а давайте ево все вместе и дружно небудем занусть в списки главных каналов а лутше вопще сотрем ево типа зделаем вид что он неснашой писочнецы прикинте вновостях потом будет заголовок владельцы спутниковго тв отказались заносить бардельный телеканал-рада вглавный список пользователяи пока нам неоткроют трк украину и айситиви никаких поблажок телеканалу рада и потом встанут все установчики спутникового тв по всей украине и будут ставить аннтены без канала рада во прикол будет
Вы наверное фантастики начитались. Чесно говоря, увидев ваш пост, учитель русского языка повесилась бы, я например долго очень различал слова. Никто вам Трк украину не откроет изза того,что мол никто не смотрит Раду. лично я ту ерунду не желаю смотреть, в списке каналов он есть у меня, но я его просто не замечаю. Есть много довольно интересных других каналов.
Верховна Рада цього тижня спробує подолати президентське вето на зміни до Закону «Про Нацраду» 12.01.2009
12 січня 2009 року на засіданні погоджувальної ради Верховної Ради України було вирішено розглянути цього сесійного тижня два медійні питання: подолання президентського вето на закон про внесення змін до Закону України «Про національну раду з питань телебачення і радіомовлення», яким парламентарі дозволили собі звільняти свою четвірку членів Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, а також заслухати звіт останньої.
«Ми насамперед будемо долати вето Президента по закону про Нацраду, – зазначила голова парламентського комітету з питань свободи слова та інформації Ганна Герман. – І будемо ставити питання про звіт Нацради. І для цього ми знайдемо більшість голосів. Якщо в середу на засіданні комітету ми визначимося остаточно з цими питаннями, то в четвер зможемо подолати вето Президента».
Нагадаємо, що зміни до закону, ветованого Президентом, стосуються порядку припинення повноважень членів Нацради, які призначаються парламентом. Згідно зі змінами, Верховна Рада України може без згоди Президента України припиняти повноваження призначених нею членів Нацради.
Відповідність телеефіру нормам суспільної моралі – справа самих телекомпаній
21 січня відбувся перший у цьому році брифінг Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за участю голови Національної ради Віталія Шевченка та першого заступника Ігоря Куруса.
Віталій Шевченко повідомив присутніх, що Звіт Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за 2008 р. ухвалено на сьогоднішньому засіданні.
Щорічні звіти представників Національної ради в АР Крим, областях, містах Києві і Севастополі, які також розглядалися сьогодні, будуть оприлюднені на офіційному сайті Національної ради після 15 лютого.
Відповідаючи на запитання журналістів „5 каналу” стосовно деяких програм і передач, що транслювалися в ефірі телекомпаній, Ігор Курус, який водночас є членом Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі, зазначив, що рекомендації Національної експертної комісії є обов’язковими для виконання телекомпаніями.
Національна рада у даному випадку є ретранслятором рішень інших компетентних органів, - вдався до порівняння перший заступник. Рішення щодо відповідності передач нормам суспільної моралі ухвалює Національна експертна комісія, яка у разі невиконання своїх рекомендацій звернеться до Національної ради з питань телебачення і радіомовлення з вимогою вжити заходів до порушників.
Оцінюючи висновки комісії загалом, член Національної ради звернув увагу на те, що застереження стосуються деяких фактів, наприклад вживання брутальних слів у передачах „Comedy club” чи серій („Сімпсони”). Рекомендації не слід сприймати як заборону всього проекту.
Ігор Курус підтримав ініціативу віце-прем'єра І. Васюника провести зустріч з керівниками окремих телекомпаній, адже загальний фон вітчизняного телерадіопростору з погляду суспільної моралі викликає занепокоєння. Вітчизняні компанії повинні самі стежити за дотриманням законодавчих норм і взяти за зразок естетичні стандарти, а не прагнути отримувати прибутки від телепродукції сумнівної якості. Голова Національної ради Віталій Шевченко додав, що одних регуляторних методів недостатньо, щоб забезпечити відповідність українського телерадіопростору нормам суспільної моралі. Тільки спільними зусиллями державних органів та телерадіоорганізацій можна досягнути сподіваного результату.
Щодо способу оприлюднення висновків Національної експертної комісії про показ передач „Речовий доказ”, „Свідок”, „Найвідоміші українські маніяки” (НТН), серіалу „Сімпсони” (М1), фільму „Пожирачка чоловіків” („Студія 1+1”) „Постскриптум”( ТВ „Центр”), „Comedy club” („Новий канал”) Віталій Шевченко відзначив, вибір було зроблено на користь офіційного сайту Національної ради, адже його читають фахівці у сфері телерадіомовлення, а також зацікавлені представники громадськості.
Депутати хочуть заборонити каналам ховати логотип під час реклами
23 січня 2009 року до Верховної Ради України було внесено проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про телебачення і радіомовлення» (законопроект № 3631, н.д. Олег Зарубинський, фракція блоку Литвина, н.д. Олег Шепелев, фракція БЮТ-у, н.д. Микола Руденко, фракція блоку Литвина; щодо надання телеканалами ідентифікуючої інформації під час реклами)», повідомляє Інститут медіа права.
На думку авторів законопроекту, необхідність у змінах до закону про телебачення і радіомовлення полягає в тому, що певна частка телеканалів, в т.ч. загальнонаціональних під час трансляції реклами приховує свій логотип, що в свою чергу не дає можливість довести, що певна реклама транслювалася на конкретному телеканалі.
Щоб уникнути цього автори пропонують внести зміни до визначень «ефірний час» та «логотип» та вимоги щодо відображення останнього. Змінами пропонується замінити у цих визначеннях слова «програми та передачі» на аудіовізуальну продукцію і зобов'язати демонструвати логотип протягом усієї трансляції аудіовізуальної продукції.
17-20 лютого Верховна Рада розгляне шість медійних законопроектів
02.02.2009
На пленарний тиждень 17-20 лютого 2009 року Верховною Радою України запланований розгляд шести законопроектів медійної тематики. Про це повідомляє Інститут медіа права.
Це такі акти:
- проект Закону України «Про захист персональних даних» (законопроект № 2273, н.д. Олег Шевчук, фракція БЮТ, н.д. Володимир Литвин, фракція блоку Литвина, н.д. Володимир Полохало, фракція БЮТ, н.д. Катерина Самойлик, фракція КПУ);
- проект Закону України «Про внесення змін до Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення"» (законопроект № 2371, н.д. Володимир Ландік, фракція Партії регіонів; щодо приведення у відповідність чинному законодавству України);
- проект Закону України «Про внесення змін до Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення"» (законопроект № 2242, н.д. Олена Кондратюк, фракція БЮТ; щодо звітності Національної ради);
- проект Закону України «Про внесення змін до Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення"» (зкаонопроект № 3153, н.д. Олена Бондаренко, фракція Партії регіонів; щодо удосконалення стадій прийняття та порядку оприлюднення актів Національної ради);
- проект Закону України «Про внесення змін до Закону України "Про рекламу"» (законопроект № 3081, друге читання, Президент України; щодо приведення у відповідність до Європейської конвенції про транскордонне телебачення);
- раніше ветований Закон України «Про внесення змін до Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення"» (законопроект № 0953, н.д. Олена Бондаренко, фракція Партії регіонів; щодо дострокового припинення повноважень членів Національної радиз питань ТБ і РМ).
Народний депутат Володимир Ландік пропонує відмінити десятикратне збільшення ліцензійного збору для ТРО
У Верховній Раді зареєстровано законопроект «Про внесення змін до Закону України “Про телебачення і радіомовлення”» (№3681, щодо визначення розміру ліцензійного збору), ініціатором якого є народний депутат Володимир Ландік (фракція Партії регіонів).
Цей законопроект має на меті врегулювати визначення розміру ліцензійного збору за видачу, переоформлення та продовження ліцензії провайдера програмної послуги та вдосконалення порядку визначення розміру ліцензійного збору за видачу, переоформлення та продовження ліцензії на мовлення з урахуванням впливу економічної кризи на фінансовий стан телерадіоорганізацій.
На думку автора проекту, прийняття Закону України «Про внесення змін до Закону України “Про телебачення і радіомовлення”» стабілізує ситуацію з визначенням розміру відповідного ліцензійного збору, дозволить стабілізувати роботу та зняти напругу в телерадіоорганізаціях в умовах економічної кризи.
«Якщо коротко, то ми хочемо відмінити рішення Кабміну про десятикратне збільшення ліцензійного збору, прийняте торік, і відновити попередній механізм нарахування збору. До мене зокрема звернулася Ровеньківська телерадіокомпанія, якій за перереєстрацію ліцензії треба заплатити не 3,6 тисячі гривень, а 36 тисяч. Це фактично її річний бюджет. Звідки в Ровеньках такі кошти? Там немає таких надходжень від реклами, як у столиці», – зазначив Володимир Ландік. Він висловив певність, що депутати, які вболівають за український народ, проголосують за цей законопроект. Утім, включення його до порядку денного під питанням.
...........
Андрій Шкіль пропонує розробити редакційну політику для каналу «Рада»
05.02.2009
4 лютого народний депутат Андрій Шкіль (фракція Блоку Юлії Тимошенко) зареєстрував у Верховній Раді України проект постанови «Про деякі питання організації роботи парламентського телеканалу ”Рада”». Про це повідомляє Інститут медіа права.
Проектом передбачається, що діяльність парламентського телеканалу «Рада» спрямовується на запобігання упередженому формуванню громадської думки щодо подій у сесійній залі; попередження трансляцій в теле-радіо ефірі однобічного, викривленого показу діяльності народних депутатів України; унеможливлення цензури стосовно виступів народних депутатів у програмах радіо і телебачення та вирішення питань, пов'язаних з виробництвом і трансляцією власної теле- і радіопродукції про роботу Верховної Ради України.
Також автор пропонує покласти на Комітет Верховної Ради з питань свободи слова та інформації повноваження затверджувати редакційну політику парламентського телерадіоканалу «Рада». Текст засад редакційної політики має бути оприлюдненим, а сама редакційна політика не має поширюватися на зміст новин, адже ті мають бути повними й об'єктивними.
Проектом постанови передбачено, що Комітет свободи слова у місячний термін із моменту її ухвалення має розробити і затвердити Концепцію розвитку парламентського телерадіоканалу «Рада» та встановити графік надання однакового за обсягом ефірного часу для всебічного висвітлення діяльності парламентських комітетів.
Андрій Шкіль роз’яснив «Телекритиці», що суть постанови полягає в необхідності визначити представництво парламентарів, профільних комітетів та фракцій в ефірі телеканалу «Рада». Він зазначив, що це ніяким чином не є втручанням в редакційну політику. «Ми не втручаємося в політику каналу, яка здійснюється незалежно, але оскільки це канал Верховної Ради, то має бути визначений порядок присутності народних депутатів в ефірі. Відповідно мають бути утворені квоти за парламентськими комітетами, фракціями. А якщо парламентарі мали прийти і не прийшли, то в такому випадку телеканал повідомляє про їх відсутність (бігучим рядком або заставкою на екрані)», – сказав Андрій Шкіль.
За його словами, зараз на телеканалі відбувається «щось незрозуміле». Наприклад, каже він, понад півгодини виступала лідер об’єднання «Зубр» (Олена Мазур) і розповідала, що треба знищити українську державу, ліквідувати незалежність і об’єднатися з Білоруссю.
«Я здивований, чому на державному парламентському каналі присутня така персона. Я хочу віддати регламентацію цього питання на розгляд профільного комітету», – зауважив Андрій Шкіль.
Особисто мене завжди трохи бентежить, коли сучасну українську літературу називають укрсучліт. Певен, ця абревіатура більше личить українській політиці з притаманною їй поведінкою. Зрештою, ми вже звикли, що вона аморальна й підступна, тож не дивно, що намагається зіпсувати все, до чого торкається. Особливо це помітно в так званих політичних ток-шоу.
Усе ніби чесно й неупереджено. Ведучі прагнуть вивести на чисту воду тих, що можуть жити виключно в каламутній. Правдоборці-політологи «безсторонньо», але майже завжди цілеспрямовано захищають «своїх» сучполітиків, а «чесні» соціологи їхні рейтинги. Щоби зрозуміти, хто кому служить, не треба бути мудрагелем, варто подивитися підряд кілька шоу, скажімо, каналу «Інтер». Хоча жанрово інтерівська «Свобода» і зміцніла, та щира заангажованість поволі перетворила її на відверту сучсвободу.
Прагне, принаймні зовні, витримувати опосередковану безсторонність Андрій Куликов. Іноді йому цей важкий прийом удається, хоча збоку виглядає не дуже переконливо.
Найхитріший – наш дорогий і любий Савік. Він давно збагнув, що загрібати жар можна не власними руками, а язиком Мустафи. У його «сучсвободах» ніколи не зрозумієш, де правда справжня, а де підробка. Оце профі так профі. Не пропустив жодної «смаженої» теми, часто був першим, хоча ніколи й не «копнув» глибше за інших. Зате брав усмішкою, іронією та співчуттям.
Здавалося, кому потрібні всі ці сучсвободи, яка від них користь людям? Ніякої, зате створюється враження участі народу в державних справах, а це вже демократія. Захід за таке може навіть похвалити.
А от головні герої шоу ніколи не перестануть ходити на подібні формати, бо «ящик» – найкращий піар. Допоки ти в телику – ти зірка. І нарешті, можна безвідповідально пообіцяти все, що подобається піплу. Найголовніше – більше наїздів, звинувачень і викриттів. Правда, напрацьовані прийоми вже стали приїдатись і не справляють належного враження. Утримувати ж глядача стає все складніше, тому слід переходити до більш яскравих і видовищних засобів, а саме: плюватися, кидатися взуттям, словом запалювати, бо від удаваної депутатської культури блювати хочеться. Народ вимагає дій, бодай на екранах, та сучполітиці це теж не під силу, а шкода, є ж достатньо сучсвобод, які сплять і бачать такі сюжети, лише бояться їх спровокувати.
–>
Ваша реклама может быть здесь... пишите на телегу @VOPROS24
Часовой пояс GMT +3, время: 02:00.
Весь материал, представленный на сайте взят из доступных источников или прислан посетителями сайта. Любая информация представленная здесь, может использоваться только в ознакомительных целях. Входя на сайт вы автоматически соглашаетесь с данными условиями. Ни администрация сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие лица не могут нести отвественности за использование материалов. Сайт не предоставляет электронные версии произведений и ПО. Все права на публикуемые аудио, видео, графические и текстовые материалы принадлежат их владельцам. Если Вы являетесь автором материала или обладателем авторских прав на него и против его использования на сайте, пожалуйста свяжитесь с нами.