. Якщо ж ти новачок а-ля Пальчевський, ти можеш говорити просто голосом фокус-груп. Послухаєш, чого хочуть люди, - і зробиш ролик про те, що ми бідні тому, що нам не щастить із владою, бо вона нас обманює…І все у тебе вийде, бо ти ж не був у владі, які до тебе питання? Такою тактикою минулого року скористався Зеленський. Але, прийшовши до влади, ти вже не можеш іти шляхом цієї історії. І от "Україна – це ти" (обраний "Слугою народу" лозунг цієї кампанії, – ред.) – це абсолютно розмите гасло "ні про що…".
Свою програму передвиборчих слоганів у "ЄС" почнуть ближче до Дня незалежності - та й взагалі, на відміну від багатьох конкурентів, не мають наміру стартувати з наочною агітацією зарано. "Ми будемо пропонувати більш конкретні гасла: вибори все ж місцеві, люди хочуть конкретики, - каже джерело. – І це точно буде пов’язано з нашою ідеологією. До Дня незалежності нашим гаслом буде "З незалежністю не жартують". Чому? Тому що незалежність – дійсно величезний здобуток, за який ми всі заплатили дуже високу ціну. Причому в останні роки. І ми зараз хочемо привернути увагу до того, що це може бути знівельовано. І що державний суверенітет – це та священна річ, яку треба берегти".
Як відомо, виборчий штаб "ЄС" очолив Олександр Турчинов. "Окрім, власне керівництва кампанією, це ще й знак про можливість об’єднання для інших політичних сил", - каже нардеп Вікторія Сюмар, одна з ключових для "ЄС" людей у цій кампанії. – Турчинов – хороший менеджер і модератор для складних об’єднавчих процесів, як це було на Майдані. От і зараз – у різних людей дуже багато амбіцій, але ідеологія одна, і хтось, у кого немає амбіцій бути першим, має їх об’єднати. І оце – його роль".
На закиди представників "Слуги народу", що, мовляв, за винятком столиці, "ЄС" - партія заходу України, Сюмар реагує зі здивованою посмішкою. "За всіма підрахунками, ми проходимо у всі облради і міськради обласних центрів по всій Україні. Якщо забути про регіональні партії, ми – одна з двох партій, які мають обґрунтовану амбіцію називати себе загальноукраїнськими. Яку іншу партію маю на увазі? Якраз "Слугу народа" - поки що. Та й то – я б рекомендувала їм дуже серйозно працювати на заході України. А ми сьогодні проходимо і в Харкові, і в Дніпрі, і, гадаю, в Краматорську. Там сьогодні багато патріотів, це треба розуміти. А, наприклад, в ОПЗЖ точно немає шансів пройти у Львові…".
Обрисувавши гарні перспективи "ЄС" у радах, Вікторія зі скепсисом говорить про вибори міських голів. За її словами, боротися за крісла мерів партія спроможна – але який у цьому сенс?
- Взагалі, я думаю, що в опозиції завдання стати мером – не варто навіть перед собою і ставити. В сучасних умовах мер точно буде величезним заручником влади.
На закиди представників "Слуги народу", що, мовляв, за винятком столиці, "ЄС" - партія заходу України, Сюмар реагує зі здивованою посмішкою. "За всіма підрахунками, ми проходимо у всі облради і міськради обласних центрів по всій Україні. Якщо забути про регіональні партії, ми – одна з двох партій, які мають обґрунтовану амбіцію називати себе загальноукраїнськими. Яку іншу партію маю на увазі? Якраз "Слугу народа" - поки що. Та й то – я б рекомендувала їм дуже серйозно працювати на заході України. А ми сьогодні проходимо і в Харкові, і в Дніпрі, і, гадаю, в Краматорську. Там сьогодні багато патріотів, це треба розуміти. А, наприклад, в ОПЗЖ точно немає шансів пройти у Львові…".
Обрисувавши гарні перспективи "ЄС" у радах, Вікторія зі скепсисом говорить про вибори міських голів. За її словами, боротися за крісла мерів партія спроможна – але який у цьому сенс?
- Взагалі, я думаю, що в опозиції завдання стати мером – не варто навіть перед собою і ставити. В сучасних умовах мер точно буде величезним заручником влади.
- Вважаєте, йому не дадуть працювати? – цікавиться.
- Абсолютно. Ми це усвідомлюємо і про це говоримо. Бо коли я розумію, що в мене є людина, яка може перемогти, я розумію і те, що ця людина буде залежна:
а) від ради, яка може виголосити недовіру в будь-який момент (адже там точно будуть "зелені", "За майбутнє", яке є сателітом "зелених"; "Батьківщина", яка з ними потужно співпрацює; очевидно, ОПЗЖ – одним словом, це точно буде одна коаліція);
б) ніхто не скасовував силові структури і центральну владу. І наших мерів будуть трусити так, як трусять Корбана з Філатовим (а перед тим – Бондаренко в Черкасах).
І коли ти сидиш на такому шпагаті, то питання: чим ти можеш ще займатися, окрім того, щоб відбиватися? Розумієте, я прагматик, і я бачу цю ситуацію. Безпосередньо на самому нижчому рівні. Навіть на рівні ОТГ ця проблема буде існувати. Рада на другий день може висловити недовіру – і мер перестає бути не мером, ним стає секретар ради!
І "Слуги" це знають. І саме тому вони теж не роблять ставку на мерів! Вони готові дати регіональним проєктам мерські посади. Бо їхнє завдання – сформувати коаліцію і підвісити цього мера конкретно на розтяжку. І тут вони будуть кооперуватися з тими політичними силами, які я назвала…
До речі, ще й тому ми заводимо ідеологічні фракції у всі ради – щоб контролювати мерів і тих, хто намагається ними маніпулювати.
- Тобто до можливості виграти мерські вибори у великих містах ви ставитеся холодно? Бо тоді зрозуміло, чому з найвищим рейтингом по Києву ви висуваєте кандидатом Олексія Гончаренка з рейтингом у 5%...
- Тривалий час головою партії Блок Петра Порошенка був Віталій Володимирович Кличко. Він сприймається киянами як член нашої партії. І це не є проблема "Європейської солідарності". Це є політична реальність, у якій Кличко, умовно, нічим не відрізняється. Але Кличка сьогодні взяли "на підвіску" "зелені". Кличко сьогодні мусить погоджувати кожен свій крок з Єрмаком. Ми знаємо, як відбуваються ці тиски на мерів…
Партія "Голос"
За рік роботи "Голосу" у парламенті рейтинг партії впав вдвічі. Якщо під час парламентських виборів політсила набрала 5.8% голосів виборців, то зараз соціологи нараховують підтримку партії на рівні 2,6%.
Передвиборчий штаб партії базується у столичному бізнес-центрі на вулиці Грушевського, де, власне, розташований і сам офіс партії. Штаб очолила Світлана Бондаренко, яка, за словами очільниці партії Кіри Рудик, є операційником, який спеціалізується не на виборах, а на процесах.
Члени "Голосу" уже почали їздити по регіонах та спілкуватись із виборцями. За кожним регіоном закріплений окремий народний депутат. Ярослав Рущишин відповідає за Львів, Володимир Цабаль - за Тернопіль, Сергій Рахманін - за Закарпаття, Ярослав Железняк - за Київську область, Кіра Рудик - за Київ, Олександра Устінова за Вінницю, Соломія Бобровська – Рівне, Ярослав Юрчишин – Івано-Франківськ, Ольга Стефанишина – Черкаси. Передвиборча кампанія партії буде звучати під лозунгом "Твій голос здатен".
Перший заступник голови фракції Ярослав Железняк розповів, що на місцях їм складно знайти достойні команди, бо до них політсила дуже прискіплива. Головні вимоги - чесність, порядність, професійність та патріотизм.
У нас така ситуація, з одного боку, що по деяких областях ми не можемо знайти достойні команди. Якщо вони з’являться, то будемо там кандидувати, якщо ні - будемо ухвалювати інші рішення", - каже Железняк. Він сподівається, що кандидати від "Голосу" на посаду міських голів матимуть шанси у всіх містах. Та імена поки не хоче називати. "На з’їзді 11 серпня будемо оголошувати", - пояснює нардеп.
"Соціологія показує, що кращі показники у нас - на Заході України. Але ми і на сході та в інших регіона висуватимемо кандидатів", - каже Железняк.
У "Голосі" зізнаються, що грошей у партії на передвиборчу кампанію небагато. "У нас є державне фінансування, є гроші з минулої виборчої кампанії, будемо якось у рамках цього бюджету намагатись робити далі", - розповідає Железняк.
Нардеп каже, що партія рятуватиме рейтинг завдяки зміні стратегії, зокрема, стаючи різкішими. Одним із таких прикладів зміни Железняк називає нещодавнє інтерв’ю голови партії Кіри Рудик "Українській правді", яка заявила, що для "Голосу" Порошенко є більшим політичним ворогом, ніж Зеленський. Тоді така позиція викликала хвилю гнівних дописів у соцмережах.
"Я думаю, що так повинні вчиняти політики. Говорити чесно, відверто, те, що вони думають, в тому числі стосовно своїх опонентів або колег. Я повністю згоден з позицією голови нашої партії. Вона все правильно сказала, назвала речі своїми іменами. Якщо комусь із "Європейської солідарності" не подобається, то, можливо, нехай запитають свого лідера, чому вони за відставку Авакова не підписували, за Дубневича не голосували, за деякі антиєвропейські законопроєкти останнім часом почали голосувати… Багато запитань можна ставити", - підсумовує Железняк.
Нардеп також зауважує, що "Голос" - це єдина партія, "яка за рік своєї роботи не змогла потрапити у жодний корупційний скандал".
"Це центральний військовий госпіталь, я волонтер Юсупова. Сім років тут перебуваю, як волонтер. Мене затримали на КПП, при тому, що всі інші люди проходять. А керівництво медичної служби Хоменко і Хомчак заборонили Юсупову впускати на територію госпіталю, тому що вона виступає проти влади Зеленського.
От дивіться, мене затримали, а всі люди проходять. А хлопці-охоронці вважають своїм долгом затримати волонтера, який і на сьогодні купує апаратуру і все інше".
–>
Ваша реклама может быть здесь... пишите на телегу @VOPROS24
Часовой пояс GMT +3, время: 05:03.
Весь материал, представленный на сайте взят из доступных источников или прислан посетителями сайта. Любая информация представленная здесь, может использоваться только в ознакомительных целях. Входя на сайт вы автоматически соглашаетесь с данными условиями. Ни администрация сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие лица не могут нести отвественности за использование материалов. Сайт не предоставляет электронные версии произведений и ПО. Все права на публикуемые аудио, видео, графические и текстовые материалы принадлежат их владельцам. Если Вы являетесь автором материала или обладателем авторских прав на него и против его использования на сайте, пожалуйста свяжитесь с нами.