satsat.info - Показать сообщение отдельно - ОЛИМПИАДУ где можно смотреть?
Показать сообщение отдельно
Старый 06.02.2010, 15:55   #16 (permalink)
online: 2016695
Украина
 
Аватар для roma1
По умолчанию Олімпіаду-2010 можна буде переглянути на Першому національному і на двох каналах Eurosport

Із 13 по 28 лютого зимові Олімпійські ігри у Ванкувері в прямому ефірі транслюватиме Перший національний та канали групи Viasat – Eurosport та Eurosport-2. Про це на прес-конференції повідомили учасники телеклубу Viasat «Олімпійські ігри – 2010».

Загалом у прямому ефірі вийде 190 годин олімпійських змагань.

Як повідомив регіональний директор з питань розвитку та дистрибуції Eurosport Вайні Долт, пряма трансляція Олімпіади на каналі виходитиме щодня з 8 вечора до 9 ранку без перерви. Окрім 13-годинного прямого ефіру решта часу в ці дні на каналах також буде присвячена Олімпіаді (повторні трансляції, коментарі та аналітичні матеріали).

Перший національний у прямому ефірі покаже змагання з біатлону, фігурного катання, хокею та лижних перегонів. Окрім цього, за словами директора творчого об’єднання «Спорт» НТКУ Олени Степаніщевої, двічі на день на каналі виходитимуть 20-хвилинні щоденники Олімпіади.

Ще вчора Кабінет Міністрів вирішив виділити на забезпечення трансляцій Олімпійських ігор 14 млн гривень. Олена Степаніщева повідомила, що ця сума включає ціну телевізійних прав, оплату послуг технічних каналів, за якими подаватиметься відеокартинка, та відрядження. Загалом у Ванкувері працюватиме 10 кореспондентів та 7 коментаторів.

У коментарях ТК Олена Степаніщева зазначила, що угоди з іншими ефірними каналами щодо надання відео з Олімпіади поки що не фіналізовані.

«Чомусь канали запізно почали звертатись. Точно ведуться переговори з “1+1″. Але, звичайно, якщо зійдуться інтереси з бажаючими придбати новинний доступ (тричі на день по 2 хвилини), ми його надаватимемо», – додала вона. Також пані Степаніщева повідомила, що цього разу жоден український канал не виявив бажання придбати у НТКУ субліцензію на трансляцію ігор.

Відповідно до дослідження, проведеного Viasat серед своїх абонентів, найпопулярнішими зимовими видами спорту на сьогодні є хокей, біатлон, фігурне катання, лижні перегони.

Джерело: ...........
вне форума  
 
Page generated in 0.07010 seconds with 17 queries