Соблюдайте правила форума! Не публикуются сообщения и(или) фото-видео материалы оскорбительного характера по отношению к участникам, третьим лицам, организациям, органам, структурам, объединениям и другие сообщения, нарушающие правила.
Разрешено высказывать СВОЕ ОБОСНОВАННОЕ мнение в спокойном стиле. Общение в темах на Вы!
Соблюдайте барьер в общении и политкорректность!
Не читайте тему и не пишите в теме, если вам она чем-то не нравится.
Не пишите в теме, если вам нечего сказать по сути.
Не пишите в теме, если вы не умеете спокойно и сдержанно отвечать, на сообщения оппонентов. читать дальше
Не просите закрыть тему, если вам она не нравится.
Запрещено размещение рекламы, антирекламы, агитации, пропаганды, лжи и т.д.т.п.
Не всё, что кто-то где-то говорит, нужно и можно повторять на Форуме. Приоритет - обмен личными мнениями.
За искажение, коверкание, перекручивание и т.д.т.п. названий организаций, объединений, партий, политиков, торговых марок, фамилий, имен, терминов модераторам как мимимум рекомендуется удалять такие сообщения. Но в зависимости от ситуации возможны и более строгие меры к тем, кто не сделает никаких выводов.
Никаких ссылок здесь размещать не нужно!
Если сообщение нарушает правила - нажмите пожалуйста "!" под аватаром.
Это поможет модераторам оперативно реагировать на нарушения.
Через пошкодження російськими окупантами запірних шандорів Каховської ГЕС в Дніпрі знизився рівень води майже на 2 метри. В плавневій частині Дніпра всихають мілководні протоки, масово гине риба, яка в них залишилась.
Урочище Домаха — популярне місце серед запорізьких рибалок. Вода відійшла від берега на десятки метрів, оголивши рибацькі гатки та коріння водяних рослин.
російські окупанти активно скидають воду відкривши шлюзи на Каховській ГЕС
Видання NPR опублікувало супутникові знімки дамби ГЕС, на якій видно, як швидко витікає вода. Це загрожує катастрофою на Запорізькій атомній електростанції.
16 січня 1919 року Директорія УНР оголосила війну більшовицькій Росії...
Це сталося у відповідь на відмову більшовицького уряду в Москві визнати відповідальність за дії Тимчасового робітничо-селянського уряду України, війська якого ще в грудні розпочали наступ на Україну.
Після капітуляції Німеччини і самоусунення імператора Карла I від управління Австро-Угорщиною, 13 листопада 1918 року більшовицька Росія оголосила про денонсацію Брестського договору і 17 листопада в Курську було створено Тимчасовий Робітничо-Селянський Уряд України під керівництвом колишнього члена Української Центральної Ради більшовика Юрія П'ятакова. 29 листопада він оголосив про поновлення на Україні радянської влади та скасування всіх законів, наказів і договорів як Гетьманау Скоропадського, так і Центральної Ради. З метою утвердження радянської влади на Україні 27 грудня на базі повстанських загонів була створена Українська Червона армія на чолі із більшовиком Володимиром Антоновим-Овсієнком, яка безпосередньо підпорядковувалась російській Революційній воєнній раді під головуванням Лева Троцького.
Тим часом у Києві втрата підтримки з боку Німеччини та Австро-Угорщини змусила гетьмана Павла Скоропадського зректися влади, яка перейшла до Директорії, котра 19 грудня 1918 року оголосила про відновлення Української Народної Республіки. Створений уряд на чолі із соціалістами Володимиром Чехівським та Володимиром Винниченком, які виступали за компроміс з більшовиками, виявився абсолютно не готовим до рішучих дій коли у грудні Українська Червона Армія за підтримки Московської робітничої та Орловської кавалерійської дивізій з Курська почала наступ на Україну.
3 січня 1919 року війська Червоної армії захопили Харків і відновили владу проголошеної в грудні 1917 року українськими більшовиками Української Народної Республіки в складі Російської Республіки, яку через три дні перейменували на Українську Соціалістичну Радянську Республіку (УСРР).
Маючи 100-тисячну армію, сформовану Скоропадським, уряд Директорії не зумів організувати належним чином оборону країни і обмежився численними нотами протесту в бік Росії. Лише 16 січня 1919 року, через тиждень після отримання відповіді від наркома (міністра) закордонних справ Росії Георгія Чичеріна, що військ РСФРР на території України нема, а війну проти УНР веде цілком незалежний Український радянський уряд, Директорія УНР оголосила війну більшовицькій Росії.
Протягом трьох тижнів Червона Армія розгромила Лівобережне угруповання армій УНР, яке крім регулярних частин складалось із повстанських загонів, котрі часто ситуативно переходили на бік більшовиків, 5 лютого зайняла Київ, 9 березня вийшла на лінію Житомир - Умань - Херсон, а до середини квітня - на лінію Новоград-Волинський - Шепетівка - Проскурів - Могилів-Подільський.
Після відставки Винниченка та Чехівського у січні 1919 року відбулась численна зміна урядів, яка завершилась розпадом Директорії - керування справами республіки перейшло до головного отамана Симона Петлюри, якому, незважаючи на підтримку Польщі, так і не вдалось врятувати УНР від поразки у війні з більшовиками - успішний українсько-польський наступ на початку травня 1920 року був зупинений більшовиками на Лівобережжі, а їх контрнаступ і вихід на підступи до Львова та Любліна змусив Польщу визнати більшовицьку УСРР.
Ще в червні 1919 року УСРР підписала з РСФСР договір про утворення господарського і воєнного союзу - Українська Червона армія була ліквідована у серпні того ж року, а в грудні наступного, коли рештки військ УНР вже були витіснені за Збруч, відбулось об'єднання (фактично - ліквідація) всіх міністерств уряду УСРР.
–>
Ваша реклама может быть здесь... пишите на телегу @VOPROS24
Часовой пояс GMT +3, время: 05:50.
Весь материал, представленный на сайте взят из доступных источников или прислан посетителями сайта. Любая информация представленная здесь, может использоваться только в ознакомительных целях. Входя на сайт вы автоматически соглашаетесь с данными условиями. Ни администрация сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие лица не могут нести отвественности за использование материалов. Сайт не предоставляет электронные версии произведений и ПО. Все права на публикуемые аудио, видео, графические и текстовые материалы принадлежат их владельцам. Если Вы являетесь автором материала или обладателем авторских прав на него и против его использования на сайте, пожалуйста свяжитесь с нами.