Клієнти Lifecell відчувають себе ошуканими через нову послугу: "безлімітний" інтернет з купою обмежень
Lifecell нагадав про послугу, яка відкриває українцям доступ до атмосферних зимових фільмів. Платформа ТВМаркет пропонує широкий вибір телевізійних програм для їхнього комфортного перегляду. Однак клієнта не влаштували умови тарифу, через що він подав скаргу до контролюючих органів. читать дальше
Послугу можна замовити на сайті оператора, через комбінацію *159# або у додатку "Мій lifecell".
Перші два тижні користування обраним пакетом обійдуться всього в 1 гривню, а після цього – залежно від обраного пакету. Важливо відзначити, що після використання перших 50 ГБ на максимальній швидкості швидкість інтернету знижується до 1 Мбіт/сек до кінця терміну оплаченої підписки. від 49 гривень
Один із клієнтів Lifecell висловив свої невдоволення обмеженням швидкості, стверджуючи, що такі обмеження - порушення та що абоненти повинні мати повний доступ до безлімітного інтернету.
"Я подивлюся, що скажуть контролюючі органи, я вже подав скаргу, що ви обмежуєте абонентів, обманюючи і їх, надаючи "безліміт", який насправді ніякий не безліміт через безпричинні обмеження — написав клієнт.
У відповіді Lifecell заявили, що всі умови тарифних планів явно вказані на офіційному сайті, залишаючи за собою право встановлювати тарифи відповідно до законодавства.
Під постом клієнт також зацікавився можливістю перегляду онлайн-ТВ на планшеті з Android 4.1 та обмеженнями перегляду HD-контенту.
У відповідь Lifecell уточнили, що якість перегляду HD-контенту може бути обмежена, але можна спробувати налаштувати його під інтернет-з'єднання. Однак, точна інформація про сумісність програм на пристрої Android 4.1 у оператора відсутня.
АМКУ відхилив заяву французької компанії NJJ Capital про купівлю lifecell
Антимонопольний комітет України (АМКУ) ухвалив рішення відхилити заяву французької компанії NJJ Capital, яка висловила намір придбати більше ніж 50% акцій українського мобільного оператора lifecell і оператора стільникових веж «Укртауер». читать дальше
Брак інформації в документах – основна причина відмови
Основним фактором, що призвів до відмови, став брак інформації в наданих документах. В АМКУ заявили, що матеріали, які доповнюють заяву, не відповідають вимогам комітету і не містять необхідної вичерпної інформації для їх розгляду.
«Матеріали, додані до заяв, не містили вичерпної інформації, необхідної для їх розгляду в комітеті», – зазначили представники відомства.
Угода з продажу lifecell
Наприкінці минулого року турецька телекомунікаційна компанія Turkcell згодилася на продаж третього за величиною українського мобільного оператора lifecell французькій NJJ Capital. Угода охоплює продаж lifecell (ТОВ «Лайфселл»), оператора веж мобільного зв’язку ТОВ «Укртауер» і мережі кол-центрів ТОВ «Глобал Білгі».
Французька інвестиційна компанія NJJ Capital, що належить мільярдеру Ксав’є Ньєлю, раніше виходила на світовий ринок з успішними інвестиціями в телекомунікаційні проєкти. На жаль, брак інформації в поданих документах призвів до відхилення їхньої заяви Антимонопольним комітетом України.
lifecell подала до суду на Vodafone через послугу «Збереження номера» читать дальше
До Господарського суду Києва надійшло звернення від ТОВ «Лайфселл» із позовом до «ВФ Україна». lifecell просить суд зобов’язати Vodafone до припинення послуги «Збереження номеру».
У зверненні lifecell стверджує, що ця послуга «суперечить вимогам чинного законодавства», порушує право на надання електронних комунікаційних послуг і право на отримання прибутку.
Господарський суд визнав аргументи достатніми для прийняття до розгляду та відкриття провадження. Підготовче засідання призначене на 5 лютого 2024 року.
Раніше Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку, оштрафувала Vodafone на 68 000 грн за відмову 37 абонентам у переході до іншої мережі зі збереженням номера.
«Суть питання, на яке скаржаться споживачі, полягає в тому, що при спробі перенести свій номер телефону з мережі «ВФ Україна» до мережі іншого постачальника, абоненти отримують відмову через підключену послугу «Збереження номера», — зазначили в НКЕК.
У Vodafone повідомили, що ці абоненти самостійно під'єднати собі послугу «Збереження номера», яка покликана запобігти шахрайству і робить неможливим перенесення номера в іншу мобільну мережу без відома власника. Тобто запобігає несанкціонованому перенесенню.
«Варто зазначити, що більш ніж половина абонентів, які поскаржилися в НКЕК, активували номер у день подання заявки на перенесення, самостійно активували послугу „Збереження номера“ й одразу подали заявку на перенесення. Це викликає певні питання щодо мети скаржників та їх звернень до НКЕК», — зазначили в компанії.
У Vodafone не погодилися з рішенням НКЕК і почали оскаржувати в суді припис про порушення вимог Закону України «Про електронні комунікації» щодо надання електронних комунікаційних послуг кінцевим користувачам.
ФРАНЦУЗЬКИЙ ІНВЕСТОР НАЗВАВ ЦІНУ, ЗА ЯКУ КУПУЄ УКРАЇНСЬКОГО ОПЕРАТОРА LIFECELL читать дальше
Ксав'є Ньєль вважає, ціна активів «дешева» у порівнянні з прибутками
Інвестиційна компанія NJJ Capital французького бізнесмена Ксав'є Ньєля заплатить 500 млн доларів за український підрозділ Turkcell – мобільного оператора lifecell, заявку на купівлю якого подала вже вдруге.
За його словами, великий обсяг роумінгового трафіку між Україною та Польщею (де у Ньєля є активи у телекомунікаційній галузі) означає, що угода «має сенс». Про це Ньєль сказав на зустрічі з Паризькою асоціацією бізнес-журналістів 29 січня. Він сказав, що ціна була «дешевою» порівняно з прибутками українського оператора Lifecell,
Ньєль заявив, що угода ще очікує перевірок, а також отримання зеленого світла від українського антимонопольного комітету.
ifecell запускає нові корпоративні тарифи та надає знижку для перенесених номерів
Мобільний оператор lifecell запустив низку нових тарифних планів для корпоративних клієнтів. Основною перевагою нової лінійки є вдосконалене наповнення, зокрема використання мобільного інтернету за кордоном й пільгові умови для перенесених (MNP) номерів читать дальше
У кінці січня для корпоративних абонентів lifecell стала доступна нова лінійка тарифів: «Бізнес Стартап», «Бізнес Команда», «Бізнес Імпульс», «Бізнес Актив», «Бізнес Прогрес», «Бізнес Стартап» післяоплата, «Бізнес Команда» післяоплата, «Бізнес Імпульс» післяоплата, «Бізнес Актив» післяоплата, «Бізнес Прогрес» післяоплата.
Особливістю даних тарифів є те, що в більшості з них діє безлімітний інтернет, безлімітні дзвінки на lifecell, велика кількість хвилин для дзвінків на інші номери по Україні. Відсьогодні в цих тарифах є можливість використовувати ГБ Інтернету в роумінгу в межах послуги «Гігабайти без кордонів».
Ще однією перевагою нових бізнес-тарифів в тому, що після використання основного пакета послуг можна замовити додатково «лайфселл Плюс» на вибір: інтернет в Україні та в роумінгу, або хвилини на інші мережі по Україні та інших. На вибір буде доступно дві опції з усього переліку, які будуть діяти кожного місяця. За бажанням їх можна змінити 1 раз на місяць на інші. Замовити додаткові послуги можна в особистому кабінеті клієнта «лайфселл Плюс» або за номером*141*31# та натиснути виклик.
«Нові бізнес-тарифи були спеціально розроблені с урахуванням потреб наших бізнес-абонентів в сучасних реаліях. Ми переконані, що з першого дня їх використання, клієнти відчують всі переваги, які вони пропонують. Крім того, завдяки акційним пропозиціям для нових корпоративних абонентів, більше нових клієнтів скористатися послугами нашої компанії», – коментує Оксана Деркач, начальник відділу рішень для корпоративного бізнесу lifecell.
Деталі про тарифи можна дізнатися на сайті в розділі для бізнес-абонентів
Починаючи з 1 лютого 2024 року стартувала акція для нових корпоративних абонентів. Підключившись на нову лінійку тарифів, клієнти отримають спеціальну вартість на щомісячний пакет послуг терміном на 6 місяців. Для тих компаній, які перенесуть мобільні номери від іншого оператора з повним його збереженням, буде діяти спеціальна вартість на постійній основі, поки абоненти користуватимуться тарифом. Чинні абоненти, які перешли від інших операторів до мережі lifecell, також можуть перейти на нові тарифи та скористатися всіма перевагами нових тарифів, зокрема спеціальною вартістю на щомісячний пакет послуг на постійній основі.
Повернімося до потенційно найцікавішого сюжету 2024 року, а саме зміни власника третього гравця ринку мобільного зв’язку, lifecell. Покупець, французький холдинг NJJ Capital 23 січня вдруге подав до АМКУ заявку на узгодження угоди купівлі-продажу ТОВ «Лайфселл», «Глобал Білгі» і ТОВ «Укртауер». читать дальше
Наразі невідомо, що саме не задовольнило АМКУ першого разу. Схоже на те, що лише зараз, у повторній заяві була розкрита сума угоди. Якщо це так, тоді логіка антимонопольного відомства збігається з національними особливостями ведення бізнесу, які були згадані в попередньому коментарі:
«…Ще за часів Кучми в Україні склалася традиція, за якої будь-який рух навколо дійсно великих активів має бути узгоджений в чергового “Тата”. Від початку цим займалися прем’єр-міністри в особі Пустовойтенка та Азарова. За Ющенка ця важлива й корисна функція перейшла до різноманітних “любих друзів”, зазвичай інституалізованих як Адміністрація (нині Офіс) президента».
Колективній Шурмі принципово важливо знати, скільки грошей пропливає в неї під носом туди-сюди, тому все має бути для них прозоро.
На сьогодні я натрапив лише на два огляди цього сюжету, Mind відповідно. Гляньмо, як він відображається в суспільній свідомості.
В матеріалі під заголовком «“Hello. No comment sorry”. Французький мільярдер і друг Макрона купує українського оператора lifecell. Які проблеми очікують цю угоду?» поставлені руба кілька дійсно ключових запитань.
По-перше, «як французький мільярдер зміг придбати компанії під арештом?». Офіційна мета сумнозвісного арешту, накладеного на ТОВ «Лайфселл» та ПрАТ «Київстар», полягає саме в унеможливленні будь-яких операцій з активами, які належать підсанкційним особам. Неможливо уявити, що покупець не в курсі цих обставин.
Отже, хтось дуже впливовий запевнив одразу і покупця, і продавця, що арешт не завадить тим діям, які він мав унеможливити. Це екстраординарна ситуація, яка потребує негайних пояснень з боку Генпрокуратури, на прохання якої, бодай номінально, був влаштований оцей балаган з арештом. «Якщо українська влада дозволить французькому інвестору придбати заарештовану частку lifecell, це означатиме, що арешт нічого не значить, як і арешт «Київстар». Там один і той же акціонер – компанія LetterOne», – так формулює проблему екскерівник «Київстар» Петро Чернишов.
Нагадаю, що стаття була опублікована 9 січня, до того, як стало відомо про повернення першої заявки, а саме 12 січня. На той момент ані Генпрокуратура, а ні Мін’юст не були готові пояснити цю колізію. У другому відомстві спромоглися лише повідомити, що «Мін’юст опрацьовує матеріали щодо приналежності частки в lifecell підсанкційним особам, щоб сформувати юридичну позицію для стягнення її в дохід держави. Коли позиція буде сформована, відомство звернеться з позовом до ВАКС».
lifecell залишається рекордсменом серед мобільних операторів за кількістю перенесених номерів
Мобільний оператор lifecell залишається абсолютним лідером за кількістю перенесених у його мережу номерів протягом усього періоду дії послуги Mobile Number Potrability.Про це свідчить статистика НКЕК з перенесення абонентських номерів. читать дальше
Завдяки перенесенню номера своїм новим оператором lifecell обрали понад 261 тис. абонентів. У компанії вважають, що одним із чинників популярності є особливі пропозиції для MNP-абонентів — зниження тарифів до 45%.
Найпопулярніші тарифні плани серед MNP-абонентів — «Вільний Лайф», «Смарт Лайф» та регіональний тариф «Потужний».
Послуга перенесення номера з повним його збереженням разом із кодом до іншого мобільного оператора (MNP — Mobile Number Potrability) працює в Україні вже п’ятий рік, від 1 травня 2019 року. Відтоді до різних мереж перенесли 402 972 номери.
Тільки у січні 2024-го було задоволено майже 18 тис. заяв про зміну оператора, з них 13,9 тис. про перехід абонентів до lifecell. За статистикою НКЕК, попит на послугу щороку зростає.
У 2022 році lifecell став першим українським оператором, який запустив MNP у свою мережу онлайн без відвідування магазину.
Щоб перенести номер до мережі lifecell, абонент може обрати декілька способів:
перенести онлайн на eSIM за допомогою будь-якого стартового пакета оператора;
отримати нову SIM-картку у магазині lifecell.
Українським пенсіонерам пропонують бюджетний мобільний тариф
Популярний мобільний оператор — Lifecell підказав бюджетний тариф, який точно оцінять пенсіонери. читать дальше
Деталі
Клієнтка Лайфсел запиталася, чи є дешеві тарифи без інтернету. Адже у пенсіонера (86 років) кнопковий телефон, він потрібен лише для дзвінків.. Оскільки пенсія дуже мала, а інтернет не потрібен, дешевий тариф встав би у нагоді.
У відповідь на коментар, в Лайфсел нагадали про тариф “Хендмейд” (“Ручна робота”) або “Дзвінки без меж” (регіональний тариф).
Клієнтку попросили звернутися в час за посиланням https://chat.lifecell.ua/ua_s, де їй допоможуть обрати оптимальний тариф.
Що пропонують дешеві тарифи
Популярний недорогий тариф “Без меж” передбачає:
250 хвилин та безліміт на номери Lifecell;
+1 Гб за кожні 30 хвилин вихідних дзвінків з BiP Out.
Ідентифікованим та персоніфікованим абонентам та абонентам, які скористалися послугою перенесення номера, пропонують спеціальну ціну.
З послугою “Тарифна підписка” економія складе 15%.
Купити стартовий пакет “Дзвінки без меж” можна у всіх в усіх магазинах Лайфсел або в інтернет-магазині Lifecell. Перший пакет послуг на чотири тижні входить у вартість стартового пакета.
Також можна купити стартовий пакет “Універсальний”. обрати тарифний план “Дзвінки без меж” зручним способом:
*757#;
s.lifecell.ua/sp;
5433 (безкоштовно в межах України);
особистий кабінет my.lifecell.ua;
консультант в магазині lifecell.
Зверніть увагу на той факт, що для користування тарифним планом потрібно сплатити пакет послуг на чотири тижні..
Нагадаємо, що раніше ми порівнювати тарифи найбільших мобільних операторів. З’ясувалося, що найвигідніші тарифи з мобільним інтернетом в Лайсел, а от для дзвінків краще обрати Київстар. При цьому найдешевші тарифні плани саме в Lifecell. У будь-якому разі українцям є із чого вибирати.
lifecell відповів, чому підключає абонентам дорогі тарифи без їхньої згоди
Клієнт lifecell звинуватив мобільного оператора в шахрайстві під час перенесення номера до іншого оператора. читать дальше
Напишу і я про шахрайство з боку lifecell, вирішив я перенести свій номер з лайфу до іншого оператора, номер є, а користуватися дорого, пішов у водофон, подав заявку, і тут дзвонять з лайфу, не переходьте, ми знижку вам 50% на Думаю 95 гривень на місяць піде, пішов у Водафон, кажу дівчинки вибачте непорозуміння я передумав, залишаюся на lifecell.Чекаю п'ятницю (зарплата), щоб поповнити рахунок і тут сьогодні приходить смс від lifecell, ваш тариф змінено на "Вільний лайф". Тепер ти сплачуєш 325 гривень", - написав чоловік.
Він повідомив, що звернувся на гарячу лінію lifecell, де йому повідомили, що тариф було змінено через програму "Мій lifecell".
"У мене реально нокіа 3310, там тільки змійка, починаємо розбиратися", - додав він.
У результаті клієнту погодилися повернути старий тариф, а про обіцяну знижку більше не згадувалося.
У lifecell зазначили, що є види знижок, які за зміни тарифу деактивуються. Але клієнт, як і раніше, може вибрати собі інший, більш відповідний тариф. Також у компанії заявили, що зміна тарифу не провадиться системою автоматично. Для переходу на інший тарифний план потрібне підтвердження самого абонента.
Клієнт ще раз уточнив, що не користується смартфоном, тому представник оператора запропонував йому продовжити спілкування в особистих повідомленнях для з'ясування обставин.
lifecell підказав, як підключити два номери до однієї SIM-картки
У мобільній компанії lifecell розповіли як підключити послугу "Другий номер". читать дальше
"Ворк-лайф баланс простіше зберігати, коли у вас окремі номери для роботи та особистого життя. А для цього ми маємо послугу, яка дозволяє мати другий номер для тимчасових контактів", - зазначили в lifecell.
При цьому в lifecell назвали переваги цієї послуги, серед яких: зручність - одна SIM-ка, а номери два, конфіденційність - співрозмовники бачитимуть другий номер, а не основний. А ви знатимете, на який номер отримуєте дзвінок.
"Це вигідно. Не потрібно підключати ще один тарифний план, адже другий номер використовує тариф основного номера", - йдеться у повідомленні.
Для підключення послуги необхідно набрати *878#. Вартість складає 85 гривень за 4 тижні. Якщо на рахунку недостатньо коштів на 4 тижні, оплата провадиться на менший період, пропорційно стану рахунку.
–>
Ваша реклама может быть здесь... пишите на телегу @VOPROS24
Часовой пояс GMT +3, время: 01:02.
Весь материал, представленный на сайте взят из доступных источников или прислан посетителями сайта. Любая информация представленная здесь, может использоваться только в ознакомительных целях. Входя на сайт вы автоматически соглашаетесь с данными условиями. Ни администрация сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие лица не могут нести отвественности за использование материалов. Сайт не предоставляет электронные версии произведений и ПО. Все права на публикуемые аудио, видео, графические и текстовые материалы принадлежат их владельцам. Если Вы являетесь автором материала или обладателем авторских прав на него и против его использования на сайте, пожалуйста свяжитесь с нами.