satsat.info - Показать сообщение отдельно - БОКС
Тема: БОКС
Показать сообщение отдельно
Старый 15.05.2022, 10:07   #17303 (permalink)
online: 25210666
Харьковская обл.
 
Аватар для peresihne
По умолчанию

Кастаньо наніс більше точних ударів, ніж Джермелл Чарло

CompuBox опублікував статистику ударів поєдинку, в якому американець Джермелл Чарло (35-1-1, 19 KO) достроково переміг аргентинця Браяна Кастаньо (17-1-2, 12 KO) у поєдинку за звання абсолютного чемпіона у першій середній вазі.Чарло нокаутував Кастаньо у 10-му раунді. Джермелл викинув 559 ударів, 173 з них були точними.На рахунку Браяна 610 ударів, 194 з них потрапили в ціль.Чарло обійшов Кастаньо за кількістю джебів – 256 проти 199, 31 точний проти 19.

Джермелл Чарло нокаутував Кастаньо і став абсолютним чемпіоном світу

Американець зібрав усі чотири пояси у першій середній вазі. В поєдинку за титул абсолютного чемпіона світу у першій середній вазі американець Джермелл Чарло переміг аргентинця Браяна Кастаньо,Бій відбувся у Лос-Анджелесі (США). У 10-му раунді Чарло нокаутував Кастаньо і здобув звання абсолютного чемпіона світу у першій середній вазі.

Йока програв Мартіну Баколе, двічі побувавши в нокдауні


Французький боксер надважкої ваги Тоні Йока (11-1, 9 KO) програв африканцю Мартіну Баколе Ілунзі (18-1, 13 KO).У першому та п’ятому раундах Йока побував в нокдаунах. Попри нокдауни, бій пройшов усі заплановані 10 раундів.Баколе здобув перемогу рішенням більшості суддів – 94-94, 95-93, 96-92.

Хільберто Рамірес: Я хотів би організувати бій з Макабу

Мексиканський напівважковаговик Хільберто Рамірес (43-0, 29 КО) не проти зустрітися з Ілунгою Макабу Ви справді зацікавлені у переході до важкої ваги та поєдинку з чемпіоном WBC Ілунгою Макабу (29-2, 25 КО)?– Звісно, хочу. Мені цікаво перейти у важку вазі. Якщо Макабу хоче поєдинку, ми можемо зробити цей бій негайно. Я говорив про це зі своєю командою в Golden Boy, їм це подобається, -
вне форума  
 
Page generated in 0.14036 seconds with 17 queries