Xiaomi решила сделать свою продукцию более привлекательной для потенциальных клиентов, которые ранее и не думали о её покупке. Поэтому в фирменном интерфейсе MIUI 14 больше не будет рекламы, читать дальше
Xiaomi, как Samsung и некоторые другие производители, показывает в интерфейсе своих устройств рекламу, что позволяет снижать их цену. На некоторых рынках, например, в Индии, её больше, особенно на недорогих устройствах. Рекламу можно и отключить, но об этом знают не все пользователи. В MIUI 13 производитель упростил процесс её отключения, а в MIUI 14 он может решиться на кардинальный шаг — полную ликвидацию рекламы.
Помимо этого, производитель планирует в значительной мере пересмотреть свою политику в отношении предустановленного софта. С выходом смартфона Xiaomi 12 компания проделала большую работу: на нём количество предустановленных приложений оказалось ещё меньше, чем на iPhone и продукции Samsung — всего семь приложений, включая галерею, камеру и телефон.
В MIUI 14 ожидаются и не столь значительные изменения, например, обновлённые приложения часов, погоды и календаря. Дебют нового интерфейса ожидается в конце месяца с анонсом нового флагмана Xiaomi 13.
Як зарядити смартфон за 5 хвилин, коли часу в обріз: дієві поради читать дальше
Сучасна людина швидше погодиться забути ключі від квартири, аніж мобільний телефон. Так, засіб зв’язку – це не просто спосіб скоротити час очікування в Мережі або за розмовою.
Провести оплату, знайти дорогу, відправити фото – за ці та інші функції відповідає гаджет, який може раптово розрядитись.
Розкажемо, що робити, якщо потрібно терміново зателефонувати, а АКБ смартфона розряджена і пауер-банку теж немає.
Відразу відзначимо, що різного роду втручання в батарею пристрою краще виключити. АКБ і без того схильна до зносу фізичного або хімічного, а тут ще неправильні дії користувачів.
Діємо оперативно
1) Швидко знімаємо бампер або виймаємо телефон із іншого захисного аксесуара. Якщо цього не робити, батарея під час зарядки зайвий раз перегріватиметься, напружуючи систему, яка шукатиме причину перегріву, а це знову витрати.
2) Перемикаємо гаджет в режим польоту, він же літак. Ця функція допомагає вимкнути WI-FI, GPS та інші вихідні та вхідні сигнали, які позначаються на рівні заряду пристрою.
3) Підключаємо оригінальний зарядний пристрій та чекаємо. У цьому випадку 5 хвилин заряджання гарантують до 10% рівня заряду у звичайному режимі, а якщо є функція швидкого заряджання, то й того більше. Цього буде цілком достатньо, щоб прийняти виклик або зателефонувати самому.
У Китаї створили «гнучкий» iPhone,Китайська The Aesthetics of Science and Technology (AST) представила перший у світі складаний iPhone. Його назвали iPhone V. читать дальше
Китайська The Aesthetics of Science and Technology (AST) представила перший у світі складаний iPhone. Його назвали iPhone V. Про це пише видання Engadget.
prevnextslide 1 of 4
prevnextslide 1 of 4
Що сталося
Не можеш дочекатися iPhone, який складається, — зроби його сам. Схоже, саме так вирішили у The Aesthetics of Science and Technology. Для створення гібридного iPhone інженери використали деталі від Motorola RAZR, а також екран iPhone X. Елементи, яких не вистачало, видрукували на 3D-принтері. Екран від iPhone Х модифікували: він став більш гнучким завдяки заміні скла та сенсорних шарів. Це, до слова, був чи не найскладніший етап роботи.
На створення такого складного смартфона пішло близько року. Зрештою, вийшов повністю робочий iPhone, який можна скласти навпіл. Кропіткий процес роботи інженери показали у ролику на YouTube:
Варто зазначити, що хоча цей iPhone, здається, працює, проте в складеному стані на екрані з’являється щілина. Також він отримав менший акумулятор, лише один динамік і не має бездротової зарядки. Також він втратив водонепроникність та довговічність.
Realme 10 Pro+ станет самым доступных смартфоном с изогнутым дисплеем и частотой 120 Гц читать дальше
Realme помимо презентации смартфонов с приставкой 4G и 5G из 10-й серии готовит к презентации более «серьезного игрока» Realme 10 Pro+.
Подробности
Хотя компания еще не раскрыла большинство его характеристик, теперь мы знаем, что его изюминкой будет изогнутый экран с частотой 120 Гц. Изогнутый экран — это функция, обычно встречающаяся в топовых флагманских смартфонах. Realme на этот раз внедряет изогнутый экран в смартфон среднего уровня.
В настоящее время самым доступным смартфоном с изогнутым экраном является Vivo V25 Pro. Его стоимость начинается от 447 $, но Realme 10 Pro+ может «побить этот ценовой рекорд». Если говорить про другие смартфоны с такой особенностью дисплея, то такие экземпляры как: OnePlus 10 Pro, Xiaomi 12 Pro и Samsung Galaxy S22 Ultra, стоят намного дороже.
Realme 10 Pro+: чего ожидать
Все характеристики смартфона еще не раскрыты. Но утечки предполагают, что он может иметь чипсет Mediatek Dimensity 1080, а также до 8 ГБ ОЗУ и 256 ГБ памяти. Смартфон также, вероятно, будет доступен в трех цветовых вариантах — Nebula Blue, Hyperspace и Dark Matter.
Флагманська версія смартфона Xiaomi 12 Pro Dimensity Edition впала в ціні до рекордно низького рівня
Як і обіцяла Xiaomi перед початком грандіозного розпродажу, ціна топової версії Xiaomi 12 Pro Dimensity Edition у магазині JD.com різко опустилася до рекордного мінімуму і навіть нижче – до 409 доларів. На момент виходу ця версія коштувала 670 доларів. Якщо говорити точніше, то Xiaomi обіцяла знизити ціну Xiaomi 12 Pro Dimensity Edition на честь розпродажу “11/11” до 415 доларів, а потім телефон у версії з 12 ГБ оперативної та 256 ГБ флеш-пам’яті почали пропонувати за ціною близько 450 доларів. Тепер встановлена нова нижня планка ціни. Раніше повідомлялося, що у версії з 8/256 ГБ пам’яті він коштує лише 354 долари.
Xiaomi 12 Pro Dimensity Edition отримав в AnTuTu більше 1,1 мільйона балів, що всього на 10 000 балів менше, ніж у версії на базі Snapdragon 8 Plus Gen 1. Ємність акумулятора збільшена з 4600 мА год до 5160 мА год, роботи при інтенсивному використанні становить понад добу.
При цьому потужність провідної зарядки зменшена зі 120 Вт до 67 Вт. Також смартфон отримав таку ж систему охолодження, як у Xiaomi 12 Ultra, площею 2900 квадратних міліметрів, та подвійні стереодинаміки Harman Kardon.
Камеру також спростили: вона тепер на рівні Xiaomi Mi 12S. Логотипу Leica немає, в основній камері використовується 50-мегапіксельний датчик зображення Sony IMX707 формату 1/1,28 дюйма розміром пікселя 1,22 мкм. Фронтальна камера залишилася 32-мегапіксельною. Екран 2K E5 AMOLED отримав діагональ 6,73 дюйми.
Asus ROG Phone 6 Pro продемонстрировал провальные результаты в тесте на прочность от JerryRigEverything,Свежий эксперимент JerryRigEverything на структурную целостность Asus ROG Phone 6 Pro продемонстрировал исключительную хрупкость последнего. Прямой предшественник смартфона также не смог прошел тест на прочность. читать дальше
Подробности
ROG Phone 6 Pro имеет громоздкий корпус с 6,78-дюймовым AMOLED-дисплеем на 165 Гц, тыльным RGB- экраном, батареей емкостью 6 000 мА/ч. и несколькими системами охлаждения. Геймерский смартфон оснащен чипсетом SD8+ Gen 1 и оперативной памятью до 18 Гб включительно. Разъем для наушников 3,5 мм прилагается. Однако все эти достоинства разбиваются о «фанерный» корпус, отмечает автор эксперимента.
Во время теста задняя панель телефона, как и у его предшественника, быстро разрушилась при изгибе. Это объясняется наличием двух аккумуляторов, обеспечивающих быструю зарядку мощностью 65W.
Результат теста доступен на приложенном ниже видео.
Перспективный смартфон Poco X5 5G будет выведен на рынок в ближайшее время. На это указывает успешное прохождение сертификационных формальностей у регуляторов сразу нескольких стран. Накануне процедура была успешна пройдена в индийском BIS. читать дальше
Подробности
В листинге Бюро сертификации Индии девайс фигурирует под номером 22101320I. На сайте штатовской Федеральной комиссии по коммуникация устройство упоминается под тем же номером, но с литерой G (сокр. от «Глобал»).
Оба регулятора подтверждают слухи о наличии в устройстве модуля камеры в прямоугольном исполнении, батареи на 4900 мА/ч. (вероятно, будет позиционироваться в качестве АКБ на 5000 мА/ч.) и поддержке двухдиапазонного Wi-Fi .
Ожидаемые 5G-диапазоны — n5/n7/n38/n41/n77/n78. Вероятная прошивка — MIUI 14. Предполагаемый чипсет – SD778G+. О намерении POCO явить миру обсуждаемый смартфон ранее намекал глава бренда Химаншу Тандон. Дата презентации может быть озвучена в ближайшие дни, отмечается в тематической публикации Gizmochina.
ъ
OPPO Find N2 станет самым легким горизонтальным складным смартфоном,Сеть приросла сведениями о возможностях перспективного складного смартфона Find N2, официальный дебют которого ожидается в декабре в Китае. Техноблогер Ice Universe поделился свежей порцией подробностей о грядущей «раскладушке». читать дальше
Детали
Автор инсайда прочит новинке статус самого легкого телефона с горизонтальным способом раскладывания. По словам персонажа, вес опповской «раскладушки» составит менее 240 гр., и по этому параметру детище китайского бренда будет лучше самого успешного «яблочного» смартфона iPhone 14 Pro Max и своего непосредственного предшественника аж на целых 15%. Техноблогер предположил, что в новинке использованы неназванные «новые материалы».
Раскладушки» конкурирующих брендов «Самсунг», «Сяоми», «Виво», «Хуавей» и всех прочих, по уверениям Ice Universe, также гораздо тяжелее обсуждаемого смартфона OPPO. И, наконец, по указанному параметру перспективная новинка окажется лучше всех айфонов, начиная от устройств тринадцатой серии, а также «заткнет за пояс» культовый для игроманов ROG 6D Ultimate фирмы «Асус».
Снизить вес удалось за счет использования неких «новых материалов», уточнить названия которых автор инсайда то ли не смог, то ли не захотел.
Find N2, если верить более ранним утечкам, получит экраны на 5,5”/120 Гц (OLED) и 7,1”. За производительность перспективной «раскладушки», по слухам, будет отвечать процессорная система SD8+ Gen 1, а за автономность – АКБ на 4750 мА/ч. Обеспечивать быстроту зарядки будет адаптер на 67W. Аналогичная мощность будет у беспроводной зарядки. Оптика устройства, предположительно, представлена камерами на 50/48/13 Мп.
Других подробностей о грядущем Find N2 пока нет.
Топ-5 основних фішок iPhone 14 Pro. Вам одразу захочеться його взяти,У iPhone 14 Pro і 14 Pro Max досить нових опцій, але чи є сенс оновлюватися до нових пристроїв? Автори iPhones.ru більше місяця тестували флагмани, щоб виділити п’ять головних особливостей гаджетів. читать дальше
Ми всі коротко законспектували.
По-перше, у апаратів з’явилася 48-мегапіксельна камера – це прорив для смартфонів Apple. Навіть якщо ви не професійний фотограф, то різницю помітите відразу – зі збільшеним розміром фотомодуль може захоплювати вчетверо більше світла, ніж iPhone 13 Pro. У режимі ProRAW сенсор задіюється максимально – можна робити якісні фото та потім обробляти їх на комп’ютері.
По-друге, виник новий фоторежим, який одержав підтримку триразового збільшення.
По-третє, режим зйомки відео в русі. Камера покладається на вбудовану стабілізацію і нейромережу – з їх допомогою зображення позбавляють трясіння і частково обрізають. Є важливий нюанс – режим працює лише за близького до ідеального освітлення. Знімати на вулиці вдень можна, а у сутінках у приміщенні вже не вийде.
По-четверте, тут є острівець Dynamic Island, який змінює форму при тих чи інших завданнях. «У звичайному режимі ця область прихована і лише підсвічується на темному тлі. Але варто включити будь-який додаток, і він почне взаємодіяти з „таблеткою“», — зазначили журналісти.
По-п’яте, чудовий Always-On-Display. Екран телефону завжди горить, але батарея майже не витрачається. Магія! Особливо зручно спостерігати краєм ока за повідомленнями, які надходять на заблокований екран. Ви рідше зніматимете телефон із блокування і, відповідно, акумулятор iPhone протягне довше.
З цінами на нові смартфони Apple цієї осені відбуваються дивовижні речі – такими доступними свіжі iPhone ще не були ніколи. Так, iPhone 14 Pro можна купити за 60 000 грн., iPhone 14 Pro Max – за 67 999 грн. за версії 128 ГІГ.
Смартфон Realme 10 проти Redmi Note 12: який смартфон вибрати у 2022 році,На цьому тижні Realme випустила свій новий смартфон для індійського та європейського ринків. Це Realme 10, який має відмінні характеристики за доступною ціною. Так, апарат не відрізняється чимось кардинально новим від своїх конкурентів, але його специфікації можна охарактеризувати як ідеально збалансовані, що робить його потенційним бестселером у своєму класі. Але Realme 10 має серйозного конкурента в особі Redmi Note 12 від Xiaomi. І сьогодні ми вирішили порівняти ці два смартфони, щоб визначити, який із них краще обрати у 2022 році. читать дальше
Дизайн
З точки зору привабливості та продуманості дизайну Realme 10 значно перевершує свого конкурента. Він одягнений в корпус з плоскими гранями, як у нових iPhone, і має компактніші розміри в порівнянні з Redmi Note 12. Задня панель нового смартфона Realme виконана досить мінімалістично завдяки врізаним прямо з задню кришку двом камерам, тоді як у більшості смартфонів середнього класу камери встановлюються в окремий модуль, який злегка піднімається над задньою панеллю і надає пристрою більш громіздкий зовнішній вигляд.
У той же час Redmi Note 12 має кращу якість складання. Крім того, він має сертифікат IP53, що означає, що корпус смартфона захищений від пилу та бризок води. Однак він більший за розмірами і має менш привабливий зовнішній вигляд.
Дисплей
На папері дисплей Redmi Note 12 помітно перевершує за характеристиками екран Realme 10. Але насправді різниця незначна і стосується частоти оновлення та деяких інших другорядних параметрів. Так, Redmi Note 12 оснащується 6,67-дюймовим Super AMOLED-дисплеєм з роздільною здатністю Full HD+ (2400 на 1080 пікселів), частотою оновлення зображення 120 Гц і пікової яскравістю 1200 нит. Що ж до Realme 10, то він оснащується AMOLED-панеллю з роздільною здатністю Full HD+, частотою оновлення зображення 90 Гц і захисним склом Gorilla Glass 5 від Corning зверху.
Цікаво, що, незважаючи на наявність у обох смартфонів AMOLED-дисплеїв, вони оснащуються звичайним сканером відбитків пальця, який вбудований у кнопку живлення збоку.
Апаратне та програмне забезпечення
Якщо ви чекаєте від смартфона середнього класу найвищий рівень продуктивності, то варто вибрати Redmi Note 12, який побудований на платформі Qualcomm Snapdragon 4 Gen 1, що випускається за 6-нанометровим технологічним процесом. Вона включає два високопродуктивних ядра Cortex-A78 з максимальною тактовою частотою 2 ГГц, шість ядер Cortex-A55 з тактовою частотою 1,8 ГГц і графічним прискорювачем Adreno 619. Компанію чіпу складають до 8 Гбайт оперативної і до 256 Гбайт вбудованої пам’яті.
Що ж до Realme 10, він базується на менш потужному чіпсеті Helio G99 від Mediatek і має ту ж конфігурацію пам’яті, що і Redmi Note 12.
Обидва смартфони постачаються з мобільною операційною системою Android 12 на борту. І кожному з них належить по два великі оновлення ОС.
Камери
Назвати ці пристрої справжніми камерафонами, оскільки вони оснащені досить простими та дешевими основними камерами та позбавлені надширококутного модуля. В той же час Realme 10 тут перевершує конкурента від Xiaomi завдяки наявності 50-мегапіксельної основної камери у поєднанні з 2-мегапіксельним датчиком глибини, а також селфі-камери на 16 мегапікселів. Redmi Note 12 оснащується 48-мегапіксельною основною камерою та 8-мегапіксельною камерою для селфі та відеозв’язку.
Акумулятор
Обидва смартфони живляться від акумуляторної батареї ємністю 5000 мАг з підтримкою 33-ватного проводового заряджання. Але Realme 10 зможе працювати на одному заряді трохи довше, ніж Redmi Note 12.
Ціна
Вартість Redmi Note 12 стартує з позначки 190 євро, тоді як Realme 10 надійде у продаж за ціною близько 180 євро.
Переваги Redmi Note 12:
ширший дисплей;
частота поновлення дисплея 120 Гц;
найкращий чіпсет;
захист від пилу та вологи за стандартом IP53.
Xiaomi начала продавать смартфоны в TikTok,Xiaomi начала продавать позапрошлогодние модели Mi 10/ Mi 10 Ultra в Китае через «ТикТок» по урезанной цене. читать дальше
Подробности
Стандартный Mi 10, который дебютировал с ценником $563, теперь доступен в приложении для обмена видео по цене 2299 юаней ($323). В то время как более дорогая модель Mi 10 Ultra продается по цене $492 (стартовая цена $745).
Mi 10 Ultra был представлен два года назад с достойными характеристиками: тройной камерой 48/48/20 Мп и селфи-модулем на 20 Мп, экраном Super AMOLED 6,67”/1080×2340р./120 Гц/HDR10+/800 нит.
Сверх того, девайс получил процессорную систему SD 865 в паре с оперативной памятью до 16 Гб, АКБ на 4 500 мА/ч, быструю зарядку 120W, беспроводную зарядку 50W и обратную беспроводную зарядку 10W.
Mi 10 в базовом исполнении оснащен точно таким же дисплеем, что версия Ultra, но с меньшей (90 Гц) частотой обновления. Конфигурация головной камеры — 108/13/2 Мп, емкость АКБ — 4780 мА/ч., мощность быстрых зарядок – по 30W (как проводная, так и беспроводная).
Як заряджати телефон взимку: названо "правильну" температуру,Не поспішайте ставити гаджет на зарядку одразу після повернення з вулиці,об ваш телефон прослужив набагато довше, його потрібно добре доглядати, і особливо увагу потрібно приділяти його акумулятору. Якщо коротко, потрібно просто правильно ставити телефон на зарядку. Наприклад, зарядка пристрою протягом усієї ночі – це один із головних ворогів гаджетів. А з настанням зими з’являється ще один — це холод. Тому і з’явилися деякі правила зарядки телефону взимку. читать дальше
Як правильно заряджати телефон взимку
Фахівці радять після того, як телефон відвідав мороз, перед його зарядкою його потрібно відігріти, повідомляє itechua.com. Варто відзначити, що влітку працює правило навпаки — телефон потрібно остудити, щоб уникнути перегріву гаджета. Ідеальна температура навколишнього середовища має бути не нижче +10 і не вище +40 градусів.
Також, щоб акумулятор прослужив довше, важливо підбирати зарядний пристрій із відповідною кількістю ампер та використовувати зарядку того ж бренду. Крім того, негативно позначається на роботі смартфона повна розрядка.
Стали известны технические характеристики самого дешевого смартфона Google,«Гугл» в рамках ежегодного обновления линейки бюджетных смартфонов серии «А» готовит к презентации устройство под название Pixel 7a. Накануне в Сеть утекла информация о некоторых особенностях новинки. читать дальше
Подробности
Как сообщает в «Твиттере» польский техноблогер Куба Войцеховски, место размещения камеры для Lynx именуется «Pixel 22 Mid-range» (в базовой и Pro-версии «семерки» аналогичное расположение называется по-другому — «Pixel 22 Premium»).
«Google Pixel 7a будет поставляться с экраном 90 Гц, беспроводной зарядкой, новой двойной задней камерой»
Ранее я уже сливал информацию о настройках камеры Lynx: GN1+IMX787+IMX712 на задней панели. Похоже, что теперь Google изменил ее, убрав объектив GN1. Вполне возможно, что он использовался просто для тестирования, пока не были готовы совершенно новые датчики. После этих изменений сенсоры камеры стали называться «l10_wide» (IMX787) и «l10_UW» (IMX712) без специального телеобъектива. IMX787 — огромное улучшение в сравнении со старым IMX363. <…>
Pixel 7a будет поставляться с беспроводной зарядкой, как и предполагалось ранее. Как сообщает 9to5Google, мощность конкретной микросхемы ограничена 5 Вт. «Гугл» подтверждает использование сенсоров IMX712 и поддержку беспроводной зарядки.
Еще одна интересная деталь – Pixel 7a, вероятно, станет первым устройством с чипсетом Google Tensor, включающим решение Qualcomm WiFi/BT — WCN6740.
Еще одной интересной деталью является то, что Lynx собирается использовать комбинированный чип WiFi 6E + BT от Qualcomm — WCN6740, вместо Broadcom BCM4389, который использовался в Pixel 6/7. Конкретный SKU пока не был объявлен, но, похоже, что он является производным от FastConnect 6700 — WCN6750».
Oppo Reno9, 9 Pro та 9 Pro Plus матимуть схожий дизайн,Як і серія Reno 8, лінійка Reno 9 від Oppo, як очікується, включатиме три телефони — Reno 9, 9 Pro і 9 Pro Plus — у Китаї. Згідно з повідомленнями, бренд планує анонсувати серію на своєму внутрішньому ринку цього місяця. Поки ми чекаємо офіційного анонсу, надійне джерело інформації поділився детальними рендерами всіх трьох смартфонів серії. читать дальше
Популярний розповсюджувач інформації Еван Бласс нещодавно поділився рендерами майбутніх Oppo Reno9, 9 Pro і 9 Pro Plus. Хоча всі три моделі виглядають досить схожими, є кілька відмінностей, які можна відзначити. Наприклад, Reno9 Pro Plus має більший острів камери, який не на тому ж рівні, що й інша частина корпусу телефону. Не кажучи вже про те, що він також має додаткову камеру.
Схоже, Oppo повертає вигнутий дизайн рами. Vanilla Reno9, яка буде найдешевшою моделлю в серії, також має вигнутий дисплей. Однак він може не містити чіп для обробки зображень MariSilicon компанії, оскільки на острові камери відсутній текст.
Технічні характеристики серії Reno 9 нещодавно просочилися в Інтернет. Витік свідчить про те, що Reno 9 буде працювати на чіпсеті Snapdragon 778G і матиме акумулятор ємністю 4500 мАг, який підтримує швидку зарядку 67 Вт. Він буде мати 64-мегапіксельну та 2-мегапіксельну вторинну камеру. З іншого боку, Reno 9 Pro буде оснащений чіпом Dimensity 8100-Max і акумулятором ємністю 4500 мАг із зарядкою 67 Вт. Для фотографування він матиме подвійну камеру, яка складається з 50-мегапіксельної основної камери Sony IMX890 і 8-мегапіксельного об’єктива.
Повідомляється, що Reno 9 Pro+ вищого класу має під капотом процесор Snapdragon 8 Plus Gen 1. Його живитиме акумулятор ємністю 4700 мАг із зарядкою 80 Вт. Телефон, ймовірно, матиме потрійну камеру, що включає 50-мегапіксельну основну камеру Sony IMX890 з підтримкою OIS, 8-мегапіксельний об’єктив і 2-мегапіксельний блок.
Флагманський Android-смартфон, який варто купити,Побіжно поглянувши на його характеристики, ви можете зробити висновок, що це флагман. Але подивіться на його ціну, і ви здивуєтеся, як можна зробити телефон із такими характеристиками за такою низькою ціною. читать дальше
Є способи і засоби зробити це, і якщо ви можете змиритися з компромісами, на які пішла Xiaomi, цей телефон може бути доданий до вашого списку.
Можу посперечатися, що основна причина, з якої ви читаєте цей огляд, полягає в тому, що ви десь бачили специфікацію 200-мегапіксельної камери і хотіли знати, чи 12T Pro хороша за дуже розумною ціною.
Продовжуйте читати, і ви дізнаєтесь.
Особливості та дизайн Xiaomi 12T Pro
М’який дизайн
Стереодинамики
Задня скляна панель з пластиковою рамкою
Ясно одне, 12T Pro стоїть на пару сходів нижче сходами від «справжніх» флагманів, таких як 12S Ultra компанії та торішній Mi 11 Ultra.
Наприклад, у нього немає рейтингу IP та останньої версії Wi-Fi 6E. Ви не отримуєте бездротову зарядку або екран із вигнутими краями.
Одна річ, яка не подобається – це досить м’який дизайн 12T Pro, який він розділяє зі своїм братом, 12T. Xiaomi надіслала мені на огляд чорну версію, і вона найнудніша з усіх. Синя та срібляста версії більш привабливі, але абсолютно плоский екран і, наважусь сказати, загальний зовнішній вигляд означають, що він не особливо вирізняється.
Як і багато конкурентів, 12T Pro – це великий телефон з розмірами 163 x 76 x 8,6 мм і вагою трохи більше 200 г.
Він має стереодинаміки в протилежних кутах і є одним з все більш небагатьох телефонів, в яких все ще є ІЧ бластер, який ви можете використовувати з програмою Mi Remote для керування телевізором та телевізійними приставками.
Ці динаміки добре звучать і для телефону. Вони були налаштовані Harmon Kardon та підтримують Dolby Atmos. Хоча це насправді не має великого значення для таких крихітних обмежених динаміків, обидві вони забезпечують однакову гучність і відмінно підходять для відео та ігор.
Біометрія включає оптичний сканер відбитків пальців під екраном і 20-мегапіксельну селфі камеру, яку можна використовувати для розпізнавання облич.
Це менш безпечно, ніж використання сканера відбитків пальців, який я вважаю швидким та надійним.
Екран Xiaomi 12T Pro
6,67-дюймовий AMOLED-дисплей CrystalRes
446 пікселів на дюйм, 120 Гц (сенсорна вибірка 480 Гц)
HDR 10+
Як і слід очікувати, у 12T Pro пристойний екран. Це може бути плоско, але частота оновлення 120 Гц і технологія AMOLED означають, що ігри, відео, програми та веб-сторінки виглядають добре і плавно прокручуються. Кольори насичені, чорний глибокий, кути огляду відмінні.
Яскравість тут є одним із компромісів: 500 нит у нормальних умовах (перевірено за допомогою DataColor Spyder) та до 900 нит у піку (щось, що я не зміг перевірити). Він цілком гарний, але не найяскравіший.
Це також не панель із змінною частотою оновлення. Він може працювати на частоті 30, 60, 90 чи 120 Гц. Найновіші панелі LTPO 2.0 можуть регулювати частоту оновлення до 1 Гц для заощадження заряду батареї.
Роздільна здатність 1220×2712 теж не найвища, але її цілком достатньо.
Продуктивність Xiaomi 12T Pro
Xiaomi 12T Pro оснащений найновішим чіпсетом Snapdragon 8+ Gen 1 від Qualcomm. Він підтримується 8 ГБ оперативної пам’яті та 128 ГБ або 256 ГБ сховища UFS 3.1.
Всі компоненти є флагманськими, і в деяких країнах ви можете вибрати модель з 12 ГБ оперативної пам’яті.
Xiaomi заявляє, що покращила систему охолодження за допомогою випарної камери, яка на 65% більша, ніж у 11T Pro.
На жаль, 12T Pro, як і раніше, помітно нагрівається, коли сильно навантажує телефон в інтенсивних іграх та інших програмах. Йому вдалося успішно пройти наші тести, але, ймовірно, краще не розглядати його як ігровий телефон, а натомість розглядати його як високопродуктивний пристрій для повсякденного використання.
Немає можливості розширити сховище за допомогою картки microSD, але в лоток для SIM-карток можна встановити пару нано-SIM-карток, обидві з яких можуть бути 5G.
Ви також можете поєднати фізичну SIM-картку з eSIM і таким чином отримати подвійний 5G.
Камери Xiaomi 12T Pro
Основна камера 200 Мп з OIS
Ширококутний з f/2.2
Макро з об’єктивом f/2.4
Наскільки гарна ця 200-мегапіксельна камера? Це найбільше питання. Коротше кажучи, відповідь полягає в тому, що вона завантажується не краще, ніж камери з набагато меншою кількістю пікселів.
Проте, це дуже добре. Тільки не чекайте чудес. Навіть 108-мегапіксельна камера Xiaomi 12T має дуже багато пікселів. Вища кількість звучить чудово, але правда в тому, що вони вам насправді не потрібні.
У режимі зйомки за замовчуванням 12T Pro “збирає” більшість цих пікселів (об’єднує кожен блок з 16 до 1) і зберігає фотографію 12,5 Мп у фотоплівці. Це робиться з різних причин, головна з яких є місцем для зберігання. Ви можете знімати з повною роздільною здатністю 200 Мп, якщо хочете, але кожне зображення займатиме близько 50-70 МБ.
Інша проблема – продуктивність: між кадрами доводиться чекати кілька секунд. Є проміжний варіант зйомки з роздільною здатністю 50 Мп, що трохи прискорює процес.
Навіть якщо ви не плануєте друкувати величезні настінні плакати із зображеннями високої роздільної здатності, у такої кількості пікселів все ж таки є переваги. Головний з них полягає в тому, що ви можете обрізати багато — і все одно отримати детальну фотографію, а не брудний безлад.
У програмі «Галерея» на фотографіях, знятих у режимі Ultra HD, з’являється піктограма. Торкніться, і ProCut відкриється, відображаючи різні пропоновані культури. Ви можете вибрати один або кілька з них, і їх буде збережено як окремі фотографії.
Загалом фотографії з основної камери виходять чіткими та мають реалістичні кольори. Увімкніть режим AI, і ви отримаєте перенасичені фотографії, які можуть не сподобатися.
Я був здивований тим, наскільки здатна основна камера при слабкому освітленні, створюючи фотографії, які виглядали набагато яскравішими за реальну сцену, і це без перемикання в спеціальний нічний режим.
2-мегапіксельна макро камера, здається, присутня тільки для того, щоб компенсувати цифри, а ширококутна камера, хоч і здатна робити пристойні знімки, має дуже низьку роздільну здатність 8 мегапікселів.
Попереду 20-мегапіксельна селфі камера дуже гарна, вона робить гарні, чіткі фотографії.
Що стосується відео, 12T Pro може знімати з роздільною здатністю 8K30, але краще обмежити налаштування до 4K60, так як стабілізація відзнятого матеріалу виграє.
Якість відео не розчаровує, звук теж непоганий. Крім того, Xiaomi пропонує кілька кумедних режимів зйомки, таких як «Клонування», в якому ви можете з’являтися двічі, а також набір ефектів для фільмів, включаючи «Паралельний світ», «Повільний затвор» та режим, який одночасно записує з передньої та задньої. камер.
Зарядка батареи Xiaomi 12T Pro
Акумулятор 5000 мАг
Дротова зарядка 120 Вт
Немає бездротової зарядки
Хоча це не ексклюзив і не новинка, провідна зарядка потужністю 120 Вт, ймовірно, стане відкриттям для більшості людей, які купують 12T Pro.
Xiaomi постачає необхідний зарядний пристрій у коробці, що є справжньою знахідкою. Він заповнює майже 70% ємності акумулятора всього за 15 хвилин і повністю заряджає його за 25 хвилин.
Це гарна новина, оскільки вона пом’якшує той факт, що, незважаючи на батарею ємністю 5000 мА год, 12T Pro працює не так довго, як ви могли б подумати.
Не зрозумійте мене неправильно: це непогано. Протягом тижня або близько того, коли я використав телефон, йому вдалося прожити цілий день із запасом енергії, навіть якщо це було лише 20% або близько того.
Цього вистачає приблизно на шість сім годин реального екранного часу, а решта часу йде при вимкненому екрані.
Використовуючи тест батареї PCMark, 12T Pro пропрацював таку ж кількість часу – 10 годин 54 хвилини – що й 12T, у якого така сама батарея та екран, але чіпсет Dimensity 8100 Ultra.
Як завжди, ваш пробіг може змінюватись: ви можете розтягнути 12T Pro майже на два дні, якщо будете використовувати його злегка, але йому майже напевно знадобиться цей надшвидкий зарядний пристрій, якщо ви проводите чотири або більше годин, граючи в ігри.
Щоб зменшити витрати, бездротова зарядка відсутня.
Вердикт
З Snapdragon 8+ Gen 1 Xiaomi 12T Pro намагається зарекомендувати себе за цією субфлагманською ціною.
Проте Motorola Edge 30 Ultra – найкращий вибір для більшості людей. Він не поставляється з великою кількістю шкідливих програм, не дуже сильно возиться з Android і пропонує більш ніж достатньо апаратних оновлень порівняно з 12T Pro, щоб варто витратити трохи більше.
В кінцевому рахунку, Xiaomi 12T Pro, як і раніше, має велику цінність: Xiaomi поставляє зарядний пристрій і прозорий чохол в коробку і попередньо встановлює захисну плівку для екрану.
У наш час вже навіть не треба стверджувати, що портативний геймінг за популярністю як мінімум не поступається стаціонарному. Хтось бере із собою в дорогу Nintendo Switch або навіть екзотичний Steam Deck, але основним мобільним пристроєм для ігор все одно залишається смартфон. Моделі за схожою ціною дають не меншу продуктивність, а також вміють ще багато чого – від дзвінків до якісних фото.До речі, вибрати смартфон для ігор і не тільки завдання анітрохи не простіше, ніж сконфігурувати якісний ПК. Тому ми підготували добірку смартфонів на різний гаманець, які восени 2022 чудово підійдуть для ігор. читать дальше
realme GT Master Edition – нічого зайвого
Екран: 6,4”, 2400×1080, Super AMOLED, 120 Гц
Процесор: Qualcomm Snapdragon 778G (8 ядер)
Пам’ять (ОЗП/ПЗП): 8/256 Гбайт
Камери (основна/селфі): 64 МП / 32 МП
Батарея : 4300 мАг
Захищеність: олеофобне покриття
Рознімання: USB-C, 3,5 мм
Датчик відбитка пальця: під екраном
Модуль NFC: є
Середня ціна на жовтень 2022 року: 15 000 грн.
Для того, щоб грати з комфортом на високих налаштуваннях, сьогодні не обов’язковий навіть флагман — середній сегмент смартфонів значно підріс за потужністю та якістю в останні кілька років. Можливо, тут не буде просунутих можливостей на кшталт камери з адекватним нічним режимом, але не всім це і потрібно.
realme GT Master Edition ідеально вписується в концепцію не надто дорогого та стильного смартфона, який добре «тягне» Genshin Impact та Call of Duty Mobile (нехай не на максималках) і не розчаровує в іншому. При цене около 30 000 за версию на 256 гигабайт встроенного хранилища и с 8 гигабайтами ОЗУ он снабжен предтоповым процессором Qualcomm Snapdragon 778G, ярким Super AMOLED-дисплеем на 6,4 дюйма с сочной цветопередачей и разрешением 2400×1080, а также неплохой системой камер от Sony. Щодо дизайну, то сіра версія з ребристою поверхнею навіть отримала престижну нагороду iF Design Award 2021.
Master Edition – це трохи спрощена версія флагманської моделі Realme GT. Однак спрощення у неї точкові: трохи менше батарея, трохи слабший процесор (для більшості ігор все одно з надлишком), трохи гірша камера (забагато шумів у напівтемряві). З істотних недоліків можна відзначити хіба відсутність роз’єму для microSD-карт і відсутність захисту від вологи. Але в цілому це дуже цікавий апарат, який мало поступається іншим героям нашої добірки за продуктивністю, а коштує найдешевше.
POCO F4 – “міцний середнячок” для ігор
Екран: 6,7”, 2400×1080, AMOLED, 120 Гц
Процесор: Qualcomm Snapdragon 870 (8 ядер)
Пам’ять (ОЗП/ПЗП): 8/256 Гбайт
Камери (основна/селфі): 64 МП / 20 МП
Батарея: 4500 мАг
Захищеність: від вологи та пилу (IP53)
Рознімання: USB-C
Датчик відбитка пальця: збоку
Модуль NFC: є
Середня ціна на жовтень 2022 року: 17 000 грн.
Якщо ви фанат Xiaomi або хочеться апарат на топовому залізі, то цікавим варіантом буде POCO F4. Тут стоїть така ж основна камера від Sony, як і у Realme GT Master Edition, але вона краще відкалібрована софтом, що дає природніші кольори і менше шумів у напівтемряві. А ось процесор практично флагманський: Qualcomm Snapdragon 870 – це доопрацьована версія знаменитої 865-ї моделі на меншому техпроцесі, що покращило енергоефективність і дозволило майже позбутися тротлінгу. Такого чіпа сьогодні достатньо більшості мобільних ігор на максимальних налаштуваннях.
У флагманського Qualcomm Snapdragon 888 все псує тротлінг
Що стосується дизайну, то смартфон виглядає як преміальний пристрій з рубаними за новою модою гранями, але корпус виконаний не зі скла або металу, а з глянсового пластику. Останнє призводить до постійно заляпаної задньої стінки. Але є певний захист від бризок і пилу за стандартом IP53 (витримає дощ, але не занурення у воду).
В іншому характеристики схожі на Realme GT Master Edition: великий AMOLED-екран на 6,7-дюймів з частотою 120 герц і роздільною здатністю 2400×1080, 256 гігабайт сховища і 8 гігабайт оперативної пам’яті в рекомендованій нами комплектації (128/6 вже мало.
POCO F4 коштує ненабагато дорожче за Realme GT Master Edition, при цьому у нього трохи краща камера і є деякий запас для ігор за продуктивністю. Можливо, за співвідношенням ціни та якості це найкращий апарат у всій добірці. Але все ж таки спочатку ознайомтеся з іншими варіантами.
Black Shark 5 Pro – потужний геймерський смартфон за розумні гроші
Екран: 6,7”, 2400×1080, OLED, 144 Гц
Процесор: Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 (8 ядер)
Пам’ять (ОЗП/ПЗП): 8/128 Гбайт
Камери (основна/селфі): 108 МП / 16 МП
Батарея: 4650 мАг
Захищеність: від подряпин
Рознімання: USB-C
Датчик відбитка пальця: збоку
Модуль NFC: є
Середня ціна на жовтень 2022 року: 30 000 грн.
Попередні два герої добірки чудово справлялися з іграми, але були геймерськими у сенсі. Адже це означає не тільки високу міць, але також дизайн та різні зручності спеціально для гравців. Найвідоміший смартфон сьогодні, це, напевно, ROG Phone від ASUS, але він досить дорогий і про нього ми поговоримо ближче до кінця статті. Та сама компанія XIAOMI приготувала аналог за розумні гроші і зі своїми фішками. Йдеться про Black Shark 5 Pro.
Серцем тут виступає свіжий процесор Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1. Порівняно з попереднім Snapdragon 888, він вже набагато менше гріється і троттліт, особливо в геймерських моделях, де над охолодженням попрацювали додатково. Геймерську спрямованість видає дизайн задньої кришки в стилі кіберпанку: світлі лінії, що нагадують доріжки мікросхеми, акуратний логотип у вигляді літери S з плавцями знизу корпусу і яскравий світлодіод незвичайної форми зверху. Блок камер теж виглядає хитромудро: його краї повторюють форми ліній-доріжок.
В іграх Black Shark 5 Pro мало поступається флагманам
Ну і до найважливішого. На правому боці є два тригери, що висуваються — прямо як на геймпадах! Їх зручно натискати вказівними пальцями, коли смартфон знаходиться у горизонтальному положенні (фронтальна камера при цьому має бути ліворуч). А крім цього, серія Black Shark відрізняється фірмовим вбудованим меню Shark Space зі зручними швидкими функціями (відключити вхідні дзвінки та повідомлення, налаштувати макрос та ін.) та статистикою продуктивності.
В цілому Black Shark 5 Pro – майже ідеальний смартфон для геймера. “Майже”, тому що когось може не влаштувати відсутність водонепроникності, роз’єму для карт пам’яті або входу для дротових навушників. Але в іншому це дуже приємний у використанні смартфон у модному дизайні та з флагманською продуктивністю.
iPhone 11 – найзбалансованіший смартфон Apple у 2022 році
Екран: 6,1”, 1792×828, IPS, 60 Гц
Процесор: Apple A13 Bionic (6 ядер)
Пам’ять (ОЗП/ПЗП): 4/128 Гбайт
Камери (основна/селфі): 12 МП / 12 МП
Батарея: 3110 мАг
Захищеність: від пилу та вологи (IP68), олеофобне покриття
Рознімання: Lightning
Датчик відбитка пальця: ні
Модуль NFC: є
Середня ціна на жовтень 2022 року: 25 000 грн.
Якщо в стані Android часто виходять нові незвичайні моделі, Apple в останні роки стала дуже консервативною. Візуально смартфони змінюються дуже мало (навіть моделі 14 Pro і 14 Pro Max, отримавши новий виріз на екрані, зберегли схожий дизайн задньої стінки). Начинка формально стає потужнішим, але навіть у 11-й моделі перевершує потреби більшості користувачів та геймерів. Мабуть тому iPhone 11 сьогодні – найпопулярніший у світі смартфон від Apple.
Мабуть, найголовнішим недоліком цієї моделі можна назвати відсутність OLED-екрана на 120 герц, але зате у IPS більш природна передача кольору, а 60 герц для супер-плавних інтерфейсів iOS вистачає за очі (та і в іграх все одно рідко який мобільний апарат видає більше 60 FPS). А ось основна камера досі оминає переважну більшість смартфонів, навіть у вищій ціновій категорії. Насамперед це стосується нічного режиму і, звичайно ж, відеозйомки (головна перевага камер iPhone останніх поколінь) — з максимальною роздільною здатністю 4K 60 FPS та якісною стабілізацією.
У плані ігор особливо причепитися нема до чого. На смартфонах Apple завжди було відмінно з оптимізацією через передбачуваність «заліза» та софту, тому навіть на iPhone 11 (пристрої 2019 року!) будь-які «графоністі» ігри досі йдуть плавно на максимальних налаштуваннях. Можливо, комусь потрібно не 60, а 120 FPS і стільки ж герц для кіберспортивних дисциплін. Але думаємо, що таких серед покупців смартфонів (навіть для ігор) меншість.
ASUS ROG Phone 6 – смартфон для хардкорного геймера
Екран: 6,8”, 2448×1080, AMOLED, 165 Гц
Процесор: Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 (8 ядер)
Пам’ять (ОЗП/ПЗП): 8/128 Гбайт
Камери (основна/селфі): 50 МП / 12 МП
Батарея: 6000 мАг
Захищеність: від пилу та вологи (IPX4)
Рознімання: USB-C, 3,5 мм
Датчик відбитка пальця: під екраном
Модуль NFC: є
Середня ціна на жовтень 2022 року: 30 000 грн.
ASUS ROG Phone 6 – флагманський геймерський смартфон 2022, представник, напевно, найвідомішої серії подібних пристроїв. Що цікаво, у максимальній комплектації смартфон поставляється у великій коробці з геймпадом, стильним чохлом та підставкою із вбудованим кулером. Але й коштуватиме такий набір до двох разів дорожче. Тому ми швидше орієнтуємось на базову версію, яка сьогодні коштує в середньому 30 тисяч гривень.
У базі у ROG Phone 6 на борту 128 гігабайт вбудованого сховища та 8 гігабайт оперативної пам’яті. І для більшості завдань, включаючи ігри, цього буде достатньо. Екран тут встановлений на цілих 165 герц. Він може похвалитися AMOLED-матрицею з повним охопленням DCI-P3 та роздільною здатністю 2448×1080. Основна камера на 50 мегапікселів відмінно знімає в будь-яких умовах, а 12-мегапіксельна фронталка непогано справляється із селфі та записом сториз.
Що стосується процесора, то в ROG Phone встановлений Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1. Це злегка розігнана версія чіпа, який служить серцем Black Shark 5 Pro, згаданого раніше. А завдяки потужному охолодженню за допомогою випарної камери, в іграх його результати перевершують усі очікування:
На жаль, в Україні апарат поки що дістати складно. Але якщо зможете придбати його не дорожче за 35 тисяч гривень, то це буде відмінна покупка як для ігор, так і для повсякденних потреб. Якщо бентежить дизайн, то в чохлі ROG Phone 6 виглядатиме не настільки помітно. А продуктивність, комфорт при використанні та довговічність (є навіть потужний захист від вологи IPX4) радуватимуть ще кілька років.
OnePlus 10T – передфлагман для гіків
Екран: 6,7”, 2448×1080, AMOLED, 120 Гц
Процесор: Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 (8 ядер)
Пам’ять (ОЗП/ПЗП): 8/128 Гбайт
Камери (основна/селфі): 50 МП / 16 МП
Батарея: 4800 мАг
Захищеність: від подряпин
Рознімання: USB-C
Датчик відбитка пальця: під екраном
Модуль NFC: є
Середня ціна на жовтень 2022 року: 25 000 грн.
Не всі люблять геймерський дизайн, тому для тих, хто хоче потужні характеристики з більш спокійним зовнішнім виглядом, ми відібрали ще одну модель – OnePlus 10T. Останніми роками смартфони цього бренду майже на рівних конкурують з айфонами за більш низької ціни.
Процесор тут встановлений такий же, як і в ASUS ROG Phone 6 — Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1. Охолоджує його не така наворочена, як у ASUS, але все ж таки випарна камера. І її вистачає, щоб смартфон тримав стабільну продуктивність у іграх:
Щоправда, камери тут простіші, ніж у ASUS. Вони чудово знімають при денному світлі, але програють у темну пору доби. Крім того, немає захисту від води. Тим не менш, якщо вам це не критично і вам не подобається відверто геймерський дизайн ROG Phone, то OnePlus 10T буде непоганою альтернативою за свої гроші.
У добірку увійшли лише збалансовані за продуктивністю та ціною моделі, які тягнуть усі сучасні мобільні ігри на максимальних налаштуваннях. В гривнях ціни вийшли не такими маленькими, але все ще значно дешевшими від останньої моделі iPhone. Тим не менш, напишіть у коментарях, якщо хотіли б матеріал про актуальні бюджетні смартфони, придатні для ігор. Якщо таких коментарів буде багато, то ми спробуємо скласти відповідну.
Як увімкнути та налаштувати в MIUI жести подвійного торкання на задню кришку смартфона Xiaomi,У 2020 році один ентузіаст розробник представив свій додаток «Tap, Tap» на Android, який дозволяв налаштувати жести подвійного торкання на задню кришку смартфона. Користувачі зустріли тоді цю програму досить позитивно, і згодом розробники MIUI додали в оболонку схожий функціонал. І тепер я пропоную вам ознайомитися з ним ближче … читать дальше
Включаємо користувальницькі жести
Відкриваємо програму «Налаштування» вашого смартфона
Далі переходимо до розділу «Розширені налаштування»
Переходимо до підрозділу «Функції жестів» і відкриваємо пункт «Торкнутися ззаду»
Перед нами відкриється функціонал для налаштування двох жестів із подвійним та потрійним торканням задньої кришки смартфона.
Ми можемо налаштувати виконання жестів постукування по задній кришці смартфона цілу низку завдань, починаючи з виконання знімка екрана до запуску калькулятора, і не тільки. Щоправда, через обмеження у два варіанти жестів (подвійний і потрійний дотик) вдасться налаштувати виконання лише двох завдань.
Примітка: функціонал жестів постукування по задній кришці смартфона не реалізований на всіх пристроях компанії. Однак цей функціонал можна реалізувати сторонніми програмами з магазину.
Рейтинг смартфонів, які підтримують функцію OTG,OTG – корисна фіча, яка дозволяє підключати до смартфонів периферійні пристрої: клавіатури, мишки тощо. Про її існування знають небагато користувачів, а про те, які телефони підтримують функцію, і зовсім в курсі лише одиниці. Виправляємо це за допомогою цього рейтингу. читать дальше
№5 – realme C35
Підтримка OTG є і бюджетні моделі. Realme C35 це підтверджує. Смартфон укомплектований 6.6-дюймовим екраном з FHD+ роздільною здатністю та потрійною камерою на 50+2+0.3 МП. За продуктивність тут відповідає процесор Tiger T616, а дводенну автономність гарантує батарея на 5000 мАг з 18-ватною зарядкою.
№4 – OnePlus Nord CE 2 Lite 5G
Чудовий бюджетник від OnePlus. Він пропонує власнику чіткий 6.59-дюймовий екран із частотою оновлення 120 Гц та продуктивний для класу процесор Snapdragon 695. Потрійна камера на 64+2+2 МП робить деталізовані та контрастні фотографії, а батарея ємністю 5000 мАг може забезпечити більше дня автономною.
№3 – Oppo Reno 8 5G
Стильний смартфон від OPPO із потужним процесором Dimensity 1300 під капотом. Порядок у моделі та з дисплеєм – 6.4-дюймовий екран виконаний за технологією AMOLED та оновлюється із частотою 90 Гц. Фотоможливості представлені потрійною камерою на 50+8+2 МП, а акумулятор на 4500 мА/год підтримує 80-ватну швидку зарядку.
№2 – Poco X4 Pro
Гідний спадкоємець торішнього хіта. У Poco X4 Pro на борту є 6.67-дюймовий Super AMOLED екран із частотою оновлення 120 Гц та процесор Snapdragon 695 5G. Примітно, що корпус моделі захищений від вологи за стандартом IP53, а квадрокамера на 108+64+8+2 МП робить деталізовані, насичені та чіткі фотографії.
№1 – Samsung Galaxy S21 FE
Флагманська модель корейців укомплектована 6.4-дюймовим AMOLED дисплеєм із частотою оновлення зображення 120 Гц та найпотужнішим процесором Snapdragon 888. Незважаючи на те, що він вийшов минулого року, він досі справляється з будь-якими завданнями. Також у моделі є корпус, захищений від вологи та пилу за стандартом IP68 та флагманський набір камер на 12+8+12 МП з телефото-об’єктивом у ролі одного з додаткових датчиків.
Leica представила «смартфон-кирпич» с необычной камерой,В 2021 году компания Leica анонсировала вывод на рынок первого смартфона. Проект по созданию мобильного устройства Leitz Phone 1 был реализован Leica в партнерстве с Sharp. На этой неделе компания представила Leitz Phone 2. Устройство получило тыльную камеру с дюймовым сенсором, способным имитировать объективы Leica, имеющие разное фокусное расстояние. читать дальше
Подробности
Гаджет получил 240 Гц экран с OLED-матрицей диагональю 6,6”, микрочип Snapdragon 8 Gen 1, камеру 47 МП и аккумуляторный блок на 5 000 мА*ч, который поддерживает бесконтактную зарядку. Смартфон поставляется производителем в конфигурации 12/512 ГБ. Он может похвастать наличием защиты IP68, Wi-Fi 6, слота microSD, NFC-модуля и 3,5-мм разъема для наушников. Заявлена поддержка Dolby Vision.
Смартфон будет продаваться Leica эксклюзивно на японском рынке. В продаже Leitz Phone 2 появится 18 ноября. Стоимость смартфона составит 225,3 тыс. иен, что эквивалентно 60 тыс. грн.
OUKITEL випускає захищений флагман WP21 на базі 6 нм процесора,Напередодні Чорної п’ятниці OUKITEL представляє свій перший смартфон з 6 нм процесором. Флагман OUKITEL WP21 сертифікований за стандартами IP68, IP69K, а також відповідає військовому стандарту MIL-STD-810H, і оснащений подвійним дисплеєм і чотирма камерами. Під капотом пристрою – восьмиядерний чипсет MediaTek Helio G99, 12 ГБ оперативної та 256 ГБ постійної пам’яті. читать дальше
Глобальна прем’єра гаджета очікується 24 листопада, і в Чорну п’ятницю на AliExpress діятиме обмежена, 24-годинна пропозиція. Покупці смартфонів WP21 з першої партії отримають додаткові купони на $10 і смартгодинник вартістю $69,99, який працює до 45 днів у режимі очікування і відрізняється водонепроникністю до 30 м.
Виробники захищених телефонів зосереджені на міцності, але рідко замислюються про висококласні камери та інші функції для своїх пристроїв. Для вимогливих користувачів, яким потрібні й міцність, і продуктивність, це скоріше мінус. Новітній WP21 від OUKITEL заповнить ці прогалини. Флагман оснащений чипсетом MediaTek Helio G99, виготовленим на основі 6-нанометрового техпроцесу, 12 ГБ оперативної пам’яті та 256 ГБ флешпам’яті з можливістю розширення до 1 ТБ, що забезпечує високу продуктивність.
У OUKITEL WP21 6,78-дюймовий основний екран з роздільною здатністю 2460×1080 FHD+, щільністю пікселів 396 PPI та частотою оновлення 120 Гц, що забезпечує плавне відтворення в іграх та високу чіткість при перегляді відео в приміщенні та на вулиці.
Зі зворотного боку у WP21 є круглий смарт-дисплей, який рідко зустрічається в захищених смартфонах. Його можна налаштувати так, щоб мати швидкий доступ до перевірки часу і стану батареї, зйомки фотографій, прийняття дзвінків, отримання сповіщень про повідомлення, управління музикою та багато чого іншого. Крім того, доступ до пристрою захищений за допомогою функції розпізнавання обличчя і розблокування за відбитком пальця.
Флагман WP21 належить до категорії міцних герметичних смартфонів з посиленим корпусом, що захищає від ламання при падінні, і це робить його хорошим вибором для військових і фанатів екстриму. На додаток до цього WP21 оснащений акумулятором підвищеної місткості 9800 мАгод і підтримує швидку зарядку 66 Вт, що гарантує тривалу роботу в режимі очікування та швидке заповнення заряду.
Ще одна відмінна риса флагмана – революційна система камер. OUKITEL WP21 оснащений 20-мегапіксельною фронтальною камерою. Роздільної здатності основної камери в 64 Мп з лишком вистачить для звичайних фотографій в умовах нормального освітлення, а зі зйомкою на природі та в темний час доби OUKITEL WP21 справляється завдяки 20 Мп камері нічного бачення Sony IMX350 з автофокусом і оглядом до 20 м. Також у флагмана є 2-мегапіксельна макрокамера.
Oppo показала, как работает трассировка лучей на смартфоне со Snapdragon 8 Gen 2,Ранее на этой неделе компания Qualcomm представила широкой публике мобильную платформу Snapdragon 8 Gen 2, которая станет аппаратной основой будущих флагманских смартфонов разных производителей. Одна из особенностей новинки заключается в поддержке аппаратного ускорения трассировки лучей в играх. Теперь же компания Oppo наглядно показала, как это нововведение функционирует на практике.Для демонстрации возможностей чипа Snapdragon 8 Gen 2 специалисты Oppo взяли полноценную игровую сцену шутера от первого лица Camp Guard, в которой присутствует более 2 тыс. физических моделей, 800 тыс. треугольников и около 100 текстур. Oppo и Qualcomm работали совместно над тестированием драйверов, оптимизацией шейдеров и созданием компилятора игровой сцены.
Представлены смартфоны Realme 10 Pro и 10 Pro+ — камеры на 108 Мп, аккумуляторы на 5000 мА·ч и Android 13,Ранее в этом месяце компания Realme представила смартфон Realme 10, который стал первым представителем 10-й серии. Теперь же производитель анонсировал два более производительных аппарата той же серии — Realme 10 Pro и Realme 10 Pro+. читать дальше
Realme 10 Pro получил 6,72-дюймовый IPS-дисплей с поддержкой разрешения 2400 × 1080 пикселей (соответствует формату Full HD+) и частотой обновления 120 Гц. В верхней части дисплея имеется отверстие, в котором размещена 16-мегапиксельная фронтальная камера. Основная камера устройства построена на базе 108-мегапиксельного сенсора Samsung ISOCELL HM6, который дополнен датчиком глубины на 2 Мп.
За производительность в Realme 10 Pro отвечает восьмиядерный микропроцессор Qualcomm Snapdragon 695 (два ядра Cortex-A78 с частотой до 2,2 ГГц и шесть ядер Cortex-A55 с частотой до 1,7 ГГц) и графический ускоритель Adreno 619. Конфигурация дополняется 8 или 12 Гбайт оперативной памяти LPDDR4X и флеш-накопителем формата UFS 2.2 ёмкостью 256 Гбайт. Поддерживается работа в сетях связи пятого поколения (5G).
На боковой грани корпуса установлен сканер отпечатков пальцев. Источником питания в Realme 10 Pro стала аккумуляторная батарея на 5000 мА·ч с поддержкой быстрой зарядки мощностью до 33 Вт. В качестве программной платформы используется Android 13 с фирменным интерфейсом Realme UI 4.0.
Аппарат имеет габариты 163,7 × 74,2 × 8,3 мм и весит 190 г. Он будет доступен в разных вариантах цветового исполнения корпуса. Приобрести Realme 10 Pro с 8 Гбайт ОЗУ и 256 Гбайт ПЗУ можно будет за $225, а вариант с 12 Гбайт ОЗУ и 256 Гбайт ПЗУ обойдётся в $265.
Что касается Realme 10 Pro+, то смартфон может похвастаться 6,7-дюймовым AMOLED-дисплеем с поддержкой разрешения 2412 × 1080 пикселей и частотой обновления 120 Гц. Сканер отпечатков пальцев интегрирован в область дисплея. В верхней части экрана расположена 16-мегапиксельная селфи-камера. На тыльной стороне корпуса находится система из трёх камер : 108-мегапиксельный главный сенсор работает вместе со сверхширокоугольным модулем на 8 Мп и датчиком глубины на 2 Мп.
Аппаратной основой Realme 10 Pro+ стал восьмиядерный процессор MediaTek Dimensity 1080 (два ядра Cortex-A78 с частотой до 2,6 ГГц и шесть ядер Cortex-A55 с частотой до 2,0 ГГц) с графическим ускорителем Mali G68 и встроенным модемом 5G. Пользователи смогут выбирать между версиями устройства с 8 или 12 Гбайт оперативной памяти и накопителем на 128 или 256 Гбайт. Автономную работу обеспечивает аккумулятор ёмкостью 5000 мА·ч с поддержкой быстрой зарядки мощностью до 67 Вт.
Realme 10 Pro+ имеет габариты 161,5 × 73,9 × 7,8 мм и весит 173 г. Аппарат работает под управлением Android 13 с интерфейсом Realme UI 4.0. Версия устройства с 8 Гбайт ОЗУ и 128 Гбайт ПЗУ оценена в $240, модель с 8 Гбайт ОЗУ и 256 Гбайт ПЗУ обойдётся в $280, а за версию с 12 Гбайт ОЗУ и 256 Гбайт ПЗУ придётся заплатить $336. Первые поставки новинок запланированы на следующую неделю.
Як видалити теги у GetContact в 2022 році: швидкий спосіб,Якщо ви не маєте доступу до секретних баз правоохоронців і стільникових операторів, то з точністю 100% дізнатися, кому належить номер людини, що телефонує, неможливо. При цьому є досить цікавий і популярний додаток GetContact, який дозволяє відкрити завісу таємниці. Цей додаток не є забороненим і не зламує жодних баз, його принцип роботи трохи інший. GetContact збирає інформацію з телефонної книги людини, зберігаючи її теги. Таким чином, якщо ви записані в телефонній книзі сотні людей під ім’ям Іван Петрович Сидоров, саме цей тег буде переважати в GetContact, і при вашому дзвінку досить просто буде вичислити вас. читать дальше
При цьому іноді ви можете бути записані у людини досить образливим прізвиськом або із зазначенням неприємних подробиць. Як же видалити тег у гетьконтакт? Для цього треба поскаржитися на нього. Для цього зайдіть у свій профіль та виберіть “Показати більше” у розділі “Мої теги”. Після того, як ви побачите всі теги і знайдете той, який хочете видалити, зробіть на ньому свайп вліво до появи іконки з кошиком. Після цього вам залишається лише вказати причину видалення теги, можете вибрати “Інше” та написати щось у полі.
–>
Ваша реклама может быть здесь... пишите на телегу @VOPROS24
Часовой пояс GMT +3, время: 22:57.
Весь материал, представленный на сайте взят из доступных источников или прислан посетителями сайта. Любая информация представленная здесь, может использоваться только в ознакомительных целях. Входя на сайт вы автоматически соглашаетесь с данными условиями. Ни администрация сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие лица не могут нести отвественности за использование материалов. Сайт не предоставляет электронные версии произведений и ПО. Все права на публикуемые аудио, видео, графические и текстовые материалы принадлежат их владельцам. Если Вы являетесь автором материала или обладателем авторских прав на него и против его использования на сайте, пожалуйста свяжитесь с нами.