satsat.info - Показать сообщение отдельно - Украина сегодня (Август 2015)
Показать сообщение отдельно
Старый 01.08.2015, 08:44   #24 (permalink)
online: 6445551
 
Аватар для goblin52
По умолчанию

Александр Франчук
5 ч ·
Любі друзі, всіх вітаю!
Це я - Дєдушка!
Мене вроді на минутку випустили із бану, тому буду дуже бистр і резв.
Почну з радісного - Ярчук таки пише правду!
оце сьогодні написав таке : "... н.п. Горловка Место промежуточной дислокации подразделений 6-й отбр (*отдельная танковая бригада Нижегородская область) накрыто однократным артиллерийским огнем высокой плотности и большой мощности "200" -10, "300" - 29. Уничтоженоповреждено 9 ед. бронетехники», – пишет Ярчук...
Я довго сумнівався в його правдивості....
А от сьогодні можу сказати : таки про цей випадок - все вірно!
Навіть можу сказати хто це так постарався Смайлик «smile»
Ви случаєм не знаєте ?
А Дєждушка знає. Причом - похвамільно.
Це , любі друзі, дають в хвіст і в гриву окупантам мої любі хлопчики, яких Дєдушка зимою та весною вчив гуманітарної божественно-духовної науці під простою назвою - " Утилізаційне прикладне право в правовому полі України относітєльно отходов жізнєдєятєльності жівотного проісхождєнія " .
Цею гуманітарнною наукою ми занімалися дуже харашо.
А потом Дєдушка трохи заболів, а хлопці поїхали на екскурсію без Дєдушки.
Но связь з Дєдушкою не нарушалась.
Оце воно як якйсь отход жізнєдєятєльності хлопчики утілізують, то зразу мені й докладують....
шоб я не волновався, бо мені тіпа ніззя.
Позавчора якісь отходи жівотного проісхождєнія рішили покидатьця мінами по моїм хлопчикам ...
і саме у тому місці де в грудні був Дєдушка на екскурсії, коли їздив дивитися на тірікони, бо за всю жізнь вони йому і нафік були не нужні, а тут приспічило.
так от - дві купки отходов позавчора були утільізіровані одним огнєвим нальотом....
Це вам, гражданє со скрепамі не сліпо-глухий Дєдушка, шо забув як воно ото правільно утілізіровать ....
Це внучки приїхали поработать .
Бо Дєєдушка не докончив там свої вісьолиє діла.
А вони ( внучки) зоркі, як соколи.
Бистрі, як молнія!
І дюже азартні нащот поутілізіровать якесь щось...
Ну і вчилися дуже прілєжно ...
Вопшім - до приїзду Дєдушкіних хлопчиків кой кому було дуже вольготно, мона було витащіть напрімер міномйот і трохи покошмаріть Майорськ, або шуми....
а теперички фігня получаєця - тіко хто захоче поркідатьця мінами, як откудась непонятно откуда прилітає ціла орава підсвинків ....
Як тіко якийсь міномйотний кіпіш, чи та батарея 2с1 з Горловки, шо Володимир Миколайович з Дєдушкою не дострілили, начинають нарушать переміріє, то Андрюшка без зазренія совісті дає таку отвєтку, шо потом просяться трохи відпочить від трудов.... і мовчать дня два...
Ну як всігда....
Вобшім - дєдушка ДУЖЕ ДОВОЛЄН результатами !!!!
вне форума  
13 спасибо:
2 несогласны:
buda5 (01.08.2015), lev123 (01.08.2015)
 
Page generated in 0.08853 seconds with 17 queries