«Укртелеком» поділився списком адрес, за якими є інтернет навіть без електрики,«Укртелеком» має можливість підключити своїм абонентам інтернет, який працюватиме навіть за відключень електрики. Але доступний він не скрізь, а лише за певними адресами. «Укртелеком» поділився таблицею з цими адресами. читать дальше
Провайдер забезпечує підключення без електрики через дві основні технології — xDSL та PON. Але не на всі адреси є можливість підключення.
Тому для початку потрібно перевірити свою адресу в спеціальній табличці. Якщо він там є, то підключення можливе.
У таблиці вказані лише адреси Києва. Окремо в «Укртелекомі» уточнили, що навіть із підключенням роутера до зовнішнього акумулятора чи пауербанку швидкість не знизиться.
Подібне можливе завдяки наявності генераторів на вузлах зв’язку «Укртелекому».
Укртелеком запустив сервіс, на якому можна перевірити чи працює інтернет без світла ,Один з найбільших провайдерів інтернету «Укртелеком» запустив сервіс, який дає можливість перевірити, чи є доступний інтернет у вашому будинку. Сервіс працює по всій країні. У ньому можна подивитися про наявність послуги за адресою та орієнтовний час скільки годин працюватиме мережа без світла. читать дальше
Також можна подати заявку на підключення енергонезалежного інтернету. Для цього потрібно вказати адресу: назву населеного пункту, вулицю, номер будинку.
Відомо, що більшість об’єктів Укртелекому укомплектовані акумуляторами або генераторами автономного живлення, тому мають резервний запас палива на 8 годин.
Усі магістральні вузли та найважливіші інтернет-вузли доступу обладнані генераторами автономного живлення, що мають резервний запас палива не менше, ніж на 24 години або на 48 годин у залежності від об’єкта зв’язку.
АТ "Укртелеком" у 2023 очікує зниження доходів через нереалізовані у 2022 році у зв'язку з повномасштабною російською агресією інвестиційні плани, проте це падіння не перевищить 10%, повідомив гендиректор компанії Юрій Курмаз читать дальше
Оскільки нам не вдалося через війну реалізувати повною мірою наші інвестиційні плани, то у 2023 році ми теж очікуємо падіння доходів, але не більше, ніж на 10%", - сказав він.
Гендиректор уточнив, що до війни у 2022 році "Укртелеком" планував понад 1,5 млрд грн інвестувати в амбітні проєкти, які дали б комерційний результат вже наприкінці 2022 року - початку 2023 року. Зокрема, було заплановано модернізацію транспортної мережі: ядра, локальну модернізацію, продовження заміни мідної інфраструктури доступу на оптичну із переведенням на неї наявних абонентів як у районних центрах, так і у великих містах, включно з Києвом та іншими містами-мільйонники.
Однак через російську агресію було реалізовано лише трохи більше 1/3 запланованих капітальних інвестицій, констатував керівник компанії.
"Частково це було відновлення зруйнованої і, найчастіше, знищеної інфраструктури, і частина – наші планові інвестиції у розвиток нашої мережі, що має згодом бути конвертовано у нових абонентів та новий дохід", – пояснив Курмаз.
За його словами, у планах на 2023 рік зберігається модернізація транспортної інфраструктури та ядра мережі для розширення їхньої пропускної спроможності, гнучкості та захищеності від ворожих атак.
"З'явилася нова стаття інвестицій: альтернативні джерела енергопостачання. Не знято з порядку денного і локальну модернізацію мідної інфраструктури, що залишилася", - додав він.
Курмаз повідомив, що у 2022 році "Укртелеком" скоротив виторг приблизно на 15-16% порівняно з 2021 роком, отримавши на 10% менше грошових надходжень, ніж планував.
Він додав, що минулого року компанія за погодженням з акціонером Рінатом Ахметовим направила на фінансову та матеріальну допомогу Збройним силам України 50 млн грн.
На думку глави "Укртелекому", загалом щодо телеком-ринку у 2023 році очікується уповільнення темпів зниження маржинальності бізнесу.
"Не слід дивуватися, що воєнний 2022 рік виявиться збитковим для більшості, якщо не для всіх, великих національних операторів через втрату контролю над активами та вимушеним припиненням діяльності на тимчасово окупованих ворогом територіях нашої країни", – зазначив Курмаз.
Він уточнив, що очікує уповільнення темпів зниження доходів у сегменті фіксованого інтернету як загалом по сегменту, так і в "Укртелекомі".
"Укртелеком" – найбільший оператор фіксованого зв'язку в Україні. Значну частину його клієнтів становлять держоргани, навчальні, адміністративні та медичні установи, аварійні служби.
Виторг "Укртелекому" за дев'ять місяців 2022 року становив 3 млрд 349,96 млн грн, що на 15,7% менше, ніж за аналогічний період 2021 року. Чистий збиток становив 755,18 млн грн проти чистого прибутку 360,03 млн грн за дев'ять місяців 2021 року.
"Укртелеком" надаватиме безкоштовний Wi-Fi у п'яти містах, "Укртелеком", найбільший фіксований оператор України, запускає у Києві, Дніпрі, Львові, Одесі та Харкові мережу безкоштовних публічних Wi-Fi-зон, які забезпечать доступ до інтернету протягом двох-чотирьох годин у разі відключення електроенергії, повідомив гендиректор компанії Юрій Курмаз читать дальше
Обговорюючи різні сценарії при блекауті, ми в "Укртелекомі" вирішили відкрити мережу безкоштовних публічних Wi-Fi-зон у п’яти містах, де ми кілька років тому здійснили модернізацію нашої інфраструктури і встановили активні вуличні шафи (MSAN – Multi-Service Access Node – мультисервісна платформа доступу – пристрій, який з’єднує абонентські лінії з ядром мережі – ІФ-У)", – зазначив він.
Курмаз уточнив, що йдеться про вуличні "сірі шафи", знайомі багатьом жителям цих міст, на яких будуть відповідні наклейки-покажчики.
"Таких зон із публічним Wi-Fi у Києві, Дніпропетровську, Львові, Одесі та Харкові буде понад 700. Якраз готуємося широко анонсувати цей проєкт", – зазначив гендиректор.
60% інтернет-абонентів Укртелеком мають доступ і без світла,Після блекаутів зросли підключення до мережі Укртелекому, як оптичної, так і кабельної. Компанія має запити на підключення по мідній інфраструктурі по технології XDSL і на підключення до оптичного інтернету за технологією GPON. читать дальше
“За останні місяці кількість заявок в енергонезалежному інтернеті у містах відчутно зросла. У Києві та області досить відчутний попит на нього – тисячі звернень щомісяця. Загалом, щомісяця користувачами енергонезалежного інтернету стають кілька тисяч абонентів, десь половина з них у столиці”, – повідомили у компанії.
Укртелеком робить все можливе, щоб за можливості швидко підключати абонентів, при цьому очікуваний час підключень у різних областях різний.
Зараз близько 60% абонентської бази інтернет-абонентів по всій країні можуть користуватися енергонезалежним інтернетом протягом певного часу. Це стосується абонентів підключених і за мідними, і за оптичними технологіями. І як абонентів фізичних-осіб, так і бізнес-користувачів.
Щоб перевірити наявність та доступність енергонезалежного інтернету за адресою, яка цікавить, то на сайті Укртелекому є спеціальний розділ, де можна перевірити
Укртелеком намагається оперативно задовольняти потреби у послугах інтернету. Все працює у штатному режимі.
–>
Ваша реклама может быть здесь... пишите на Skype VOPROS24
Часовой пояс GMT +3, время: 00:57.
Весь материал, представленный на сайте взят из доступных источников или прислан посетителями сайта. Любая информация представленная здесь, может использоваться только в ознакомительных целях. Входя на сайт вы автоматически соглашаетесь с данными условиями. Ни администрация сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие лица не могут нести отвественности за использование материалов. Сайт не предоставляет электронные версии произведений и ПО. Все права на публикуемые аудио, видео, графические и текстовые материалы принадлежат их владельцам. Если Вы являетесь автором материала или обладателем авторских прав на него и против его использования на сайте, пожалуйста свяжитесь с нами.