online: 36934945
Україна 🇺🇦💛
|
30°W: Cordoba Int w DVB-S2 и новый канал
читать дальше
Незначительные изменения произошли на 30°W.Религиозный канал Cordoba Internacional поменял частоту передачи и перешел в DVB-S2.
Вместе с этими изменениями было увеличено значение Symbol Rate и на полученной таким образом, дополнительной емкости добавлен второй канал - Vive Magico,занимающийся эзотерикой и телезакупками.Вещание обеих каналов некодировано,учитывая их тематику,это не удивительно.Станции пока находятся под другими названиями.
Технические параметры:
Hispasat 1E (30,0°W)
tp. 150 (10,945 GHz, pol. H, SR: 4000, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK)
ID: DAL_1 (Cordoba Internacional)
PID V: 257 (MPEG-4/SD)
PID A: 258
PID PCR: 259
SID: 1
PID PMT: 256
Provider: DAL
Koдирование:нет
ID: DAL_2 (Vive Magico)
PID V: 513 (MPEG-4/SD)
PID A: 514
PID PCR: 515
SID: 2
PID PMT: 512
Provider: DAL
Koдирование:нет
Концерн РРТ спростовує інформацію про трансляцію каналу «Россия 1» на Харківщині
читать дальше
Концерн РРТ спростовує інформацію про трансляцію каналу «Россия 1» на Харківщині
Концерн радіомовлення, радіозв'язку та телебачення (КРРТ) спростував інформацію з соціальних мереж щодо того, що в окремих районах Харківщини в аналоговій мережі транслюється канал «Россия 1». Про це «Телекритиці» повідомили у прес-службі організації.
30 липня активіст Роман Кошмал написав на своїй сторінці у ........, що у селі неподалік райцентру Барвінкового Харківської області (район межує з Донецькою областю), антени не ловлять жодного українського каналу. Натомість в аналоговій мережі транслюється лише російський телеканал «Россия 1». Інший користувач Олександр Панкеєв у коментарі уточнив, що аналогічна ситуація в Сахновщинському районі Харківської області.
«Ця інформація не відповідає дійсності. За результатами моніторингу, що здійснювався фахівцями Харківського ОРТПЦ на РРС Барвінкове, інформація щодо наявності в ефірі телеканалу "Россия 1" не підтвердилась. Моніторинг проводився по всім напрямкам у метровому та дециметровому діапазонах», - зазначили в прес-службі Концерну.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що мешканці деяких районів на Сумщині мають можливість отримувати якісний сигнал телеканалів російського телебачення, зокрема, заборонених для поширення на території України.
Схожа ситуація й у Волинській області - у її північних районах через Білорусь мовить російське телебачення, водночас українське цифрове мовлення поки не має достатнього покриття. Голова Волинської обласної державної адміністрації (ОДА) Володимир Гунчик заявляв, що ОДА працюватиме над вирішенням цієї проблеми.
Церква адвентистів сьомого дня вимагає спростування сюжету телеканалу
читать дальше
Церква адвентистів сьомого дня вимагає спростування сюжету телеканалу «2+2»
Адміністрація Церкви адвентистів сьомого дня заявляє, що телеканал «2+2» у сюжеті стосовно Церкви у програмі «Секретні матеріали» порушив журналістські стандарти і вимагає спростувати наведені факти. Про це «Телекритиці» на доручення адвентистів повідомив доктор наук із соціальних комунікацій Максим Балаклицький.
Сюжет «Секретні матеріали. Традиційний податок на Церкву» вийшов в ефірі «2+2» 22 липня. У ньому журналістка досліджує, що саме спонукає прибічників церкви жертвувати так звану десятину - десяту частину своєї зарплати. Із запитанням про це автор сюжету звертається, зокрема, до представників Церкви адвентистів сьомого дня, двох її прихожан, викладача кафедри психології Львівського університету Христини Турецької, фахівця з релігійних комунікацій, директора Релігійно-інформаційної служби України Тараса Антошевського. Крім того журналістка просить адміністрацію Церкви переконати жертвувати десятину відділ програмістів, які, як вона підкреслює, мають непогані зарплати. У Церкві адвентистів радо погоджуються зробити це. Церковнослужителі наголошують, що вони відкриті для людей різних професій, і серед прихожан є прокурор.
У Церкві наголошують, що сюжет «2+2» «не відповідає вимогам фахової журналістики й безпідставно паплюжить репутацію Церкви адвентистів сьомого дня».
Також, на думку авторів заяви - пана Балаклицького і магістра теології Ігоря Корещука, матеріал «містить ознаки порушення законодавства України».
Автори заяви характеризують сюжет як «однобокий, упереджений» і такий, що «в негативному ракурсі подає матеріал про Церкву адвентистів сьомого дня, використовуючи приховану камеру». Необхідна інформація могла бути отримана журналістами в офіційній, відкритій формі, наголошують Максим Балаклицький та Ігор Корещук.
У заяві також акцентується, що основні звинувачення на адресу Церкви у сюжеті подано анонімним чоловіком із прихованим при допомозі спецефекту обличчям. Крім того, вказують автори заяви, ці звинувачення не підтверджуються фактами.
Автори заяви незгодні із твердженням авторів сюжету про те, що «частина пожертвувань іде на потреби нужденних, а решту пастори залишають у своїх кишенях як зарплату та на інші цілі». Як акцентується у тексті спростування, «Пастор Адвентистської Церкви не має жодного прямого відношення до розподілу будь-яких фінансів громади. Поточні кошти пожертвувань розподіляються Радою громади - людьми, яких на відкритих виборах шляхом голосування обирає сама Церква. Зарплату пастору виплачує не помісна громада, а Конференція (вищестоящий рівень церковної організації). Ця зарплата фіксована й не залежить ні від кількості членів громади, ні від зібраних у громаді, де служить пастор, десятин і пожертв».
Максим Балаклицький вважає, що «творці [сюжету] не втримались у межах журналістської нейтральності й відчутно "підіграють" католицькій Церкві проти Церкви адвентистів сьомого дня, що не відповідає ліцензії "2+2" як світського каналу, рівновіддаленого від усіх релігійних організацій».
«...........» звернулася до прес-служби «2+2» із проханням прокоментувати заяву представників Церкви адвентистів сьомого дня та поінформувати, чи планує телеканал спростовувати факти, як це вимагають автори заяви. У прес-службі поінформували, що не коментуватимуть цю заяву та пропонують адвентистам звернутися до керівництва каналу.
Як поінформував Максим Балаклицький, адміністрація церкви подала заяву про спростування й текст спростування керівництву каналу «2+2».
Spiegel заявляє, що Порошенко не хоче продавати 5-й канал і залишається олігархом
читать дальше
Spiegel заявляє, що Порошенко не хоче продавати 5-й канал і залишається олігархом
Німецьке видання Spiegel опублікувало статтю журналіста Беньяміна Біддера Filz in der Ukraine: Die zweifelhaften Poroschenko-Connections, у якій стверджується, що Президент України Петро Порошенко не продав свій бізнес, як обіцяв, і залишається олігархом, що має у своїй власності телеканал. Переклад статті опублікувало видання Hubs.
Як йдеться у статті, те, що Петро Порошенко залишається власником 5-го каналу, викликає критику політикуму і дозволяє порівнювати його з екс-прем'єр-міністром Італії, медіамагнатом Сільвіо Берлусконі.
«І вже зовсім не хочеться Порошенко відмовлятися від телебачення. Йому належить "5 канал". Цим незадоволені навіть у його фракції. Сергій Лещенко, депутат від Блоку Петра Порошенка, проводить паралелі з екс-прем'єр-міністром Італії та медіамагнатом Сільвіо Берлусконі. Лещенко вважає його "поганим прикладом" для Порошенка», - наголошує Беньямін Біддер.
Крім того німецький журналіст стверджує, що власна компанія Петра Порошенко Roshen процвітає у часи його президентства. «Під час виборчої кампанії він обіцяв її швидко продати. Тепер каже, що в такій складній економічній ситуації не може знайти продавця. Кондитерська корпорація донині належить Порошенко. Roshen відкрив 14 нових магазинів. Один з них - на головній вулиці країни, київському Хрещатику», - пише Spiegel.
У статті також йдеться про те, що «незважаючи на глибоку економічну кризу, на диво добре розвивається і банк Порошенко». За даними видання, у 2014 році цей бізнес виріс на 84,5%.
Німецький журналіст також стверджує, що у Петра Порошенка залишаються власні бізнес-інтереси в енергетичній сфері, а також - зв'язки з його давнім діловим партнером, російським мільярдером Костянтином Григоришиним. Так підприємство «Запорожтрансформатор», у якому пан Григоришин є найбільшим акціонером, начебто отримало контракт на закупку трансформаторів для українських електростанцій за ціною, вдвічі вищою, ніж пропонують компанії Siemens или ABB.
Нагадаємо, 28 липня пряму трансляцію мультимедійного дійства «З нами Бог» з нагоди відзначення Дня хрещення Київської Руси-України та 1000-ліття упокоєння князя Володимира Великого за участі Президента України Петра Порошенка подивилися понад 22,5 % телеглядачів віком старше 4 років. Такою є сумарна частка аудиторії трансляції події, яку здійснювали шість загальнонаціональних каналів: «1+1», «Інтер», ICTV, СТБ, «UA:Перший» і 5 канал. Відповідні дані «...........» отримала в Індустріальному телевізійному комітеті (попередні дані - overnight).
Окрім «UA:Першого» та «Інтера», які анонсували трансляцію урочистостей з нагоди Дня хрещення, до трансляції долучилися ще чотири комерційні загальнонаціональні канали - «1+1», ICTV, СТБ та інформаційний 5 канал, що належить Петру Порошенку. Єдиний з найбільших каналів загального інтересу, що не транслював подію за участі Президента, - канал «Україна».
Последний раз редактировалось Rusllan; 04.08.2015 в 17:47.
|