satsat.info - Показать сообщение отдельно - «1+1», «Интер», СТБ скоро станут платными
Показать сообщение отдельно
Старый 25.03.2020, 23:06   #6637 (permalink)
online: 282120
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от kvn67Посмотреть сообщение
Я б порадив їм викинути цього недоресивера та взяти за 450 грн простий комбік.
Все ж те саме, тільки буде безкоштовно. За пів року себе та антену для Т2 окупить, крім того не потрібно думати. де і коли платити абонплату з урахуванням процентів банку

Гарна порада, але на жаль покриття Т2 в нас відсутнє. З інтернетом в селі теж проблема і познайомити бабусю з "тіткою" не варіант. Тим більше, що бабуся прикута до ліжка. Мабуть таки дійшло старенькій, що її розвели на той самий рекламний шлак, який вона раніше мала безкоштовно.
Цитата:
Сообщение от kvn67Посмотреть сообщение
Viasat заявляет, что более 1 миллиона абонентов спутникового телевидения в Украине продолжают использовать пиратские сервисы для получения бесплатного доступа к просмотру отечественных телеканалов на спутнике

Серед моїх багатьох знайомих знаю тільки двох людей, які таким чином дивилися супутник. Але то було рік-два тому. Зараз же навіть нічого не чув про це.
В мене особисто "телевізійна ломка" пройшла за пару тижнів. Переважна більшість так як і я дивиться те, що лишилося і вже не побиваються за втраченим.
вне форума  
5 спасибо:
 
Page generated in 0.06066 seconds with 17 queries