MOBILZONEДія анонсувала зниження тарифів на мобільний зв’язок в Київстар, Vodafone та Lifecell,Михайло Федоров повідомив українцям приємну новину: Рада ЄС та Єврокомісія погодились заключити Угоду про асоціацію положень про спільний роумінг. Інакше кажучи, вже скоро наша країна приєднається до спільного роумінгу з Євросоюзом на постійній основі.Перевага в тому, що тепер абонентам не довдедетсья закордоном сплачувати додаткові податки чи збори. Ще одним плюсом є те, що вартість дзвінків в країни Європи буде значно нижчою. Тільки уявіть, що вам не доведетсья кожного разу купувати SIM-карти під час подорожей.Міністр також зазначив, що всі структури активно працюють над тим, аби Україна могла приєднатися до Roam like at home якнайшвидше.
У Lifecell, Київстар та Vodafone поділились, скільки годин можуть забезпечувати зв'язок при блекауті
Компанії розповіли про заходи, які забезпечують певну впевненість, що мобільний зв’язок та інтернет продовжать працювати деякий час в умовах можливого чергового блекауту читать дальше
Росія готується до нових масованих ракетних ударів по енергетичним об'єктам України. Минулого року ці атаки взимку призвели до відключення електроенергії в багатьох регіонах України, яке потім потягнуло за собою відсутність мобільного зв’язку і доступу до інтернету для багатьох мешканців. Мобільні оператори розуміють підступність росіян, тому почали підготовку до такого сценарію заздалегідь. Вони розповіли, що вже зробили для налагодження зв'язку.
lifecell
Компанія активно збільшує кількість акумуляторних батарей і генераторів на своїх технологічних майданчиках. Це допоможе забезпечити незалежне живлення для мобільного зв’язку та інтернету навіть при блекауті. LifeCell готова до довготривалих перебоїв у постачанні електроенергії та має альтернативні джерела живлення для своїх базових станцій. Зазначають, що користувачі зможуть бути на зв'язку протягом 7-9 годин на додатковому живленні.
Київстар
Київстар уже забезпечив свої технологічні майданчики стаціонарними і переносними дизель-генераторами. Загальна кількість сягає понад 2 тисячі одиниць. Це допоможе забезпечити незалежне живлення ключових базових станцій, комутаторів та іншого критичного обладнання оператора в разі відключення основного живлення. Окрім того, Київстар, як і lifecell збирається до кінця 2023 року забезпечити джерелами безперебійного живлення 70% мережі фіксованого інтернету.
Vodafone
Vodafone забезпечила автономне живлення своїх майданчиків із базовими станціями якнайкраще — на 100%. Батареї, які використовує компанія, забезпечать роботу мережі протягом 4-5 годин навіть без основного живлення.
MNP в Україні за 2023 рік: як абоненти мігрували між операторами
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку (НКЕК) представила останні дані щодо заявок на перенесення номера (MNP) в Україні. читать дальше
Загалом за 2023 рік на перенесення номера було подано 173 061 заяву. При чому найбільша кількість абонентів, які висловили бажання покинути поточного оператора, у «Київстар».
Як видно на інфографіці НКЕК, від клієнтів «Київстару» надійшло 75 578 заяв на отримання послуги перенесення номера. Охочих перейти з Vodafone виявилося трохи менше – 72 584. З lifecell – 24 113. Далі йде «ТриМоб» із 440 заявками та «Інтертелеком» – із 346 заявами на перенесення номерами.
І навпаки, протягом 2023 року найбільше заявок українці подали на перехід до оператора lifecell – 128 158. Заявок на приєднання до Vodafone було подано 29 509, до «Київстару» – 15 238, а до «Інтертелекому» та «ТриМобу» 85 й 71 відповідно.
За даними НКЕК, з усіх заяв на зміну номера, поданих у 2023 році, задовольнити вдалося 110 093. Серед них: 79 446 номерів перенесено в мережу lifecell, 20 776 – у мережу Vodafone і 9 740 – у «Київстар». Скромніші показники в «Інтертелекому» й «ТриМобу». Тут 74 та 57 перенесень номерів відповідно.
MNP в Україні за весь час
Своєю чергою протягом поточного року оператори «втратили» таку кількість клієнтів:
«Київстар» – 50 566;
Vodafone – 43 092;
lifecell – 15 758;
«Інтертелеком» – 469;
«ТриМоб» – 208.
Якщо ж говорити загалом, то з моменту запуску в Україні послуги перенесення номера (MNP) українці подали 605 456 запитів на зміну оператора. Станом на 1 жовтня 2023 року схвалення на перенесення номеру до іншого стільникового провайдера отримали 362 466 заявок.
Українці можуть залишитися без мобільного зв’язку: що відомо
В ході проведених перевірок були виявлені численні порушення в найбільших компаній, які надають послуги мобільного зв’язку. За результатами інспекції, всі оператори мобільного зв’язку в Україні не готові до затяжних блекаутів. Про це повідомили в Національній комісії, яка здійснює державне регулювання у сфері електронних комунікацій. читать дальше
Комісія провела десять позапланових перевірок операторів мобільного зв’язку. В ході перевірки було виявлено чимало фактів порушення у всіх операторів сотового зв’язку, якщо точніше., то в компанії Київстар зафіксовані порушення в Київській, Одеській, Львівській та Вінницький областях. У Vodafone проблеми з резервними джерелами в Київській, Одеській, Львівській та Дніпропетровській областях. У Lifecell — в Київській, Одеській, Львівській та Рівненській областях.
Як стверджують в Національній комісії, яка здійснює державне регулювання у сфері електронних комунікацій, що не допустити повторення ситуації 2023 року, коли зі зв’язком були серйозні проблеми, всі оператори, повинні забезпечувати свою автономність та безперервне надання послуг абонентам протягом трьох діб.
Тож мобільні оператори повинні терміново подбати про резервні джерела живлення для своїх базових станцій, інакше вони почнуть отримувати штрафи. Водночас підвищення вартості тарифних планів оператори мобільного зв’язку пояснювали саме необхідністю відремонтувати пошкоджені базові станції та забезпечити їх резервними джерелами живлення. Враховуючи той факт, що мобільні оператори не готові до тривалих відключень, тепер вони терміново повинні знайти способи подовжити роботу базових станцій у випадку відключення електроенергії. Це може призвести до чергового підвищення цін на популярні тарифи.
Також до підвищення цін може призвести скасування фіксованого курсу долара. наразі ситуація на ринку валют стабільна, але остаточно курс встановиться лише в найближчий тиждень чи два, лише тоді можна буде робити висновки про подальші тенденції.
Українцям підказали, як покращити якість сигналу мобільного зв'язку Vodafone, Київстар, lifecell на смартфоні
Так, якість сигналу мобільного зв'язку можна покращити самостійно.Спочатку потрібно спробувати вимкнути служби, якими ви зараз не користуєтеся, зокрема функції передачі Bluetooth, NFC, а також Wi-Fi. Це миттєво покращить сигнал мобільного зв'язку, оскільки ці функції можуть сповільнювати роботу мережі.Ще одним кроком на шляху вирішення є зняття чохла для телефону. читать дальше
"Чохли для телефонів відрізняються за ступенем захисту та товщиною: від тонких гелевих до товстих міцних чохлів з металевими вставками для покращення удароміцності. Але, звичайно, великі товсті чохли можуть не давати проходити мобільному сигналу як слід. На щастя, дуже легко дізнатися ваш чохол заважає сигналу, потрібно просто його зняти, щоб це перевірити. І якщо у вас покращиться сигнал, подумайте про те, щоб придбати більш тонкий чохол для повсякденного використання", - пише видання.
Крім того, слід зарядити акумулятор. Як зазначається, він забезпечує живлення всього, і сигнал телефону не є винятком. Низький заряд батареї може вплинути на здатність телефону отримувати потужний сигнал та на продуктивність.
До того ж підключення до вежі стільникового зв'язку споживає акумулятор, і якщо зв'язок постійно знижується через поганий сигнал, він використовує ще більше заряду акумулятора. Таким чином, заряджений телефон може більш стабільно підключатися до сигналу, що забезпечує найкращий прийом.
"Якщо ви подорожуєте, обов'язково візьміть із собою портативний зарядний пристрій для нормальної роботи телефону", - наголосили у виданні.
Четвертий крок – це оновити операційну систему телефону, щоб збільшити швидкість передачі даних. Такі оновлення часто включають виправлення помилок підключення, а також додають підтримку вдосконалених технологій мережі та послуг, які пропонують оператор.
Оператори зможуть швидше встановлювати базові станції
Мобільна мережа в Украіні відновлюватиметься швидше. Верховна Рада зареєструвала законопроєкт № 10299, що прискорить розміщення базових станцій.Частина законопроєкту стосується телекому й допоможе операторам швидше укладати договори оренди для встановлення базових станцій. Це прискорить відновлення якісного зв’язку на деокупованих територіях. читать дальше
Головна зміна в законопроєкті для телекому — спростити та прискорити передачу майна в оренду для розміщення телеком-обладнання операторів:
У воєнний час та 5 років після його скасування термін оренди скорочується з 85 робочих днів до 51.
У мирний час — з 118 робочих днів до 66.
Інформаційна війна — один з головних інструментів ворога. Відновлення української мережі після деокупації має відбуватися якнайшвидше, щоб громадяни отримували доступ до українських новин та інформаційних ресурсів.
До спільної роботи над законопроектом долучилися представники Фонду державного майна та мобільні оператори. Тепер очікуємо на ухвалення законопроєкту.
Ukraine Закарпаття Свалява GI S2236+, HD BOX S4K Combo, HD BOX S500 CI PRO
Технічний збій. Офіційно від Київстару. Проблему вже усувають.
У Kyivstar заявили про технічний збій у роботі оператора, у результаті якого можуть бути недоступні послуги звʼязку та доступу в інтернет у частини абонентської бази. Спеціалісти компанії працюють над усуненням проблеми.
Також не працює Lifecell так само як і Київстар.
POV: Схоже Максимка с Ташкента настроює антени взглядом но замість цього він взглядом заглушив Українських операторів.
Київстар закликає довіряти виключно офіційній інформації.
На тлі масштабного збою внаслідок хакерської атаки на мережу мобільного оператора Київстар у соцмережах активізувались шахраї.У пабліках в месенджерах шириться інформація від імені «директора» Київстару, де він обіцяє безкоштовне підключення до інтернету Starlink, грошову компенсацію за відсутність зв’язку тощо.У пресслужбі компанії закликали користувачів довіряти лише офіційній інформації.Там наголосили, що новини про компенсації та терміни оновлення мережі надходитимуть виключно з офіційних сторінок компанії. читать дальше
Київстар закликав користувачів не ділитися номерами телефонів та особистими даними з підозрілими людьми, оскільки вони можуть виявитися шахраями.
В умовах збою в роботі Київстар стартові пакети оператора lifecell почали продавати через дошки оголошень за ціною, вищою за рекомендовану. У пресслужбі lifecell запевнили, що стартові пакети у достатній кількості є в наявності у фірмових магазинах і в офіційних точках продажу, ціни на них не змінювалися і відповідають рекомендованим.
Стосується всіх абонентів Київстар, Vodafone та lifcell: як вивести гроші з мобільного рахунку на картку
На сьогоднішній день існує безліч способів поповнити мобільний рахунок будь-якого оператора. Однак можлива і зворотна операція, коли переслати гроші можна з телефону на банківський рахунок. Дана послуга для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell. читать дальше
Для переказу грошей із мобільного рахунку на банківську картку існує кілька способів, які залежать від мобільного оператора.
Переказ грошей через сайти абонентів .
Переказати гроші з мобільного рахунку можна через офіційний сайт мобільного оператора. Ця функція доступна клієнтам Київстар та lifecell. Для цього необхідно:
зайти на сайт абонента та серед категорій знайти «Переклад на карту (lifecell) або, якщо у вас Київстар, знайти вкладку «Ще», потім «Смарт-гроші» – «Переклад з мобільного на карту»;
запровадити реквізити для переказу та суму;
вказати номер телефону, з якого спишуться гроші;
тоді на телефон прийде смс із котом, який необхідно ввести в поле на сайті.
Як переказати кошти за допомогою СМС.
Скористатися такою послугою можуть лише абоненти Київстару. Для цього необхідно:
зайти в повідомлення на смартфоні ввести в текстове поле цифри 93535 пробіл, номер картки, пробіл та сума;
у полі Одержувач ввести цифри 889;
надіслати повідомлення.
Варто враховувати, що кожен оператор за послугу переказу коштів на банківську картку знімає комісію.
Kyivstar, Lifecell та Vodafone: як змінилася вартість тарифів читать дальше
Українські мобільні оператори стоять перед рядом викликів у новому 2024 році, проте обіцяють залишити ціни на свої послуги без змін, надаючи абонентам різноманітні тарифи та пакети.
Kyivstar після хакерської атаки, скасував плату за один зі своїх тарифних планів для компенсації завданих збитків. Водночас компанія запевнила клієнтів, що не планує підвищувати ціни на зв'язок та інтернет у 2024 році.Діапазон цін на тарифи від 125 до 500 гривень надає багато варіантів вибору як для звичайних абонентів, так і для бізнес-клієнтів.
Lifecell, у свою чергу, не збирається підвищувати тарифи і, до березня 2024 року, знизила вартість кількох тарифів під час активації стартового пакету, пропонуючи різноманітні варіанти від 75 до 250 гривень.
Vodafone також зберігає вартість своїх послуг, надаючи абонентам можливість вибору між щомісячними та річними пакетами, з цінами від 165 до 3 300 гривень, залежно від обмеження хвилин для дзвінків по Україні, інтернет-трафіку та роумінгу.
Ці можливості вибору тарифів від провідних операторів зв'язку наголошують на їх готовності зберегти доступні умови обслуговування для своїх клієнтів у наступному році.
–>
Ваша реклама может быть здесь... пишите на телегу @VOPROS24
Часовой пояс GMT +3, время: 14:36.
Весь материал, представленный на сайте взят из доступных источников или прислан посетителями сайта. Любая информация представленная здесь, может использоваться только в ознакомительных целях. Входя на сайт вы автоматически соглашаетесь с данными условиями. Ни администрация сайта, ни хостинг-провайдер, ни любые другие лица не могут нести отвественности за использование материалов. Сайт не предоставляет электронные версии произведений и ПО. Все права на публикуемые аудио, видео, графические и текстовые материалы принадлежат их владельцам. Если Вы являетесь автором материала или обладателем авторских прав на него и против его использования на сайте, пожалуйста свяжитесь с нами.