Соблюдайте правила форума! Не публикуются сообщения и(или) фото-видео материалы оскорбительного характера по отношению к участникам, третьим лицам, организациям, органам, структурам, объединениям и другие сообщения, нарушающие правила.
Разрешено высказывать СВОЕ ОБОСНОВАННОЕ мнение в спокойном стиле. Общение в темах на Вы!
Соблюдайте барьер в общении и политкорректность!
Не читайте тему и не пишите в теме, если вам она чем-то не нравится.
Не пишите в теме, если вам нечего сказать по сути.
Не пишите в теме, если вы не умеете спокойно и сдержанно отвечать, на сообщения оппонентов. читать дальше
Не просите закрыть тему, если вам она не нравится.
Запрещено размещение рекламы, антирекламы, агитации, пропаганды, лжи и т.д.т.п.
Не всё, что кто-то где-то говорит, нужно и можно повторять на Форуме. Приоритет - обмен личными мнениями.
За искажение, коверкание, перекручивание и т.д.т.п. названий организаций, объединений, партий, политиков, торговых марок, фамилий, имен, терминов модераторам как мимимум рекомендуется удалять такие сообщения. Но в зависимости от ситуации возможны и более строгие меры к тем, кто не сделает никаких выводов.
Никаких ссылок здесь размещать не нужно!
Если сообщение нарушает правила - нажмите пожалуйста "!" под аватаром.
Это поможет модераторам оперативно реагировать на нарушения.
Факти про повстанську армію Махна, які принципово забуті:
1. Професіоналізм. За весь час «громадянської війни» кіннота РККА жодного разу не прийняла шабельного удару кавалерії Махна, хоча завжди чисельно її перевершувала. Наприклад, на момент оточення Гуляй Поля «червоними» (26 листопада 1920 року) в селі знаходилося лише 200 чоловік Махна. Цією чисельністю підрозділу Нестор розбив радянський кавалерійський полк(!), що наступав на село, і без втрат вийшов із кільця оточення.
2. Взаємодія. Керівники полків з армії денікінців у своїх щоденниках неодноразово зазначали, що війна з кавалерією та артилерією Махна була найважчою і найстрашнішою справою. Такої взаємодії між підрозділами різних родів військ радянська армія не досягала ніколи.
3. Вміння прогнозувати. Битва під Перегонівкою була не спонтанною, вона планувалася, а сам «відхід» Махна в західному напрямку був відволікаючим маневром. Торішнього серпня 1919 року денікінці були під Курськом. Махно враховував цю обставину, пояснюючи, що чим далі на північ просувається денікінський фронт, тим масштабнішим буде його розгром в тилу.
4. Операційно-тактичний талант. Махно чудово врахував момент під час бою під Перегонівкою та поспішав максимально використати його у вигляді переслідування. Воно тривало понад 25 кілометрів. Закінчилося повним розгромом Сімферопольського полку.
5. Закріплення досягнутого успіху. Після розгрому корпусу денікінців під Перегонівкою Махно пустив свої частини за трьома напрямками. Другого дня після цього розгрому Махно знаходився за 150 з лишком кілометрів від місця бою. Він рухався зі своєю сотнею кілометрів на 60 попереду інших своїх частин.
6. Зневага до будь-якої форми влади. Входячи в те чи інше місто, командування армії Махна щоразу заявляло, що не є ніякою владою, що їхня військова сила нікого ні до чого не зобов'язує, а лише охороняє свободу трудящих. Насамперед вони всюди поспішали спростувати важливе непорозуміння – можливість прийняття їх за нову владу чи партію.
7. Війна із озброєними противниками, а не з мирним населенням. Армія Махна ніколи не використовувалася як каральна сила з метою політичного панування. Боротьба йшла проти військового супротивника чи то «білих» чи то «червоних», а також проти апарату держави, що нав'язувався ними. Усі політичні арештанти у тюрмах підлягали негайному звільненню. Маса в'язниць приводилася до стану, неможливого для подальшого використання.
8. Принцип свободи мислення. Підрозділи армії Махна повністю здійснили принцип свободи слова, совісті, друку та політичної приналежності. У всіх зайнятих махновцями містах усі заборони, накладені якою б то не було владою на той чи інший друк чи політичну організацію, скасовувалися.
9. Неприйняття боротьби із єврейським населенням. 27 липня 1919 року в селі Сентове, поблизу Олександрії Херсонської губернії, з ініціативи Махна було скликано з'їзд повстанців півдня України, на якому Нестор публічно закликав до відповіді отамана Григор'єва за жахливий антисемітський погром, здійснений ним у травні 1919 року.
10. Нагородження. Немає жодних документальних підтверджень нагородження в червні 1919 року Нестора Махна орденом «Бойового Червоного прапора».
Для керівного складу більшовиків (Ульянов, Троцький та Сталін) дискредитувати повстанську армію Махна було за що. Бо, за відсутності інтернету, Махно та його люди змогли розібратися із суттю того, що являв собою російський більшовизм, менш як за рік (боротьба з селянською самоорганізацією, що проходила на південному сході України, проводилася більшовиками масовим переселенням людей з цих територій). І сумно, коли навіть зараз "історики" продовжують стверджувати, що діяльність повстанців зводилася до масових пограбувань та антисемітизму.
У Святошинському районі бульвар Ромена Роллана перейменовано на бульвар Жуля Верна 🧭
Бульвар було названо на честь французького письменника Ромена Роллана. Експертна комісія визначила, що перейменуванню підлягають назви об’єктів, які надані на честь письменників, які замовчували політику геноциду (Голодомору) СРСР щодо українців.
Нова назва запропонована на честь видатного французького письменника, автора пригодницьких романів, який вважається одним з засновників жанру наукової фантастики, Жуля Верна.
Загалом у столиці вже перейменовано понад 150 міських об‘єктів, назви яких пов'язані з росією та її сателітами.
–>
Ваша реклама может быть здесь... пишите на телегу @VOPROS24
Часовой пояс GMT +3, время: 08:37.
Весь материал, представленный на сайте взят из доступных источников или прислан посетителями сайта. Любая информация представленная здесь, может использоваться только в ознакомительных целях. Входя на сайт вы автоматически соглашаетесь с данными условиями. Ни администрация сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие лица не могут нести отвественности за использование материалов. Сайт не предоставляет электронные версии произведений и ПО. Все права на публикуемые аудио, видео, графические и текстовые материалы принадлежат их владельцам. Если Вы являетесь автором материала или обладателем авторских прав на него и против его использования на сайте, пожалуйста свяжитесь с нами.