В рамках ежегодной конференции Ignite 2022 компания Microsoft показала плавающую панель задач в Windows 11. Генеральный директор Microsoft Сатья Наделла (Satya Nadella) продемонстрировал концептуальный пользовательский интерфейс операционной системы, и некоторые зрители обратили внимание на панель задач и виджеты, которые отображались в верхней части рабочего пространства. читать дальше
Плавающая панель задач Windows 11 была замечена на устройстве Surface. Это позволяет предположить, что Microsoft создала некую концепцию пользовательского интерфейса для устройств с сенсорным экраном. В пользу этого также говорит то, что в представленном вчера моноблоке Surface Studio 2 Plus реализована поддержка изменения размера ярлыков на панели задач в зависимости от положения дисплея.
В августе этого года некоторые участники программы предварительной оценки Windows Insider говорили о появлении плавающей панели задач с закруглёнными углами, но тогда Microsoft не подтвердила готовящиеся изменения, сославшись на программную ошибку. «Есть несколько подобных ошибок, которые по-разному изменяют пользовательский интерфейс. Это не то, что мы вводили в рамках A/B-тестирования», — сказал тогда старший программный менеджер Microsoft Брэндон Леблан (Brandon LeBlanc).
Отметим, что в течение года Microsoft тестировала немало экспериментальных функций в Windows 11, многим из которых вряд ли суждено появиться в стабильных версиях программной платформы. Вполне возможно, что плавающую панель задач ждёт эта же участь, но её появление в официальной презентации компании наталкивает на предположение о том, что софтверный гигант всё же планирует внести это изменение в будущем. Официальные представители Microsoft пока никак не комментируют данный вопрос.
Як повернути до Windows 11 інтерфейс попередніх версій Windows читать дальше
Деякі користувачі ПК категорично відмовляються оновлювати операційну систему через те, що звикли до старого інтерфейсу та не хочуть переходити новий, психологічно відкидаючи його. Можна знайти компроміс – поставити свіжу версію Windows, але змінити її інтерфейс так, щоб складалося відчуття, ніби у вас стара операційна система, до якої ви прикипіли.
У випадку з Windows 11 можна повернути інтерфейс Windows 10, 8.1 і навіть 7, достатньо поставити невелику утиліту StartAllBack і покопатися в її налаштуваннях. Вона змінює вигляд панелі завдань, меню «Пуск» і «Провідника».
Відомо, що Windows 11 панель завдань може розташовуватися лише знизу, інші варіанти недоступні. StartAllBack вирішує цю проблему – панель завдань можна перемістити вгору, ліворуч або праворуч, якщо вам так здається зручніше.
У налаштуваннях доступні варіанти, які повертають класичний інтерфейс старих операційних систем, але можна накрутити опції так, що вийде щось зовсім нове, чого ще не було Windows і навряд чи буде. Наприклад, можна розділити панель завдань на дві частини (в одній іконці програм, в іншій системні індикатори) і зробити фон панелі прозорим, щоб значки ніби висіли в повітрі над робочим столом.
Диспетчер завдань Windows 11 блокує безпечне вилучення USB-накопичувачів,В останній версії Windows 11 виявили проблему з функцією безпечного виймання USB-пристроїв. Першим помітив її німецький ресурс Deskmodder. читать дальше
Цікаво, що витягти флешку або будь-який інший USB-накопичувач вбудованими засобами заважає диспетчер завдань.
Багато користувачів Windows 11 за звичкою завершують роботу з накопичувачами через функцію «Безпечне виймання пристроїв та дисків». Як виявилося, у Windows 11 22H2 вона часто не працює, коли запущено диспетчер завдань. У цьому випадку з'являється повідомлення про те, що пристрій ще використовується. Система просить закрити всі програми та вікна, які можуть використовувати цей пристрій та повторити спробу. Диспетчер завдань є тією ж програмою, яка використовує USB-пристрій.
Проблема вирішується дуже просто. Потрібно закрити диспетчер завдань і вже після цього безпечно витягти флеш-накопичувач або інше обладнання. Іноді спрацьовує перемикання на іншу вкладку програми.
Нагадаємо, у Windows 11 22H2 з'явився новий диспетчер завдань, який відповідає загальній стилістиці системних програм. Поки що неясно, наскільки поширена дана проблема. Очевидно, що диспетчер завдань не повинен перешкоджати роботі функції безпечного виймання USB-пристроїв. Microsoft не коментувала цієї помилки, вона також не вказана у списку відомих проблем Windows 11 2022 Update на офіційній сторінці підтримки.
Як ефективно прискорити роботу Windows 11,Ваш ПК або ноутбук став повільно працювати? Це дратує, заважає працювати або грати? Сьогодні розкажемо, як ефективно прискорити роботу Windows 11.Остання операційна система Microsoft, Windows 11, також потребує обслуговування, щоб швидкість не знижувалася. Розробка Windows 11 на даний момент в основному завершена, великі оновлення функцій будуть відбуватися лише раз на рік. Порівняльні тести засвідчують, що нова операційна система має невеликі переваги в швидкості над Windows 10. Інші порівняльні тести показують, що обидві системи працюють приблизно однаково читать дальше
Нова система пропонує високу швидкість, перш за все, завдяки процесорам Intel 12-го покоління з ядрами P і E, тобто ядрами продуктивності та ефективності. Оновлення драйверів, безумовно, ще більше підніме швидкість у майбутньому, незалежно від використовуваного процесора. З Windows 11 легко працювати: вікна відкриваються з характерною анімацією, Microsoft бере на себе графічну підтримку, представлену в Windows 10 під час розгортання системи.
Змінювати план живлення комп’ютера із контекстного меню у Windows 10 і 11,План живлення комп’ютера «Енергозбереження», «Збалансований», «Висока продуктивність», «Максимальна продуктивність» у Windows 11 і 10 дозволяє швидко змінювати енергоспоживання та тепловиділення машини. Однак ці параметри досить глибоко заховані, щоб їх швидко змінювати. Для миттєвого доступу до планів живлення можна додати підменю «Вибрати план живлення» до контекстного меню Windows 11/10. читать дальше
Щоб налаштувати контекстне меню в Windows 11 і 10 необхідно модифікувати системний реєстр.
Додати пункт підменю з вибором планів живлення можна, створивши та запустивши відповідний сценарій реєстру:
Відкрийте програму Windows Notepad.
Виділіть текст сценарію та натисніть Ctrl + C.
Windows Registry Editor Version 5.00
[HKEY_CLASSES_ROOT\DesktopBackground\Shel l\PowerPlan]
"Icon"="powercpl.dll"
"MUIVerb"="Choose Power Plan"
"Position"="Middle"
"SubCommands"=""
Вставте цей сценарій у блокнот, натиснувши комбінацію клавіш Ctrl + V.
Виберіть Файл на панелі меню Блокнота.
У меню «Файл» натисніть опцію «Зберегти як».
Далі клацніть уздовж спадного меню «Тип файлу» та виберіть «Усі файли». Введіть Power Plan Script у полі Ім’я файлу.
Натисніть «Робочий стіл» ліворуч від вікна «Зберегти як», щоб вибрати місце для файлу, а потім натисніть «Зберегти», щоб додати сценарій до області робочого столу Windows.
Закрийте блокнот після збереження файлу.Двічі клацніть файл Power Plan Script на робочому столі.
Виберіть «Так» у діалоговому вікні «Редактор реєстру», що з’явиться.
Натисніть OK у наступному діалоговому вікні, яке з’явиться.
Тепер ви можете побачити нове підменю «Вибрати план живлення» в контекстному меню. Вам потрібно буде клацнути правою кнопкою миші на робочому столі та вибрати «Показати додаткові параметри», щоб знайти це підменю в класичному контекстному меню Windows 11.
Ви можете позбутися цього підменю, видаливши його розділ реєстру. Відкрийте програму «Редактор реєстру». Потім видаліть налаштування за шляхом:
Компания Microsoft исправила ошибку в Windows 11, которая нарушала работоспособность некоторых функций принтеров. Она была обнаружена вскоре после начала распространения Windows 11 22H2 в середине прошлого месяца, из-за чего софтверный гигант даже был вынужден заблокировать установку обновления на устройствах, которые затрагивает данная проблема. читать дальше
Напомним, релиз обновления Windows 11 22H2 сопровождался рядом проблем, включая синие экраны смерти (BSOD) на компьютерах с процессорами Intel, снижение производительности в системах с видеокартами NVIDIA и нарушение работоспособности принтеров. Последняя из перечисленных проблем наблюдается на ПК с принтерами, использующими драйверы Microsoft IPP Class Driver или Universal Print Class Driver.
Установка Windows 11 22H2 на ПК с упомянутыми драйверами может привести к невозможности использования расширенных функций принтеров, таких как цветная печать, двусторонняя печать, изменение размера бумаги и др. В конечном счёте Microsoft заблокировала установку обновления на компьютерах с упомянутыми драйверами.
По данным источника, Microsoft начала автоматическое распространение патча, устраняющего ошибку, из-за которой возникают трудности в работе принтеров. Он будет установлен на все затронутые ПК в течение нескольких дней. Очевидно, что после этого все желающие смогут установить Windows 11 22H2.
Windows 11 дозволить вмикати точку доступу на смартфоні прямо з ПК,В одному з оновлень операційної системи Windows 11 з'явиться зручна опція, пов'язана з мобільними точками доступу. читать дальше
Ця опція вже з'явилася в попередній версії Windows 11 з номером збірки 25231 для учасників програми раннього доступу. Здійснюється її робота через програму Phone Link, а суть полягає в запуску точки доступу на смартфоні прямо зі сполученого ПК або ноутбука.
Ідея полягає в тому, що смартфон та комп'ютер будуть пов'язані по Wi-Fi. За потреби можна буде дати команду, щоб увімкнути точку доступу на мобільному пристрої.
Такий підхід дозволить максимально швидко підключитися до мережі, щоб не витрачати час на введення паролів та синхронізацію пристроїв. Фактично це клон функції, яка є на macOS і iPhone.
Samsung також підтримує можливість увімкнення точки доступу на іншому пристрої з Android за допомогою облікового запису Samsung. Зрештою, це працює і на Chromebook з більшістю смартфонів на Android.
Поки що опція знаходиться на етапі тестування і доступна тільки для деяких смартфонів Samsung із встановленою прошивкою One UI 4.1.1 або новіше. На ПК буде потрібна встановлена Windows 11 версії 22H2 з номером збирання 22621 і вище, а також версія Phone Link версії 1.22082.111.0 або вищою.
Ресурс ??? опубликовал отчёт о распространении разных версий операционной системы Windows. Несмотря на то, что с момента запуска Windows 11 прошло больше года, данные Statcounter говорят указывают на то, что она всё ещё существенно уступает своей предшественнице.По итогам октября Windows 11 использовалась на 15,44 % устройств с операционной системой Microsoft, что немногим больше 13,61 % в сентябре. В настоящее время Windows 11 является второй по популярности версией платформы и обгоняет Windows 7 на 5,83 %. Несмотря на то, что поддержка Windows 7 завершилась ещё в начале 2020 года, эта операционная система всё ещё сохраняет долю рынка в размере 9,61 %. Наибольшей популярностью, как и следовало ожидать, пользуется Windows 10, установленная на 71,29 % устройств. читать дальше
Данные Statcounter указывают на то, что небольшую долю рынка продолжают сохранять за собой Windows 8.1, Windows 8 и Windows XP. По итогам октября доля Windows 8.1 составила 2,51 %, Windows 8 — 0,69 %, а Windows XP — 0,39 %. Все версии операционной системы Windows занимают 75,93 % глобального рынка, на долю macOS приходится 15,74 % рынка, Linux занимает 2,6 %, а Chrome OS — 2,38 %.
Компания Microsoft уже давно задумывается над интеграцией в Windows рекламы своих прочих продуктов и сервисов. Ранее в этом году на непродолжительное время реклама появлялась в «Проводнике», а теперь её можно увидеть в меню «Пуск» Windows 11. К счастью, на данном этапе реклама стала появляться только в бета-версиях операционной системы, которые доступны участникам программы предварительной оценки Windows Insider. читать дальше
Некоторые участники инсайдерской программы Microsoft обратили внимание на то, что Windows 11 стала предлагать создать резервную копию с использованием сервиса OneDrive во всплывающем меню, которое появляется при выходе из ОС или смене пользователя. В некоторых случаях в этом же меню появляется предложение использовать учётную запись Microsoft или завершить настройку профиля.
Несмотря на то, что Microsoft не первый раз пытается рекламировать свои продукты в ОС, пользователи неизменно негативно реагируют на такой подход. В данном случае выбор меню «Пуск» для демонстрации рекламы является странным, поскольку оно и так используется для вывода рекомендаций.
Похоже, что на данном этапе функция показа рекламы в меню «Пуск» находится на стадии тестирования или же софтверный гигант планирует демонстрировать такой контент ограниченному кругу пользователей. Официальные представители Microsoft пока никак не комментируют данный вопрос.
Microsoft додала пошук у «Диспетчер завдань» Windows 11,Microsoft нарешті додала можливість пошуку процесів у «Диспетчер завдань» Windows 11 — працює як за назвою програм, так і за ідентифікатором PID, якщо раптом потрібно знайти щось специфічне. Рядок знаходиться в центральній верхній частині вікна. Швидко перейти до неї можна комбінацією клавіш, але чомусь не Ctrl+F, а Alt+F.Також розробники дозволили самому обирати тему – темну чи світлу. Раніше вона завжди автоматично підлаштовувалась під оформлення системи.Наразі оновлений «Диспетчер» доступний лише в попередньому збиранні для учасників Windows Insider, але незабаром його мають додати і до релізної версії.
В сентябре этого года Microsoft выпустила Windows 11 22H2 — функциональное обновление для своей операционной системы. Теперь же софтверный гигант подтвердил, что установка этого обновления может приводить к снижению производительности в некоторых играх и приложениях. Соответствующее сообщение появилось на одном из сайтов Microsoft. читать дальше
«В некоторых играх и приложениях производительность может быть ниже ожидаемой или могут наблюдаться подтормаживания в Windows 11 версии 22H2», — говорится в сообщении Microsoft.
Согласно имеющимся данным, упомянутая проблема возникает в случаях, когда в играх непроизвольно активируются функции отладки производительности видеокарты, которые не предназначены для использования потребителями. Что именно приводит к активации функций отладки производительности, не уточняется.
Microsoft уже работает над созданием патча, который устранит проблемы с производительностью в играх. На данном этапе пользователям предлагается обновить игры и приложения, затронутые проблемой, но это не гарантирует решения проблемы. Какие именно графические ускорители затрагивает проблема, сказано не было.
Любопытно, что вскоре после выхода Windows 11 22H2 стали появляться жалобы на снижение производительности в играх на компьютерах с видеокартами NVIDIA. Однако к настоящему моменту эта проблема была решена, поскольку NVIDIA оперативно выпустила соответствующий патч.
–>
Ваша реклама может быть здесь... пишите на телегу @VOPROS24
Часовой пояс GMT +3, время: 21:19.
Весь материал, представленный на сайте взят из доступных источников или прислан посетителями сайта. Любая информация представленная здесь, может использоваться только в ознакомительных целях. Входя на сайт вы автоматически соглашаетесь с данными условиями. Ни администрация сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие лица не могут нести отвественности за использование материалов. Сайт не предоставляет электронные версии произведений и ПО. Все права на публикуемые аудио, видео, графические и текстовые материалы принадлежат их владельцам. Если Вы являетесь автором материала или обладателем авторских прав на него и против его использования на сайте, пожалуйста свяжитесь с нами.