INTEL ПРЕЗЕНТУВАЛА НОВИЙ ПРОЦЕСОР НА ТЛІ ЧУТОК ПРО ЗАПУСК WINDOWS 12
Розробник комп'ютерних процесорів Intel готує настільну платформу Meteor Lake для наступного покоління Windows, яке, ймовірно, називатиметься Windows 12,6 жовтня Intel офіційно анонсувала лише мобільні чіпи Meteor Lake, які з'являться у грудні та будуть оснащені спеціальним співпроцесором штучного інтелекту. читать дальше
Microsoft поки не оголосила про плани щодо Windows 12, але є ознаки того, що компанія збирається впроваджувати в наступні версії програмного забезпечення функції, засновані на штучному інтелекті.
"Клієнтська база досить стара і вимагає оновлення. Думаємо, що наступний рік може стати початком цього процесу з огляду на каталізатор Windows", – сказав минулого місяця на конференції аналітиків Citi фінансовий директор Intel Девід Зінснер.
Intel розраховують на те, що зможуть значно збільшити свої доходи в результаті оновлення версії Windows в 2024 році.
У березні 2023-го засновник компанії Microsoft Білл Гейтс заявив, що ми знаходимося на початку ери штучного інтелекту. За словами бізнесмена, ця технологія є такою ж революційною, як мобільні телефони та інтернет.
Поки що неясно, як виглядатиме наступна версія операційної системи Windows, але вже відомо, що Microsoft покладає великі надії на штучний інтелект. читать дальше
До того ж настільки серйозно, що ШІ-помічник Copilot може замінити кнопку «Пуск» у Windows 12. На це натякнув глава Microsoft Сатья Наделла під час бесіди з виконавчим директором Qualcomm Кріштіану Амоном.
Обидва топ-менеджери останнім часом тісно співпрацюють над тим, щоб надати споживачам комп'ютери з процесорами Snapdragon та операційною системою Windows on Arm. Зокрема, компанії докладають великих зусиль, щоб стимулювати створення програмного забезпечення, яке використовує переваги нейронних процесорів (NPU), інтегрованих у сучасні пристрої. Для Microsoft центральним елементом штучного інтелекту є Copilot, який працює або в самій системі Windows, або в додатках софтверного гіганта, таких як Microsoft 365.
Глава Microsoft не пояснив, що він мав на увазі, але цілком можливо, що йшлося про наступну версію Windows, яка буде називатися Windows 12. Він сказав, що Copilot схожий на кнопку «Пуск», оскільки стає свого роду диригентом усієї взаємодії з програмним забезпеченням.
«Наприклад, я просто висловлюю свій намір, і мене або направляють до додатка, або додаток направляють до Copilot ... я думаю, це повністю змінює звички користувачів», — заявив Сатья Наделла.
Наделла, схоже, вважає, що Copilot — ефективніший спосіб попросити Windows допомогти користувачеві зробити те, що хоче, а чи не шукати додатки для вирішення наявного завдання. Microsoft вже відмовлялася від кнопки «Пуск» у Windows 8. Тоді меню активувалося, якщо курсор помістити в нижній лівий кут екрана. Щоправда, користувачі не оцінили таку новацію, і компанії довелося повернути звичну кнопку.
Розробка ОС є певною таємницею. Про нову систему говорить уся спільнота розробників навколо Microsoft, але не сама Microsoft. Чи варто переходити на нову Windows? Що ми знаємо про Windows 12? У мене є перші відповіді. читать дальше
Windows 11 є складною реалізацією для Microsoft. Справа не в якійсь особливості нової системи, а в самих апаратних вимогах. Вони досить жорсткі, і не тільки щодо продуктивності. Найновіша операційна платформа Microsoft для ПК та планшетів потребує апаратного модуля TPM 2.0 або новішої версії. Це дуже розумний крок – Windows 10 все ще обслуговується, тому користувачів не кинули. З іншого боку, покупці нових комп’ютерів можуть розраховувати на ще більш високий рівень безпеки, гарантований, в тому числі, вищезгаданим TPM, від якого не може відмовитись жоден виробник обладнання.
Це, однак, означає, що Windows 11 завойовує ринок доволі повільно. Через два роки після виходу він встановлений лише на кожному четвертому пристрої Windows, підключеному до інтернету, незважаючи на велику кількість позитивних відгуків. Тож не дивно, що Microsoft поки що не хоче обговорювати свою наступну ОС. Анонс Windows 12 може спонукати значну частину з цих 75 відсотків, хто ще не встановив Windows 11, повністю її ігнорувати і чекати “дванадцятки”.
Однак деякі елементи нової Windows 12 вже з’являються. Деякі експерти, в тому числі й я, навіть вважають, що перші початкові збірки майбутньої Windows 12, публікуються у колі Windows Insider. Однак конкретних доказів цьому немає. На щастя, у нас є дещо краще, і це заяви представників Microsoft. Важливо зазначити, що жоден з них ніколи не використовував словосполучення Windows 12. Однак складно думати, що мова йде про щось інше.
Windows 12: вимоги до обладнання
Складно повірити, але корпорація Microsoft може зробити це знов. Майже щоразу, коли хтось у Microsoft вирішував поговорити про майбутнє Windows, це було пов’язане з партнерами з апаратного забезпечення. Йдеться про AMD і Qualcomm, які вкладають значні кошти в розробку NPU для ПК. NPU (Neural Processing Unit) — це співпроцесор, який використовується для прискорення обчислень, пов’язаних зі штучним інтелектом і машинним навчанням. NPU використовуються в більшості телефонів впродовж багатьох років, а також протягом деякого часу у комп’ютерах Apple.
Наявність NPU (Neural Processing Unit) – не єдина перевага чипа Apple Silicon. Процесори Apple також запропонували дуже ефективний Multimedia Engine, обчислювальний блок, пов’язаний із кодуванням відео високої чіткості – геніальне доповнення, враховуючи високу важливість виробництва напіваматорського відео для YouTube та TikTok.
Вони виготовлені в передовій літографії, що забезпечило дуже високу енергоефективність. Завдяки цим процесорам комп’ютери Mac можуть блискавично впоратися з більшістю своїх завдань, навіть без потреби в активному охолодженні.
У світі інших ПК NPU поки що є новинкою. NPU також впроваджується Intel, але ніхто з Microsoft не з’явився на її заходах, пов’язаних з NPU. Це може означати, що Windows 12 може знову підвищити вимоги до обладнання, знову ж таки, не тільки з точки зору продуктивності обробки даних. Подібно до того, як Windows 11 вимагає апаратного модуля TPM 2.0 (або новішої версії) від вашого ПК, Windows 12 може вимагати NPU. Тим більше, що такого роду вимоги мають вирішальне значення для Microsoft.
Бум штучного інтелекту відповідає інтересам Microsoft. Не тільки через те, що вона є одним із лідерів розвитку ШІ, а й через те, що є оператором другої за величиною (після AWS) публічної хмари у світі. Сучасні AI-рішення, зокрема ті, що використовують великі мовні моделі GAI, споживають багато хмарних ресурсів, тому всі, хто хоче бути на вершині, тобто використовувати найсучасніші моделі, будуть дуже інтенсивно споживати хмару Microsoft, забезпечуючи їй величезний дохід.
Однак не всі є колективними або корпоративними клієнтами. Важко очікувати, що споживачі та малий бізнес платитимуть високі гроші за використання хмари Azure. Microsoft Copilot залишається для них безкоштовним – незмінно використовуючи дорогі моделі GPT-3.5 та GPT-4. Однак було б нерозумно відрізати їх від революції, що триває, тому що тоді є ризик втратити цей сегмент користувачів у конкурентній боротьбі. Парадоксально, але в інтересах Microsoft, щоб відносно невеликі робочі навантаження (завдання для комп’ютера, які потрібно обчислити) оброблялися локально на комп’ютері користувача, а не в хмарі. Azure і так може розраховувати на це, компанія ледве встигає за розширенням дата-центрів, щоб не відставати від попиту на свою IT-інфраструктуру.
Тому дуже ймовірно, що Windows 12 буде містити багато рішень, пов’язаних зі штучним інтелектом і машинним навчанням, але у зв’язку з цим їй також знадобиться процесор з NPU. Станом на сьогодні у світі ПК це лише чипи Snapdragon та деякі чипи AMD Ryzen та Intel Core цього року. Однак це лише мої припущення і міркування – такого роду заява не була зроблена жодним співробітником Microsoft. А якими вони були?
Windows 12 може стати платною, за щомісячною передплатою, але не для всіх.
Датамайнери знайшли в коді оновлення Windows 11 натяки на те, що наступне покоління ОС від Microsoft можуть почати продавати за передплатою. Про це почали говорити на тематичному форумі Deskmodder.
Однак нові докази свідчать, що Microsoft не має наміру вводити щомісячну плату за використання своєї операційної системи для домашніх користувачів.
Раніше технічні ентузіасти виявили записи в програмному коді тестової версії Windows 11, які могли б вказувати про можливість платної, навіть щомісячної, передплати на Windows 12. Ці записи вказували на тип передплати, її статус і інші характеристики, що призначалися для користувачів.
Однак нові звіти свідчать, що цей код не стосується домашніх користувачів Windows. Відомий технічний портал Windows Central опублікував інформацію, що спростовує чутки про плату за Windows 12. Згідно з їхніми джерелами, ці записи коду пов'язані з передплатою Windows 11 IoT Enterprise Subscription, яка призначена для корпоративних користувачів.
Windows 12, найімовірніше, стане продовженням Windows 11 від Microsoft, і вона може з’явитися раніше, ніж ви думаєте.Останні чутки говорять про те, що ОС з такою оригінальною назвою може з’явитися у 2024 році, і можливість того, що Windows 12 з’явиться так скоро після Windows 11, потішила багатьох із нас. читать дальше
Коли з’явиться наступна версія Windows, ми хотіли б побачити більш значні зміни порівняно з Windows 11. Отже, які ж поліпшення і нові функції можуть з’явитися в Windows 12? Користувачі постійно звертаються до Microsoft із проханнями про створення нових функцій. Деякі з цих побажань були задоволені завдяки великому оновленню 23H2 і оновленню Moment 4 (наприклад, функція “ніколи не об’єднувати” для панелі завдань, хоча головним нововведенням 2023 року, звісно ж, став ШІ Copilot).
З огляду на все це, ось усе, що нам вдалося дізнатися про наступне велике оновлення Windows, а також п’ять функцій, які ми хотіли б бачити у Windows 12.
Windows 12: ближче до справи
Що це таке? Windows 12 – це, за чутками, наступник Windows 11.
Коли вийде? Можливо, у 2024 р., якщо виходити з трирічного графіка.
Скільки коштуватиме? Має бути безкоштовною, як і Windows 11.
Чутки про дату виходу Windows 12
Судячи з минулих релізів, ми очікуємо, що Windows 12 з’явиться наприкінці 2024 року, якраз перед закінченням підтримки Windows 10. Ба більше, чутки про це ходять уже деякий час. Крім того, на Build 2023 ми мигцем побачили Windows наступного покоління (під назвою “Next Valley Prototype Design”), що вказує на можливість її появи наступного року.
Нарешті, один із керівників Intel підтвердив, що наступна ітерація Windows з’явиться у 2024 році (щоправда, без згадки назви Windows 12).
Підтримувані пристрої Windows 12
Коли компанія Microsoft оголосила про доступність Windows 11, основною вимогою була наявність на пристроях апаратної функції TPM – елемента системи безпеки, який можна знайти на більшості материнських плат.
Хоча ця вимога, найімовірніше, буде знову висунута компанією Microsoft, можливо, настане момент, коли практично кожен ПК буде оснащений TPM.
Ходять чутки, що Microsoft, можливо, планує підвищити вимоги до обсягу оперативної пам’яті з 4 ГБ (для Windows 11) до 8 ГБ в ОС нового покоління. В іншому Windows 12 повинна підтримувати ті ж процесори, що і Windows 11, і, швидше за все, матиме схожі вимоги:
64-розрядний процесор
Тактова частота 1 ГГц
4 ГБ оперативної пам’яті
64 ГБ накопичувач
UEFI, можливість безпечного завантаження
TPM 2.0 (модуль довіреної платформи)
Дисплей розміром понад 9 дюймів із роздільною здатністю HD (1366×768)
Графіка, сумісна з DirectX 12 / WDDM 2.x
Інтернет-з’єднання
Що ми хочемо побачити
Ми поки мало що знаємо про Windows 12 і про те, чи стане оновлення, про яке ходять чутки, реальністю, але у нас є уявлення про те, чого ми хочемо від неї, і в нашому списку лідирують такі функції.
1. Об’єднання Skype і Teams у MSN Messenger 12
Ні для кого не секрет, що останніми роками зусилля Microsoft у сфері відеодзвінків і спільної роботи через додатки для обміну повідомленнями були не надто успішними. У той час, коли люди потребували дедалі більше віддаленого спілкування, саме Zoom посів лідируючі позиції, а Skype, як не дивно, залишився на узбіччі.
Незважаючи на те, що в Teams і Skype з’явилося кілька нових функцій, досі залишається незрозумілим, яку з них слід використовувати. Наприклад, якщо вам потрібно взяти участь у співбесіді, яка проводиться в Teams, найімовірніше, вам доведеться швидко встановити додаток і переконатися, що він працює.
Замість цього давайте зробимо так, щоб вони обидва пішли на пенсію і поклали початок новій версії Windows 12 з поверненням MSN Messenger для виконання тієї роботи, яку ці два додатки виконували насилу.
Ми б хотіли повернути не тільки “підштовхування”, “підморгування” і класичні звуки за бажанням користувачів, а й потужні функції, які дали б йому змогу зрівнятися з Zoom, Google Meets і FaceTime. Можливо, інтеграція зі Slack, щоб за необхідності проведення відеозустрічі можна було надіслати запит у канал і однією кнопкою запустити MSN Messenger із необхідними запрошеними.
Компанії Microsoft необхідно переглянути своє ставлення до додатків для обміну повідомленнями, і повернення MSN Messenger може стати чудовим початком для цього.
2. Живі шпалери
У телефонах iPhone і Android уже кілька років існують подібні функції, за допомогою яких анімація переміщується по цих пристроях. Але для PC і Mac вони були перенесені в додатки сторонніх розробників, такі як ....paper Engine, для створення анімованих шпалер з можливістю відображення інформації з комп’ютера.
Щоб створити щось подібне в Windows 12, Microsoft могла б ще більше просунути свої зусилля в галузі оформлень, які були поліпшені в Windows 11 завдяки темним темам.
Наявність спеціального розділу для шпалер, де можна розміщувати на робочому столі статичні фрагменти інформації, що працюють у парі з анімованими живими шпалерами, може сподобатися багатьом користувачам.
Microsoft також може повернути колишні шпалери, наприклад, гірський схил з Windows XP, але зробити його анімованим, а також розмістити на ньому хмари, що відображають стан батареї або погоду.
Це може істотно оновити робочий стіл і зробити його більш актуальним, не вдаючись до допомоги віджетів або панелі завдань для демонстрації змін.
3. Спеціальний додаток для подкастів
Незважаючи на те, що повернення Windows Media Player від Microsoft було дуже приємним, наявність додаткових функцій, як-от подкасти, здається недоречною порівняно з тим, для чого призначений Media Player.
У macOS є власний застосунок для подкастів з моменту виходу Big Sur у 2019 році, але якщо ви захочете використовувати аналогічний застосунок у Windows, то не зовсім зрозуміло, з чого почати, оскільки Microsoft не пропонує спеціалізованого застосунку для подкастів.
Саме тому в Windows 12 має з’явитися спеціальний застосунок для подкастів, який можна буде використовувати і на інших платформах, таких як iOS і Android, щоб підписки синхронізувалися на всіх пристроях.
Подкасти користуються величезною популярністю, і управління ними у власному додатку було б дуже зручно для користувачів Windows. Це може допомогти компанії в її прагненні зробити контент доступним практично на всіх пристроях.
4. Спеціальний додаток для потокового мовлення
У Windows поки що немає вбудованої опції для потокової передачі відтвореного контенту.
Протягом багатьох років існували такі додатки, як OBS і Twitch, які пропонували можливість транслювати те, у що ви граєте або дивитеся, іншим користувачам. Однак ці додатки завжди вимагали додаткових зусиль для забезпечення хорошої якості потокової передачі та низької затримки.
Крім того, існує додатковий аспект – периферійні пристрої, які використовують стримери, щоб показати себе в кращому світлі, або Stream Decks, щоб легко керувати своїми налаштуваннями за допомогою швидких клавіш.
Керування кількома додатками для контролю всього цього може виявитися непосильним завданням, тому Windows 12 могла б поліпшити ситуацію, якби в ній був один застосунок для керування стримами та периферійними пристроями.
З моменту анонсу Windows 11 у червні 2021 року компанія Microsoft просуває ігри в Windows 12, пропонуючи оновлений застосунок Xbox і підтримку HDR. Але незліченна безліч геймерів також транслюють ці ігри через Windows, тому тут відкриваються широкі можливості.
Наявність одного застосунку для управління, наприклад, підсвічуванням кілець і потоками для глядачів є привабливою, оскільки дає змогу перекласти всю важку роботу на один застосунок. Він може автоматизувати трансляції залежно від розкладу та ігор, що проводяться, а також використовувати різні сценарії освітлення в різний час доби.
Це може підштовхнути більше геймерів до сприйняття Windows як сервісу, про що генеральний директор Microsoft Сатья Наделла говорив з моменту випуску Windows 10 у 2015 році, а також зробити Windows 12 привабливою перспективою для стримерів, щоб отримати більше підписників і дохід для своєї кар’єри.
5. Додаток-компаньйон для Android
Додаток Desire Athow може стати розширенням Your Phone – програми Microsoft із синхронізації мобільних пристроїв із Windows. Але при відкритті нового застосунку в Windows 12 його оформлення нагадуватиме Windows Phone з її плитковою розкладкою і дасть змогу працювати з телефоном як із настільним комп’ютером.
Це схоже на додаток Samsung DeX, який дає змогу перетворити Galaxy S22 або Galaxy S22 Ultra на настільний комп’ютер під час підключення до периферійного пристрою.
Однак новий застосунок виходить за рамки DeX і проєкту Microsoft Your Phone. При підключенні до монітора він перетвориться на повноцінний робочий стіл Windows 12, на якому відображатиметься все, що є на вашому основному ПК. А при натисканні на іконку монітор завантажуватиме вміст із хмари і відображатиме його в рідній роздільній здатності.
Це інноваційне розширення “хмари”, в якому можна отримати доступ до файлів, де б ви не знаходилися. У цьому разі ви носитимете із собою робочий стіл, і все, що вам потрібно буде зробити, – це під’єднати смартфон до монітора, або з сенсорним екраном, або з клавіатурою і мишею.
Як і у випадку з функцією потокової передачі даних, це ще раз підтверджує плани Наделли щодо перетворення Windows на систему сервісів. Можливість використання ПК у застосунку – це цікава ідея, яка може допомогти в тих випадках, коли у вас є короткий проміжок часу, щоб попрацювати, маючи під рукою вільний монітор, клавіатуру і мишу.
Тайваньские производители ПК уверены: Windows 12 выйдет в июне 2024 года, и там будет сплошной ИИ
Microsoft может выпустить следующую версию своей операционной системы Windows 12 в июне следующего года. читать дальше
О намерении Microsoft выпустить Windows 12 в середине 2024 года, например, говорится в репортаже The Commercial Times, крупнейшего финансового издания Тайваня. Автор статьи ссылается на комментарии исполнительного директора Acer Джейсона Чена (Jason Chen), а также основателя и председателя совета директоров Quanta Барри Лама (Barry Lam). Оба руководителя присутствовали на недавно прошедшей на Тайване медицинской конференции, в ходе которой каждый из них так или иначе указал на скорый выход Windows 12, хотя точных цитат источник не приводит.
Любопытно, что издание не приписывает ни одному из руководителей заявление о сроках выхода Windows 12, хотя в статье есть цитата Барри Лама, который назвал свою компанию первой, инвестирующей в компьютеры с искусственным интеллектом, новую категорию устройств, появление которой ранее анонсировал гендиректор Intel Пэт Гелсингер (Pat Gelsinger).
Хотя в разных компаниях определение компьютера с искусственным интеллектом может отличаться, обычно под такими устройствами понимают ПК с процессорами со встроенным нейронным процессором, например, Qualcomm Snapdragon X Elite. Ожидается, что в рамках конференции Intel для разработчиков, которая состоится в Нью-Йорке 14 декабря, будут представлены компьютеры с искусственным интеллектом, а в январе следующего года их можно будет увидеть на выставке CES.
Microsoft уже начала интегрировать функции на основе искусственного интеллекта в Windows 11, выпустив помощника Copilot, основой которого стала большая языковая модель. В настоящее время ИИ-алгоритм в процессе работы использует облачные вычислительные мощности, а не процессор компьютера. Не исключено, что с выходом Windows 12 это изменится, и работа ИИ-алгоритмов будет опираться на используемый в компьютере процессор.
WINDOWS 12 ДЕБЮТУЄ З ОРІЄНТОВАНИМИ НА ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ ФУНКЦІЯМИ
“Майкрософт” готується поповнити фірмову лінійку операційок Windows новинкою під кодовим позначенням “Hudson Valley”, що в перекладі з англійської означає “Долина Гудзона”. Під цією назвою може ховатися Windows 12. читать дальше
Подробиці
Дебютний показ, за чутками, заплановано на II півріччя 2024-го. Зараз готові версії ОС проходять тестування на Windows Insider Canary. Ближче до дати презентації будуть представлені поліпшені варіанти перспективної оболонки. Орієнтовна дата готовності фінальної RTM-версії – квітень майбутнього року.
Родзинкою “Долини Гудзона” стане використання ШІ, який керуватиме прошивкою Windows Shell і “розумним” асистентом Copilot AI (останній працюватиме у фоновому режимі та відповідатиме за покращення різних аспектів, починаючи від пошуку й запуску застосунків – закінчуючи управлінням робочими процесами й аналізом контексту).
Для повноцінної інтеграції рукотворного розуму знадобиться інноваційне NPU-обладнання (акронім від Neural Processing Unit). Його використання покликане забезпечити оптимальну продуктивність, що може вимагати апдейту апаратних засобів. Результатом зазначеного оновлення може стати несумісність старих ПК з деякими можливостями ШІ.
“Долині Гудзона” також пророкують наворочені ШІ-шпалери з паралакс-ефектами, інструмент під назвою Super Resolution для поліпшення якості картинки і низку інших значущих поліпшень.
Зазначимо, що нещодавній прогноз аналітиків групи IDC вказує на приріст до 2027 року частки комп’ютерів з ШІ та NPU до 81%.
Нагадаємо, що останні нововведення в Windows 11 на кшталт удосконалень за допомогою Copilot і опції видалення фону в Paint вказують на прагнення “Майкрософта” до максимально глибокої інтеграції ОС зі штучним розумом. У “Долині Гудзона” також очікуються шпалери на основі ШІ з паралакс-ефектами, функція Super Resolution для поліпшення якості зображень та інші поліпшення.
Раскрыты подробности о Windows 12
Операционная система нового поколения Windows получит глубокую интеграцию с искусственным интеллектом (ИИ). Об этом сообщает издание Windows Central.
Журналисты медиа раскрыли главные подробности следующей ОС от Microsoft. По информации источников, система фигурирует в отчетах под названием Hudson Valley, при этом точно неизвестно, будет ли Microsoft в итоге называть ее Windows 12 или нет.
В материале говорится, что в меню «Пуск» появится новая кнопка, запускающая «режим создателя». Он объединит в себе все сервисы Microsoft, позволяющие писать тексты, составлять таблицы и презентации, работать с изображениями. Также специальная настройка будет оптимизировать потребление электроэнергии.
Основной особенностью ОС окажется интеграция с ИИ — с этой точки зрения авторы называют Windows 12 революционной. Так, искусственный интеллект будет постоянно работать в фоновом режиме и моментально генерировать ответы на запросы пользователя.
Журналисты привели пример работы ИИ. Так, появится функция сложного поиска: например, если пользователь забыл название документа, то он сможет сформулировать запрос «покажи файл, который Боб прислал мне через мессенджер несколько дней назад». Опция Live Caption поможет переводить текст, аудио и видео на другие языки в режиме реального времени.
Ранее источники издания The Commercial Times рассказали, что следующая версия операционной системы от Microsoft выйдет в середине 2024 года. Есть вероятность, что Windows 12 покажут 24 июня.
У мережі показали, яким може бути дизайн Windows 12 (відео)
Концепт "революційного" дизайну ОС Windows 12 від Microsoft, яку можуть презентувати вже поточного року, вразив користувачів соціальних мереж. читать дальше
Про який концепт йдеться
Нещодавно один із дизайнерів, що веде YouTube-канал під назвою AR 4789, оприлюднив відеоролик під назвою "Windows 12 - Революційна" (Windows 12 - The Revolutionary).
У ньому "індонезійський ентузіаст концептуальної графіки" (як він сам себе називає) показує, який вигляд могла б мати нова ОС від Microsoft.
Автор ролика наголосив, що:
не пов'язаний з компанією Microsoft
всі його проекти - "не справжня операційна система чи програмне забезпечення", а лише "концепція"
"Революційний" дизайн Windows 12
Користувачі соціальних мереж швидко оцінили роботу дизайнера:
Відеоролик показує, зокрема, що "Пуск" міг би стати простішим і запускатися з невеликого меню внизу екрана.
Водночас панель завдань "переїхала" вгору. Її вміст, за задумом, міг би налаштовуватися користувачами самостійно (згідно з актуальними потребами та інтересами людей).
А ось за створення шпалер для робочого столу Windows 12 могли б відповідати алгоритми штучного інтелекту.
Варто зазначити, що дещо раніше AR 4789 опублікував ще одне цікаве відео.
В ньому дизайнер показав, як міг би виглядати процес завантаження, активації та налаштування нової операційної системи.
Запуск Windows 12 (скріншот: youtube.com/.AbdiRPC4789)
Раніше передбачалося, що Windows 12 представлять уже в поточному році. Але за даними ресурсу ITHome, це не так.Розробку Windows 12 очолював Панос Паная, проте нещодавно він покинув корпорацію Microsoft. У зв’язку з цим компанія просто не встигає допиляти і випустити операційну систему в 2024 році. У підсумку було ухвалено рішення зрушити термін запуску на 2025-й. Саме тоді з’являться перші ПК і ноутбуки на базі свіжої ОС. читать дальше
Що стосується поточного року, то головним подарунком для користувачів стане масштабне оновлення 24H2 для актуальної Windows 11. Обіцяють безліч нових функцій і глибоку інтеграцію зі штучним інтелектом.
Дебют Windows 11 24H2 очікується на виставці Computex 2024 влітку. А саме оновлення випустять восени.
–>
Ваша реклама может быть здесь... пишите на телегу @VOPROS24
Часовой пояс GMT +3, время: 02:42.
Весь материал, представленный на сайте взят из доступных источников или прислан посетителями сайта. Любая информация представленная здесь, может использоваться только в ознакомительных целях. Входя на сайт вы автоматически соглашаетесь с данными условиями. Ни администрация сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие лица не могут нести отвественности за использование материалов. Сайт не предоставляет электронные версии произведений и ПО. Все права на публикуемые аудио, видео, графические и текстовые материалы принадлежат их владельцам. Если Вы являетесь автором материала или обладателем авторских прав на него и против его использования на сайте, пожалуйста свяжитесь с нами.