Китайцы завоевали 10 медалей в первый день командного ЧМ по спортивной ходьбе

читать дальше

armiyninov123 08.05.2016 17:43

Итальянский ходок Швацер победил на командном ЧМ, отбыв 4-летнюю дисквалификацию

peresihne 21.10.2018 17:11

Франківську стартував Чемпіонат України зі спортивної ходьби та ХХІI міжнародні змагання Кубок «Вечірній Івано-Франківськ»

На подію прибули атлети з Сербії, Греції, Португалії, Молдови, Білорусії та скороходи з усіх куточків України.Загалом понад 200 спортсменів розігрують 20 комплектів нагород. Для палких вболівальників передбачені спеціальні призи.

Змагання триватимуть два дні. Для дітей віком від 8 до 12 років буде діяти фан-зона.

peresihne 06.11.2018 20:27

Визначилися переможці змагань зі спортивної ходьби «Кубок Карпат»
У неділю, 4 листопада, Чоп приймав всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби «Кубок Карпат».

Участь у змаганнях взяли 40 легкоатлетів з п’яти областей України, а також з Латвії й Угорщини.Змагання серед жінок виграла Русаліна Поворознюк. Дистанцію 10000 метрів вона подолала за 47:27.1 хв.
Ганна Шевчук (Суслик) була поза конкуренцією серед молоді. Її час – 47:19.0 хв.
Змагання серед чоловіків на цій же дистанції виграв учасник чемпіонату Європи Валерій Літанюк. Його час на дистанції 10000 метрів – 42:59.7 хв.
У командному заліку перемогла Закарпатська область. Другими стали спортсмени із Житомирщини, а третіми – з Івано-Франківської області.

peresihne 14.12.2019 19:23

Івано-Франківськ прийме масштабні міжнародні змагання зі спортивної ходьби

У березні 2020 року Івано-Франківськ прийматиме міжнародні змагання – чемпіонат Балканських легкоатлетичних федерацій зі спортивної ходьби.Масштабна подія для міста, адже до нас приїдуть делегації з 16 країн! Сьогодні мали бесіду щодо проведення заходу з президентом легкої атлетики України Ігорем Гоцулом. Переконаний, Івано-Франківськ точно сподобається нашим гостям!”,

Часовой пояс GMT +3, время: 02:25.

Перевод: zCarot