Соблюдайте правила форума! Не публикуются сообщения и(или) фото-видео материалы оскорбительного характера по отношению к участникам, третьим лицам, организациям, органам, структурам, объединениям и другие сообщения, нарушающие правила.
Разрешено высказывать СВОЕ ОБОСНОВАННОЕ мнение в спокойном стиле. Общение в темах на Вы!
Соблюдайте барьер в общении и политкорректность!
Не читайте тему и не пишите в теме, если вам она чем-то не нравится.
Не пишите в теме, если вам нечего сказать по сути.
Не пишите в теме, если вы не умеете спокойно и сдержанно отвечать, на сообщения оппонентов. читать дальше
Не просите закрыть тему, если вам она не нравится.
Запрещено размещение рекламы, антирекламы, агитации, пропаганды, лжи и т.д.т.п.
Не всё, что кто-то где-то говорит, нужно и можно повторять на Форуме. Приоритет - обмен личными мнениями.
За искажение, коверкание, перекручивание и т.д.т.п. названий организаций, объединений, партий, политиков, торговых марок, фамилий, имен, терминов модераторам как мимимум рекомендуется удалять такие сообщения. Но в зависимости от ситуации возможны и более строгие меры к тем, кто не сделает никаких выводов.
Никаких ссылок здесь размещать не нужно!
Если сообщение нарушает правила - нажмите пожалуйста "!" под аватаром.
Это поможет модераторам оперативно реагировать на нарушения.
Польський президент Анджей Дуда сказав нашим військовим, що українці захищають і поляків від москалів, тому Польща допомагатиме Україні, надаватиме сучасне обладнання та навчатиме ним користуватися.
У вівторок, 14 лютого, у штаб-квартирі НАТО пройде окреме засідання Контактної групи з питань оборони України у форматі "Рамштайн", організоване США. Західні союзники обговорюватимуть надання Києву зброї, яка дозволить перехопити ініціативу у війні з Росією: зокрема, йдеться про бронетехніку, далекобійні ракети та бойові літаки.
У пресрелізі Альянсу також анонсували на 14-15 лютого чергове засідання Північноатлантичної ради на рівні міністрів оборони, яке відбудеться в Брюсселі під головуванням генсека НАТО Єнса Столтенберга. ........... зібрав усе, що відомо про дев’ятий "Рамштайн" і те, чого чекати від нього Україні.
Ключові питання, які розглянуть під час "Рамштайну-9"
На порядку денному засідання Контактної групи з питань оборони України стоїть п'ять основних питань, що традиційно стосуються підтримки нашої держави у війні проти російського агресора. Напередодні міністр оборони Олексій Резніков, який уже вилетів до Бельгії на чолі української делегації, розподілив їх так:
– захист українського неба, зокрема через залучення авіаційної платформи;
Винищувачі для України і ''танковий кулак'': чого чекати від нового ''Рамштайну'' та чи може зустріч стати справжнім проривом
За результатами спілкування з партнерами напередодні засідання Резніков наголосив, що "їхня залученість та підтримка дають оптимізм".
А міністр оборони США Ллойд Остін повідомив, що "з нетерпінням чекає продовження важливої роботи щодо підтримки потреб України у безпековій допомозі та зустрічі зі своїми колегами з НАТО".
Три головні види зброї для України, які обговорюватимуть союзники
На черговому саміті у форматі "Рамштайн" західні союзники обговорюватимуть надання Україні бронетехніки, а також далекобійних ракет і бойових літаків, які так необхідні нашим Силам оборони та із запитом щодо яких Київ неодноразово звертався до партнерів.
"Сьогодні в нас етап війни – про перехоплення ініціативи, насамперед. Росія накопичила свій остаточний ресурс, це багато мобілізованих... Друга складова – бронетехніка, яку вона підігнала, скільки змогла знайти. Третя – артилерія, яку РФ використовує, і підтягнула звідусіль артилерійські снаряди 152 і 122 калібру. На "Рамштайні" буде проговорюватися, що нам потрібно, щоб ефективно протидіяти всьому цьому", – розповів радник керівника Офісу президента України Михайло Подоляк в ефірі телемарафону..
За його словами, йдеться про танки і бронетехніку, щоб проламати "певну оборонну фортифікацію російської армії".
"Це – перший інструмент. На "Рамштайні" проговорять логістику постачання, тому що танки потрібні не колись, а конкретно під цей етап. Через місяць-півтора вони вже мають бути на полі бою, і ми маємо їх використовувати", – наголосив він.
Іншим ключовим інструментом політик назвав далекобійні ракети, які дозволять на 30-40% знищити бойову спроможність російської армії на відстані 150-200-300 км, або її стратегічні склади, які в Криму, або локальні тактичні склади на всій лінії фронту.
Винищувачі для України і ''танковий кулак'': чого чекати від нового ''Рамштайну'' та чи може зустріч стати справжнім проривом
"Третя складова – авіаційна, але я б її на дві частини розбив. Адже є потреба в штурмовій авіації, яка забезпечуватиме прикриття з неба наших контрнаступальних дій, бронетехніки, яку ми будемо використовувати для зламу російської оборони. І є винищувальна авіація F-16, яка дозволяє дозакрити небо, щоб ракетні й дронові атаки РФ не мали жодного сенсу" – пояснив Подоляк.
Чого Україні чекати від дев’ятого "Рамштайну"?
Хоч засідання Контактної групи у форматі "Рамштайн" відбудеться вже 14 лютого, аналітики зазначають, що багато рішень традиційно ухвалюється не під час зустрічі, а напередодні. Зустрічі ж лише фіналізують їх. Так само вирішуються питання не тільки про надання зброї, але й про аудит вже наданої Україні допомоги. Тобто за цим столом також аналізують, що необхідно змінити, а що покращити.
Водночас "Рамштайн-9" демонструє, що підтримка України партнерами є безперервною, переконаний керівник Центру військово-політичних досліджень Олександр Мусієнко. На його думку, партнери можуть ухвалити рішення щодо трьох питань порядку денного: літаків, далекобійних ракет із радіусом ураження від 100 км, а також продовження посилення спроможностей української ППО.
"Ми вже чули про рішення постачати Україні ракети дальністю від 150 км, але потребуємо більше. Зокрема, ракет ATACMS. Також досить багато зусиль і влади, і суспільства зараз направлено на отримання ясності щодо можливості отримання літаків. Зокрема, ці питання були однією з головних тем під час візиту президента Зеленського до Європи. Варто нагадати, що питання надання літаків Україні обговорюється вже тривалий час. Україна від самого початку повномасштабної війни просила партнерів закрити небо, а питання передачі нам літаків стояло на порядку денному ще в серпні 2022 року. Можливо, воно не так активно висвітлювалося, як, наприклад, надання танків, але насправді дискусія щодо літаків триває вже пів року. Сьогодні ми підійшли до стадії фіналізації цього рішення", – зазначає Мусієнко.
За словами аналітика, швидкість отримання авіації залежить також від термінів навчання українських пілотів. Командування Повітряних сил України говорить про те, що для цього необхідно близько шести місяців.
"Тому, коли прем’єр-міністр Британії Ріші Сунак заявив, що необхідно три роки, український президент і пожартував, мовляв, будемо вам відправляти пілотів із досвідом у два з половиною роки. Так, якщо рішення щодо надання авіації ухвалять найближчим часом, перші західні літаки з’являться в Україні вже цьогоріч", – припустив Мусієнко.
Винищувачі для України і ''танковий кулак'': чого чекати від нового ''Рамштайну'' та чи може зустріч стати справжнім проривом
Він підкреслив, що нині рішення про передачу літаків Україні підтримують більшість країн Європи і Заходу. Окрім США та Британії, є підтримка Польщі, країн Балтії, а також Нідерландів. Україна офіційно звернулася саме до Нідерландів із проханням передати винищувачі.
Про необхідність якнайшвидше надати літаки Україні наголошувала навіть голова Європарламенту під час візиту Зеленського. А напередодні зустрічі 14 лютого про можливість передати Києву бойові літаки заявив генсек НАТО Єнс Столтенберг. Тобто, вважає аналітик, наша країна дійсно має міжнародну підтримку у цьому питанні. Водночас, звісно, залишаються держави, які можуть мати певні застереження. Наприклад, Німеччина, якій складно даються будь-які рішення про надання зброї.
"Проте ми переконуємо партнерів не просто в тому, що це наша потреба. Йдеться насамперед про те, що це відповідає й західним воєнним доктринам та уявленням про розвиток і хід бойових дій. Чому? Всім відомо, що, по-перше, для успішних контрнаступальних дій потрібні танки й бронетехніка. По-друге, потрібна артилерія та далекобійні ракети. Частково це питання також вже вирішено. По-третє, це авіація. Усе це разом – запорука вдалих контрнаступальних дій. А консенсус щодо контрнаступальних дій України є. Тепер справа за отриманням інструментів для їхньої реалізації", – підсумував Мусієнко.
Як повідомляв ..........., 20 січня пройшло засідання "Рамштайн-8", на якому погодили надання ЗСУ засобів протиповітряної оборони, сучасних бронетранспортерів і позашляховиків, а також вертольотів. Менш ніж через тиждень після нього Німеччина дала добро на постачання Україні бойових танків Leopard 2, а США – танків Abrams.
Названо число стран-поставщиков танков Leopard Украине.
В коалицию по поставкам танков Leopard Киеву вошли восемь стран, среди которых Германия, Дания, Испания, Канада, Нидерланды, Норвегия, Польша и Португалия.
Кроме того, он заявил, что Украина обязалась обеспечить доставку западной техники на линию фронта.
Ранее Германия начала обучать украинских военных управлению танками Leopard 2. Официальный представитель министерства обороны ФРГ Надине Клюгер уточнила, что тренировки проведут в сжатые сроки.
Названо число стран-поставщиков танков Leopard Украине.
Жаль что ЛЮДЕЙ сделали лохами, так как к ним никто, не прислушается во власти имущей
В Германии прошли митинги против поставок Украине танков Leopard
Видео: читать дальше
Австрия: Протест против поставки танков Leopard в Украину у посольства Германии
Видео: читать дальше
Немцы против поставки танков Украине – Шольц растоптал мирное наследие
Видео: читать дальше
А хотя все эти протесты, это "фикция". Власть не слышит, тех ЛЮДЕЙ которые привили их к власти. Что подтверждает следующий ролик.
"Прыгунья на батуте" Сказала следующее:
Цитата:
Глава МИД Германии Анналена Бербок - о том, что поддержка украинцев важнее замерзающих немцев
–>
Ваша реклама может быть здесь... пишите на телегу @VOPROS24
Часовой пояс GMT +3, время: 06:50.
Весь материал, представленный на сайте взят из доступных источников или прислан посетителями сайта. Любая информация представленная здесь, может использоваться только в ознакомительных целях. Входя на сайт вы автоматически соглашаетесь с данными условиями. Ни администрация сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие лица не могут нести отвественности за использование материалов. Сайт не предоставляет электронные версии произведений и ПО. Все права на публикуемые аудио, видео, графические и текстовые материалы принадлежат их владельцам. Если Вы являетесь автором материала или обладателем авторских прав на него и против его использования на сайте, пожалуйста свяжитесь с нами.