В Viber появится отдельная папка для бизнес-чатов,Мессенджер Viber запускает отдельную папку для бизнес-чатов и коммерческие аккаунты брендов.Компания Rakuten Viber запускает функцию бизнес-чатов, чтобы сообщения от официальных брендов поступали в отдельную папку в общем списке чатов. Об этом говорится в сообщении компании. читать дальше
Кроме того Viber запускает коммерческие аккаунты для брендов — благодаря им станет удобнее находить бренды в приложении.
Отмечается, что бизнес-чаты должны упростить организацию и поиск сообщений: уведомления от банка, подтверждение заказа от службы доставки, специальное предложение от магазина теперь не будут путаться с личными чатами.
Функция бизнес-чатов в Viber станет доступна всем пользователям с версией 18.0 и выше в течение суток. Все нынешние чаты с брендами будут перенесены в папку бизнес-чатов, новые сообщения будут попадать туда по умолчанию.
Новая функция позволит:
закрепить чат с определенным брендом сверху бизнес-чатов;
переместить любой чат с брендом из бизнес-чата на главный экран чатов;
закрепите сообщение от бренда в верхней части главного экрана чатов.
Также Viber запускает другое обновление — коммерческий аккаунт бренда, который будет представлять собой минисайт компании в приложении. Пользователи смогут найти дополнительную информацию о бренде, написать компании и получить ответ, если эта функция была активирована бизнесом.
Коммерческие аккаунты будут созданы для нынешних профилей брендов, которые уже отправляют бизнес-сообщения в Viber.
Во время военного положения. Когда и при каких условиях украинцам начнут поступать судебные повестки в Viber,Государственная судебная администрация вводит сервис отправки судебных повесток через электронные мессенджеры. В первую очередь разрабатывается система оповещения через Viber. читать дальше
В Украине надлежащим способом вручения судебного решения считалось лишь его отправка заказным письмом или через Электронный кабинет, функционирующий как модуль ЕСИТС.
Иногда трудно получить подтверждение получения такой повестки из-за недостатков системы. Как сообщил заместитель Председателя ГСА Сергей Чернуцкий, по новому приказу ГСА № 28 от 23 января 2023 года судебные повестки, сообщения и вызовы теперь будут поступать и на электронные мессенджеры.
«Сервис будет обеспечивать экономию средств судов в сумме более 6 млн грн в год, поскольку стоимость одной посланной судебной повестки с помощью мессенджера (Viber) втрое дешевле стоимости одной посланной судебной повестки в виде SMS-сообщения», ― подчеркнул Сергей Чернуцкий.
Государственное предприятие Информационные судебные системы получило заказ на разработку сервиса автоматической отправки судами повесток на один из наиболее распространенных мессенджеров, которые рассматривались Viber. Несмотря на то, что приказ был принят 23 января, предприятие уже завершает разработку. Ввести повестки через Viber запланировано не позднее 10.02.2023.
Судебные повестки на Viber
Согласно порядку повестки по заявлению участника судебного процесса будут первоначально отправляться на мессенджер.
В случае, когда мобильный телефон абонента не привязан к мессенджеру, повестки по-прежнему будут поступать в форме SMS-сообщений.
Новый способ доставки судебных повесток полностью соответствует нормам процессуального законодательства Украины в части возможности уведомления участников судебного процесса через другие средства связи (в том числе мобильные), которые обеспечивают фиксацию сообщения или вызова. Мессенджер аналогично SMS-сообщениям будет обеспечивать доставку текстовых сообщений на номера мобильных телефонов участников дела.
Данные, подтверждающие отправку и доставку таких сообщений на Viber, будут поступать и храниться в автоматизированной системе документооборота суда (с предотвращением их удаления или корректировки).
«Тем, кто не зарегистрирован в Электронном кабинете, есть два варианта либо отправлять заказным почтовым отправлением, либо СМС и еще более дешевым сообщением на мессенджер», ― отметил Чернуцкий.
Тем не менее, специалисты подчеркивают, что для участников дела уже работает Электронный кабинет, позволяющий посылать как сообщения, так и документы (определения, решения и т.п.), и должным образом подтверждать их получение, без необходимости дополнительно выяснять, действительно ли лицо их получило.
Особенности применения Viber для судебных повесток
«В части неавтоматизированного порядка отправки сообщений на мессенджеры (используя номер мобильного телефона для регистрации аккаунта) заместитель председателя ГСА Чернуцкий С. П. подчеркнул, что в таком случае не будет в полной мере обеспечено сохранение данных о доставке судебных сообщений, в частности, будет существовать высокий риск их потери из-за отсутствия средств предотвращения их удаления», ― отмечают в ГСА.
История таких отправлений будет не систематизирована по делам, участникам судебного процесса, а поиск информации для подтверждения отправки таких сообщений значительно усложнен.
Не урегулировано, что будет, если одной учетной записью с одним номером будет пользоваться несколько человек при отсутствии возможности сохранения истории удаления и корректировки сообщений.
Как известно, согласно своей политике конфиденциальности, Viber не гарантирует сохранение информации, а также в любое время и по какой-либо причине может удалить ваш контент и заблокировать аккаунт.
Телефон samsung j5 .Вайбер пишет,что занимает то 5 то 14 гигабайт, при том что памяти в смарте всего 8 гиг. Естественно апарат нормально не работает.Делал полный сброс через рекавери, помогло на 2 дня, дальше ситуация повторилась. Подскажите в чем причина и что можно сделать.
Viber запустив нову функцію керування сховищем, повідомляє пресофіс Rakuten Viber в Україні. Функція дозволить користувачам Viber контролювати об’єм пам’яті, який займає додаток на пристрої. Тепер власникам смартфонів з обмеженим об’ємом сховища буде зручно звільняти місце за рахунок видалення медіафайлів та очистки кешу. читать дальше
Керування сховищем покаже, скільки місця Viber займає на пристрої, скільки вільного місця для зберігання залишилося і скільки займає медіавміст кожного окремого чату та каналу.
Користувачі зможуть вибрати та видалити окремі файли в конкретному чаті та каналі або звільнити місце за рахунок всіх файлів у ньому. При цьому файли будуть видалені на телефоні та інших пристроях користувача, проте залишаться у співрозмовників. Якщо людина вже завантажила на телефон файли, отримані через додаток, ці файли залишаться збереженими на пристрої. В іншому разі видалення буде незворотним. Історія текстових повідомлень у чатах при видаленні медіафайлів залишається доступною.
Кеш та медіафайли каналів теж можна видаляти. Вони будуть поновлюватися, якщо користувач наново пролистає стрічку повідомлень.
Керування сховищем у Viber стане доступним для мобільних пристроїв на iOS та Android найближчими днями, повідомляє компанія. Для переходу до функції треба зайти в меню: на мобільному обрати «Додатково» -> «Параметри» -> «Пам’ять».
Аби звільнити ще більше місця на телефоні, у Viber можна очистити історію повідомлень будь-якого чату. Оскільки Viber не зберігає вміст будь-яких персональних або групових чатів на своїх серверах, ця дія є незворотньою для користувача.
Для очищення історії повідомлень у чаті: клікніть на чат у загальному списку -> клікніть на назву чату згори екрана смартфона -> «Інформація про чат і параметри» -> «Очистити контент чату».
У Viber з'явились корисні функції для захисту даних, чатів та дзвінків: як працює це рішення читать дальше
У чому проблема?
У воєнний час українці мають приділяти більше уваги власній цифровій безпеці через зростання кількості загроз.
Яке рішення?
Команда Rakuten Viber нагадує про функції, що покращать безпеку спілкування й захистить приватні дані за допомогою корисних функцій месенджера.
Як це працює?
Наскрізне шифрування.
Всі чати у Viber захищені наскрізним шифруванням з першого до останнього повідомлення. Це та функція, про яку вам не потрібно турбуватись: вона ввімкнена за замовчуванням. Що це означає?
Ключі дешифрування до чатів та дзвінків зберігаються лише на пристроях користувачів: повідомлення неможливо перехопити й прочитати, а розшифровуються вони тільки на пристроях співрозмовників. Будь-які інші особи, навіть співробітники Viber, не мають доступу до цих ключів, тому дзвінки та повідомлення можуть бути прочитані/прослухані лише учасниками діалогу.
При такій системі відпадає потреба в активації додаткових функцій захисту: наскрізне шифрування налаштоване за замовчуванням і надійно зберігає приватність листування. Те саме стосується голосових дзвінків 1-1, – доступ третіх осіб до них неможливий.
Двоетапна авторизація.
Двоетапна авторизація подібна встановленню додаткового замка на дверях квартири. Звісно, їх відкриття і закриття займає трохи більше часу, проте помешкання стане безпечнішим для зберігання цінностей та людей у ньому.
Так само і з доступом до акаунту Viber, в якому зберігається приватна інформація. Захист облікового запису за допомогою електронної пошти та PIN-коду стане серйозною перепоною на шляху шахраїв, якщо телефон потрапить до них в руки. Крім того, з двоетапною перевіркою лише ви зможете створити обліковий запис Viber зі своїм номером телефону.
Як увімкнути: "Параметри" → "Конфіденційність" → "Двоетапна перевірка".
Захист важливих чатів PIN-кодом.
Якщо існує ризик потрапляння телефону до чужих рук (наприклад, під час перевірки на окупованих територіях), слід захистити важливі переписки PIN-кодом. Таким чином, коли третя особа розблокує девайс і отримає доступ до акаунту Viber, ці чати не будуть виявлені та прочитані.
Як увімкнути на iOS: Натиснути на назву чату зверху екрану → «Сховати цей контакт» → Задати PIN-код. Як увімкнути на Android: Увійти у чат → Налаштування (символ у вигляді трьох крапок зверху справа) → "Інформація про чат" → "Сховати цей контакт" → Задати PIN-код.
Обмеження додавання в групи.
Спам в сумнівних групах впливає на досвід користування месенджером та настрій. У Viber можна обмежити надходження запрошень на вступ до груп лише тими користувачами, які є у вашому списку контактів.
Таке налаштування конфіденційності забезпечить інформаційну гігієну і зробить користування месенджером ще комфортнішим.
Як увімкнути: "Параметри" → "Конфіденційність" → "Налаштування додавання в групи".
Зникомі повідомлення.
Ця функція – запорука того, що ваші повідомлення не потрапить до третіх осіб, адже вони будуть видалені протягом визначеного проміжку часу. Крім того, отримувач такого повідомлення не зможе зробити скріншот на Android. На iOS: при спробі зробити знімок екрана або переслати зникоме повідомлення відправник отримає сповіщення.
Як увімкнути: натисніть на іконку з годинником у чаті 1-на-1. Після цього встановіть бажаний таймер: 10 секунд, 1 хвилина або 1 година. Після завершення цього часу повідомлення зникне.
Довідка
Варто ще звернути увагу на можливість приховати фото та статус "В мережі" і "Переглянуто".
Для збереження високого рівня приватності ви можете приховати своє фото від користувачів, яких немає в списку ваших контактів. Це зменшить кількість небажаних запитів на переписку та убезпечить ваші фото від потрапляння в чужі руки.
Також можна приховати час останніх відвідин Viber та статус "В мережі", але ця функція доступна лише раз на добу. В пригоді стане і параметр "Переглянуто": коли він вимкнений, користувач може непомітно для співрозмовника прочитати повідомлення. Проте ця функція має зворотну дію: вона не дозволить дізнатися, чи переглянуті ті повідомлення, що ви надіслали.
Як налаштувати: "Параметри" →"Конфіденційність" → параметри "Переглянуто" та "В мережі": вимикаємо їх, знявши прапорець.
Viber стає платним: що зміниться для користувачів читать дальше
Viber, наслідуючи приклад вирішив зробити частину своїх послуг платними і ввів передплату Viber Plus, яка коштуватиме $1.99 на місяць.
Важливо, що передплата Viber Plus не є обов’язковою, а ті, хто не хоче за неї платити, зможуть продовжити користуватися всім функціоналом месенджера, який був у нього раніше.
Однак, передплатники Plus-версії отримають деякі переваги, яких не буде у безкоштовних користувачів. Компанія заявляє, що передплатникам доступне таке:
Відсутність інтегрованої реклами.
Доступ до преміум наклейок.
Жива технічна підтримка.
Можливість змінити значок програми.
Усі учасники клубу Viber Plus також отримають іконку біля профілю, що підтверджує їхній преміальний статус. Щоб активувати нову послугу, потрібно натиснути «Ще» у верхньому правому кутку програми, а потім вибрати функцію Viber Plus і ввести платіжні дані.
Спочатку ця послуга буде доступна в ряді країн, серед яких Чорногорія, Чехія, Швейцарія, Кувейт та Австралія. У розробці вже є додатковий функціонал для Viber Plus, який незабаром буде представлений. Усі доступні в даний час функції месенджера залишаться безкоштовними для звичайних користувачів.
–>
Ваша реклама может быть здесь... пишите на телегу @VOPROS24
Часовой пояс GMT +3, время: 13:26.
Весь материал, представленный на сайте взят из доступных источников или прислан посетителями сайта. Любая информация представленная здесь, может использоваться только в ознакомительных целях. Входя на сайт вы автоматически соглашаетесь с данными условиями. Ни администрация сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие лица не могут нести отвественности за использование материалов. Сайт не предоставляет электронные версии произведений и ПО. Все права на публикуемые аудио, видео, графические и текстовые материалы принадлежат их владельцам. Если Вы являетесь автором материала или обладателем авторских прав на него и против его использования на сайте, пожалуйста свяжитесь с нами.