Spotify запускає власні відеокурси для навчання
Spotify починався як додаток для прослуховування музики. Але поступово він додав багато інших речей – подкасти, аудіокниги, а нещодавно навіть музичні відео. А зі вчорашнього дня він розпочинає тестування, в рамках якого пропонує навчальні відеокурси у Великій Британії.
читать дальше
Освітній контент досить далекий від музики, та все ж Spotify, здається, має намір рости і розширювати свою сферу діяльності, виходячи далеко за межі “просто” музики, на краще чи на гірше. Наразі компанія співпрацює з такими освітніми технологічними компаніями, як BBC Maestro, PLAYvirtuoso, Skillshare та Thinkific у Великій Британії.
Відеокурси можна буде придбати окремо від підписки на Spotify, але ви зможете безплатно переглянути щонайменше два уроки з кожного курсу, перш ніж купувати додаткові уроки, незалежно від того, чи користуєтеся ви безплатним тарифним планом, чи підписуєтесь на Premium.
Курси з’являтимуться в додатку разом із музикою, подкастами та аудіокнигами. У Spotify кажуть, що освітній контент “охоплює різноманітні теми”, які згруповані за чотирма основними напрямками: створення музики, творчість, бізнес та здоровий спосіб життя.
За словами Бабара Зафара, віцепрезидента з розробки продуктів у Spotify:
“Тестування відеокурсів у Великобританії дозволяє нам дослідити чудову можливість краще задовольнити потреби наших користувачів, які активно цікавляться навчанням. Багато з наших користувачів щодня використовують подкасти та аудіокниги для своїх навчальних потреб, і ми вважаємо, що ця активна спільнота буде зацікавлена в доступі та придбанні якісного контенту від творців відеокурсів. У Spotify ми постійно прагнемо створювати нові пропозиції для наших авторів і користувачів, і, створивши найкращі у своєму класі персоналізовані пропозиції музики та подкастів, ми з нетерпінням чекаємо можливості дослідити потенціал відеонавчання на Spotify.”
Хітовий серіал від Netflix розлютив китайців через одну сцену
Китайці обурені через початкову сцену в серіалі "Проблема трьох тіл", де студенти вбивають професора фізики. За їх словами, американці паплюжать історію Китаю.
читать дальше
Екранізація популярного китайського науково-фантастичного роману "Проблема трьох тіл" від Netflix викликала негативну реакцію китайських глядачів. Деякі китайці обурюються та звинувачують американський серіал в тому, що він виставляє Китай у поганому світлі. Все завдяки початковій серії серіалу, яка показує часи "Культурної революції" Мао Цзедуна.
Серіал "Проблема трьох тіл" заснований на трилогії китайського письменника-фантаста Лю Цисіня. Роман отримав престижні нагороди та шанувальників по всьому світу, зокрема книгу читали колишній президент США Барак Обама та автор "Гри престолів" Джордж Мартін. Однак самі китайці різко критикують адаптацію серіалу "Проблема трьох тіл" від Netflix. Після прем’єри серіалу у китайських соцмережах панувало обурення. Китайці масово звинувачували американців у спотворені історії КНР, через початкову сцену у серіалі. Епізод показує жорстоке побиття хунвейбінами (войовничі загони студентів та школярів) професора фізики в 1966 році під час "Культурної революції" Мао Цзедуна в Китаї. Ця сцена запускає сюжетну лінію, яка є центральною в першій книзі науково-фантастичного серіалу. Однак такий епізод не сподобався китайцям.
Цікаво, що у 2023 році була створена китайська адаптація роману "Проблеми трьох тіл" з 30 серій. Тоді критики звинуватили уряд у спробі викреслити "Культурну революцію" з китайської історії, оскільки цей сюжет був повністю опущений в місцевій адаптації. Акторка Розалінда Чао, яка грає дорослу Є Веньцзе у серіалі "Проблема трьох тіл" заявила, що ця сцена повинна бути, адже виносить деякі моменти історії "Культурної революції" за межі Китаю. Вона наголошує, що в Китаї ніхто не може відкрито говорити про революцію, хоча це важлива частина історії країни.