satsat.info - Показать сообщение отдельно - Украина: прошлое, настоящее, будущее 2017
Показать сообщение отдельно
Старый 26.02.2018, 00:09   #24749 (permalink)
online: 6468709
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от GordonB62Посмотреть сообщение
Ostap Drozdov:
Від учорашнього вечора я вагався: писати це чи ні? Вирішив написати. Це стосується родичів Героїв Небесної Сотні.
Мені в приват написало кілька з них. Пишуть таке: «Не гнівайтеся на родичів – нам НЕ МОЖНА ГОВОРИТИ». В мене зустрічне питання: а кому, як не вам, у цій країні ще можна говорити? читать дальше

Я поважаю Остапа Дроздова як відомого ї не заангажованого телеведучого. Можливо він у чомусь правий. Та тільки ті хто загинув чи постраждав на Майдані не вони привели до влади сьогоднішню верхівку! а ми з вами. Тоді в чому вина їх рідних? в тому що вони отримали хоч якусь компенсацію.? Я розумію ,що життя дорожче за будь-яку компенсацію. Не можна засуджувати тих ,хто втратив найдорожчих їм людей! Судіть тих ,хто привів цих бандитів до влади і тих хто їм прислужує. А заставляти тих що вже ітак потерпів знову кидатись на амбразуру -ну це ж кощунство. Добре воювати чужими руками. А де ж наша ,всіх з вами громадянська свідомість?
вне форума  
3 спасибо:
 
Page generated in 0.14557 seconds with 17 queries