год может больше назад установил viber на ноут, так как нет смартфона(а телефон моноблок) установил емулятор андроида на ноут ну и через него зарегил свой телефонный номер, потом скачал и установил вайбер на ноут(последовательности не помню, где то на сайте нашел как это сделать не имея смартфона). вайбером стал пользоваться на ноуте а эмулятор андроида удалил. все работало четко на ноуте до сегодняшнего дня, когда я открыл вайбер он запрашивает активацию. и так как смартфона нет выбираю "не работает камера" и копирую ссылку потом захожу в BlueStacks открываю браузер опера вставляю ссылку что бы так понял перейти и активировать вайбер, но ничего не происходит, переход по ссылке не осуществляется. Может что то не так делаю? подскажите, может кто то сталкивался с подобным?
копирую ссылку потом захожу в BlueStacks открываю браузер опера вставляю ссылку что бы так понял перейти и активировать вайбер, но ничего не происходит
Скрытый текст (вы должны войти под своим логином или зарегистрироваться и иметь 10 сообщение(ий)):
У вас нет прав чтобы видеть скрытый текст, содержащейся здесь.
Ну батенька уже поздно. Надо было сохранить папку ViberPC и папку ViberDownloads
Вся история чатов Viber для ПК хранится в файле viber.db в папке на диске С:
C:\Users\Имя Пользователя\AppData\Roaming\ViberPC\Ном ер Телефона
Файлы: изображения, звуковые или видео принятые хранятся в
C:\Users\Имя Пользователя\Documents\ViberDownloads
Viber розширює можливості платформи для віддаленої роботи після оголошення пандемії
Від сьогодні кількість можливих учасників групових аудіодзвінків у Viber збільшується вдвічі − до 10 осіб одночасно.Компанія прийняла рішення про розширення ресурсних можливостей на тлі поширення коронавірусу і зростаючої потреби користувачів залишатися на зв’язку зі своїми колегами та рідними. читать дальше
«У цей непростий час ми прагнемо надати користувачам якомога більше способів залишатися на зв’язку цілими групами, не перебуваючи при цьому в одному місці фізично. На тлі поширення коронавірусу багато компаній вважають за краще перевести співробітників на віддалену роботу, і їм необхідна безпечна та надійна платформа для спілкування з рідними. Крім того, вони потребують можливості повноцінно працювати з будь-якої точки світу», – зазначає Офір Еял, операційний директор Rakuten Viber.
Усі особисті та групові чати Viber, дзвінки, повідомлення, фото й документи захищені наскрізним шифруванням. Viber не зберігає на своїх серверах контент, який передається у додатку. Ключі для дешифрування зберігаються тільки на пристроях самих користувачів і недоступні співробітникам Viber або третім особам.
В Viber появилась фальшивая рассылка о розыгрыше призов
В редакцию 42 ??? обратились читатели, которым пришло подозрительное сообщение в Viber. В нем утверждалось, будто бы мессенджер «раздает призы», среди которых iPhone, PlayStation и деньги. Однако в самой компании предупреждают — не стоит переходить по ссылке, указанной в сообщении. читать дальше
Представители Viber прокомментировали, что розыгрыш, о котором идет речь в сообщении, не проводится компанией.
— Актуальные новости обо всех активностях бренда публикуются на официальном сайте viber.com. Только эту информацию можно считать достоверной, — сообщили нам. — Кроме того, можно связаться с командой Viber через службу поддержки support.viber.com и узнать любую интересующую информацию.
В случае получения сомнительных сообщений, как в Viber, так и через любой другой канал, будь то SMS или e-...., не стоит вступать в переписку или пытаться позвонить на номер, с которого было отправлено сообщение. Вы можете заблокировать этот номер.
Напомним, что это не первый случай, когда Viber использовали для рассылки так называемых писем счастья — в частности, подобное было в декабре 2019 года.
Отметим, что так называемые письма счастья не только создают паразитную нагрузку на каналы связи, но и могут являться одним из механизмов получения базы контактов спамерами.
Viber – один з найпопулярніших месенджерів для спілкування не тільки в Україні, а у світі. А зараз, в умовах карантину та пандемії коронавірусу тим більше. Буквально нещодавно у месенджері збільшили кількість учасників групових дзвінків до 10 осіб. Компанія пішла на такий крок через зростаючу потребу користувачів залишатися на зв’язку зі своїми рідними та колегами. Крім того, користувачі додатка можуть отримувати офіційні новини про ситуацію в Україні щодо коронавірусу через спільноту за посиланням. читать дальше
Зараз в меню популярного додатка для спілкування Viber з’явилася кнопка «Цікаве». Вона розташована на нижньому навігайному рядку меню і надає доступ до найбільш корисного і необхідного контенту в одному місці. Блог, рекомендації, цікаві та популярні спільноти — це лише частина того, що можна знайти в цьому розділі. Залишайтеся в курсі всіх новинок додатка, включаючи доповнення для чатів, стікерпаки та спільноти всього в один клік.
Viber стане головним джерелом інформації про коронавірус для українців
У зв’язку з надзвичайною ситуацією в нашій країні і повсюдним введенням карантину, Міністерство охорони здоров’я України запустило спеціальний канал для інформування громадян. Його тематика – все, що стосується епідемії коронавіруса COVID-19 в нашій країні і за кордоном. Як майданчик був обраний Viber, який є найпопулярнішим месенджером серед українських громадян. За два дні, що пройшли з моменту запуску офіційної спільноти, на неї підписалося вже понад два мільйони людей, що робить її одним з найбільших українських інформаційних каналів. читать дальше
Яку інформацію можна почерпнути в месенджері
Як повідомив міністр охорони здоров’я України Ілля Ємець, ситуація з коронавірусом у світі критична. Він назвав збудника загрозою номер один для нашої країни і для всього світового суспільства. Тому своєчасне інформування громадян є одним із пріоритетних завдань національних урядів, передає прес-служба слова посадовця.
В офіційному каналі Мінісерства охорони здоров’я України, присвяченому епідемії, буде публікуватися наступна інформація:
Новини коронавірусної епідемії в Україні і в світі.
Статистика по зараженим, видужалим і померлим людям.
Відомості про запобіжні заходи, необхідні під час критичної ситуації.
Поради та рекомендації від ЮНІСЕФ – комісії Організації Об’єднаних Націй у справах дітей.
Анна Знаменська, директор Rakuten Viber по глобальному розвитку, також дала прес-конференцію. Вона запевнила: мессенджер компанії, яку вона представляє, гарантує повний захист всіх даних, якими будуть обмінюватися підписники. Компанія співпрацює з усіма офіційними джерелами з метою того, щоб вся інформація була перевіреної і своєчасною.
Нагадуємо, що месенджер Viber є найпопулярнішою серед українців програмою миттєвого обміну повідомленнями. Як ми вже писали в попередніх статтях, він встановлений більш ніж на дев’яноста відсотках смартфонів в нашій країні. Тому вибір саме його для інформування населення – найбільш зрозумілий і логічний крок з усіх можливих. Тим, хто з якихось причин ще не встановив собі додаток Rakuten Viber, ми рекомендуємо це зробити якомога раніше, тим більше, що багато тарифних планів у всіх операторів “великої трійки” не тарифікують текст і картинки в популярних месенджерах.
Последний раз редактировалось peresihne; 25.03.2020 в 17:30.
Viber 12.6: редактор відео для Android і швидкий доступ до чатів на iOS
Розробники Viber “викотили” нову версію свого месенджера.Додаток вийшов з номером версії 12.6. Нововведень в ній не багато, але вони всі корисні. Для користувачів Android-пристроїв додали редактор відео. Тобто тепер, щоб показати якийсь момент співрозмовнику, для цього не обов’язково відправляти весь ролик. Можна просто вирізати потрібну сцену.Користувачі iOS, в свою чергу, нарешті отримали швидкий доступ до чатів і відеодзвінків по довгому натисненню на ярлик програми.Нова версія програми вже доступна для завантаження в магазинах Google Play і App Store.
Viber та ВООЗ запустили чат-бота для боротьби з дезінформацією про коронавірус
Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) та Rakuten Viber, один зі світових лідерів серед додатків для безкоштовного спілкування, оголосили про партнерство. Ціль партнерства — боротьба з дезінформацією навколо COVID-19 за допомогою інтерактивного чат-бота. Бот спрямований на боротьбу з фейковими новинами та неправдивою інформацією про вірус. читать дальше
Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) та Rakuten Viber, один зі світових лідерів серед додатків для безкоштовного спілкування, оголосили про партнерство. Ціль партнерства — боротьба з дезінформацією навколо COVID-19 за допомогою інтерактивного чат-бота. Бот спрямований на боротьбу з фейковими новинами та неправдивою інформацією про вірус.
Бот вже доступний англійською, арабською, російською мовами, а незабаром його перекладуть ще більш ніж 20 мовами. У ньому висвітлюються найбільш поширені питання та останні новини, пов’язані з пандемією. Розділ «Останні новини» оновлюється в режимі реального часу одночасно із веб-сайтом ВООЗ. Серед інших розділів чат-боту — «Захисти себе», «Використання масок», «Рекомендації щодо подорожей» та інтерактивний тест «Міфи» для перевірки знань про вірус. Кнопка «Здійснити пожертву» пропонує користувачам підтримати ВООЗ у боротьбі з пандемією шляхом переказу коштів до Фонду солідарності для допомоги в боротьбі з COVID-19.
ВООЗ прагне забезпечити якомога більше людей правдивою інформацією про здоров’я за допомогою інноваційних цифрових технологій. Інформація — це сила, яка може допомогти врятувати життя під час цієї пандемії».
«Ми допомагаємо людям залишатися на зв’язку, а також сприяємо тому, щоб місцеві й глобальні уряди та медичні установи у всьому світі повідомляли людям важливі новини та боролися з дезінформацією. Rakuten Viber та ВООЗ працюють разом, щоб допомогти людям бути проінформованими та здоровими у цей складний час. Користуйтеся чат-ботом самі та діліться ним для підтримки та захисту своїх родичів. Цифрові інструменти — це безпечно».
Чат-бот безкоштовний і вже доступний для всіх користувачів Viber у всьому світі. Месенджер також запускає спеціально розроблений стікерпак на знак поваги до всіх співробітників системи охорони здоров’я та їхньої самовідданої боротьби з вірусом. Це також спосіб поділитись позитивом під час глобального карантину.
Viber, найпопулярніший месенджер для спілкування в Україні, постійно покращує роботу додатка. Після початку карантину в Україні, розробники збільшили кількість можливих учасників групових дзвінків до 10. А тепер вийшло оновлення Viber для Android та iOS – кількість учасників збільшено до 20 осіб. Таким чином, ви зможете не лише проводити робочі конференції з більшою кількістю колег, а й влаштувати сімейні «посиденьки». читать дальше
Щодо інших новинок у Viber для Android – додали функцію обтинання відео. Завдяки їй усі ваші відео матимуть потрібну тривалість. Для iOS додали оновлення віджета – швидкий огляд чатів, створення нового чату, здійснення дзвінків та перегляд останніх чатів. Для того, щоб скористатися цими можливостями, потрібно просто довше утримувати значок месенджера на робочому столі смартфона.
–>
Ваша реклама может быть здесь... пишите на телегу @VOPROS24
Часовой пояс GMT +3, время: 03:13.
Весь материал, представленный на сайте взят из доступных источников или прислан посетителями сайта. Любая информация представленная здесь, может использоваться только в ознакомительных целях. Входя на сайт вы автоматически соглашаетесь с данными условиями. Ни администрация сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие лица не могут нести отвественности за использование материалов. Сайт не предоставляет электронные версии произведений и ПО. Все права на публикуемые аудио, видео, графические и текстовые материалы принадлежат их владельцам. Если Вы являетесь автором материала или обладателем авторских прав на него и против его использования на сайте, пожалуйста свяжитесь с нами.