sergeyboba |
18.05.2017 08:24 |
Вложений: 1
Міжнародна SIM-карта Drimsim тепер в Україні: тарифи і плани
Вложение 662777
Після надання громадянам України довгоочікуваного безвізового режиму з Євросоюзом за межі нашої країни почне їхати все більша кількість туристів. Це спричинить за собою виникнення величезної дилеми – чи варто користуватися мобільним інтернетом за кордоном? На це хоче відповісти “так” запущена сьогодні в Україні міжнародна SIM-карта під назвою Drimsim, яка теоретично позбавляє пересічного туриста від проблем з налаштуванням звичайної travel-SIM і при цьому пропонує набагато менші тарифи.
читать дальше
За словами Сергія Редкова (який є CEO компанії і проводив презентацію), історія Drimsim почалася ще в 2008 році в Іспанії, коли йому при поїздках за кордон набридло купувати SIM-карти місцевих операторів, користуватися дорогим роумінгом або ж бігати між точками безкоштовного Wi-Fi . Але активна розробка і переговори з місцевими операторами почалася тільки в 2014 році, після чого в 2016 пішов запуск Drimsim в Росії. Головною ідеєю при створенні нової travel-SIM стала максимальна прозорість і зрозумілі тарифи для мандрівників, адже майже 90 відсотків користувачів смартфонів практично не користуються мобільним інтернетом у роумінгу, боячись отримати величезні рахунки за зв’язок.
Koнцепція Drimsim складається з трьох основних компонентів – повноцінної SIM-карти, мобільного додатку для Android і iOS (версії для Windows Phone немає і не планується), а також цілодобової техпідтримки. Карта універсальна і підходить для всіх телефонів, що працюють в мережах GSM і UMTS, 4G буде пізніше. Вона прив’язується не до певного телефону, а до облікового запису користувача – тому її можна встановлювати в інші типи пристроїв. Як сказав Рідків, є навіть підтримка “Інтернету речей”.
Додаток спробували зробити максимально простим і зрозумілим. Через нього можливо керувати обліковим записом, так і миттєво поповнювати рахунок через банківську карту, ще можна увімкнути автоматичне поповнення рахунку при досягненні певної суми. Також найближчим часом буде випущена нова версія програми, яка зможе підтримувати декілька міжнародних номерів одночасно. Дуже здивувала ще одна корисна деталь додатку – при наборі певного номера відразу показується вартість хвилини зв’язку. Крім усього цього, є підтримка Apple Watch – розумний годинник може відображати стан рахунку і витрати при дзвінку.
Технічна підтримка забезпечується не тільки глосарієм і відповідями на найбільш поширені питання, а й через цілодобовий чат. На презентації відповідь на питання була отримана за хвилину, а в середньому час відповіді дорівнює двом хвилинам. Але це, як і все сказане вище, треба буде перевірити в реальному житті.
В цілому, Drimsim виглядає як непогана альтернатива звичайним travel-SIM або повної відмови від користування мобільним інтернетом, але це буде необхідно перевірити на практиці. Адже, як говорилося вище, невисокі ціни на роумінг від українських операторів мобільного зв’язку можуть зробити витрату додаткових 10 євро за поїздку непотрібною. В кінцевому підсумку все буде залежати від вашої країни призначення.
Основною відмінністю Drimsim від інших операторів зв’язку і різних travel-SIM є повна відсутність пакетів послуг – гроші списуються тільки за фактичний час дзвінка або використаний обсяг даних. Це робить Drimsim набагато дешевшою, ніж звичайні travel-SIM. При цьому варто згадати, що “велика трійка” українських операторів сильно знизила ціни на роумінг, що робить тарифи Drimsim всього лише конкурентоспроможними порівняно з місцевими розцінками. У будь-якому випадку, потрібно дивитися на ціни в країні поїздки і відштовхуватися від цього при виборі варіанту мобільного зв’язку за кордоном.
В Україні вартість Drimsim становить 10 євро – це просто ціна самої SIM-карти, грошей на рахунку не буде. Після цього карту необхідно прив’язати до свого аккаунту в додатку Drimsim – для цього потрібно завантажити фотографію першої сторінки закордонного паспорта і вказати місце прописки. Це необхідно зробити через те, що сама SIM-карта є британською, а в інших країнах працює в роумінгу. На сьогоднішній момент в Drimsim зареєстровано 2117 українців, а сама компанія збирається до кінця року набрати 50000 активних користувачів в нашій країні. Для цього нову SIM-карту будуть пропонувати не тільки через офіційний сайт , але і в великих туристичних агенствах для придбання путівок.
Цитата:
Сообщение от mukha
(Сообщение 2894237)
заявил политический обозреватель Виталий Портников на своей странице в .........
|
Не видел ни разу, чтобы кто-то из серьёзных людей ссылался на ВК или глазики.:ca::ca::ca:
Сьогодні День пам'яті жертв депортації кримських татар
18 травня 1944 року за рішенням Державного комітету оборони СРСР з Криму в Узбекистан і сусідні райони Казахстану, Таджикистану і в деякі регіони РРФСР були депортовані кримські татари.
читать дальше
Всього було виселено 238,5 тисячі кримських татар, без урахування демобілізованих військових. У результаті депортації загинуло 46% чисельності кримськотатарського населення, серед яких половина - це діти до 18 років. В Україні депортацію кримськотатарського народу визнали геноцидом. О 12 годині в Україні оголосять хвилину мовчання у пам'ять про жертв депортації.
Також о 12:00 в усіх кафедральних храмах УПЦ Київського Патріархату протягом 5 хвилин дзвонитимуть дзвони на на знак солідарності з кримськотатарським народом та скорботи. Поминальним дзвоном відзначать цей день у Володимирському кафедральному соборі та монастирях – Михайлівському Золотоверхому, Михайлівському Видубицькому і Феодосіївському.
В Києві в театрі Національної опери о 16 годині відбудеться Вечір-реквієм за участю Президента України.
Потім о 18 годині почнеться мітинг на Майдані Незалежности, присвячений пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу. Після мітингу о 20 годині демонструватиметься прем'єра художнього фільму Ахтема Сейтаблаєва "Чужа молитва".
Окрім Києва скорботні заходи пройдуть у багатьох містах України - Херсоні, Львові, Вінниці, Чернігові, Житомирі, Одесі та ряді інших.
|