Старый 16.01.2022, 15:41   #442 (permalink)
Харьковская обл.

Аватар для peresihne
По умолчанию

Гірські лижі. Одерматт виграв домашній супергігант у Венгені

Лідер Кубка світу Марко Одерматт виграв супергігант на домашньому етапі у швейцарському Венгені. Він випередив норвежця Александера Омодта Кілде та австрійця Маттіаса Майєра.
Добавлено через 21 час 43 минуты
Гірські лижі. Кілде взяв реванш у Одерматта у Венгені

Норвезький гірськолижник Александер Омодт Кілде виграв перший швидкісний спуск на етапі Кубка світу у швейцарському Венгені. Він лише на 0,19 секунди випередив переможця вчорашнього супергіганта Марка Одерматта.
Добавлено через 22 часа 58 минут
Гірські лижі. Кріхмайр виграв швидкісний спуск у Венгені

Австрійський гірськолижник Вінсент Кріхмайр виграв швидкісний спуск на легендарній трасі «Лауберхорн» у швейцарському Венгені. Він випередив господаря траси Беата Фойца та італійця Домініка Паріса.

Гірські лижі. Гут-Бехрамі виграла швидкісний спуск, Годжа зійшла

Швейцарська гірськолижниця Лара Гут-Бехрамі виграла швидкісний спуск на етапі Кубка світу в австрійському Альтенмаркт-Цаухензеє. Соф’я Годжа зійшла з дистанції та перервала свою серію з 7 поспіль перемог у швидкісних спусках.
Добавлено через 23 часа 26 минут
Прорив із 29-го місця. Бротен здобув історичну перемогу у слаломі

Норвезький гірськолижник Лукас Бротен виграв слалом на етапі Кубка світу у швейцарському Венгені. Після першої спроби Бротен посідав лише 29-те місце і зробив найбільший прорив в історії Кубка світу в технічних дисциплінах і у чоловіків, і у жінок.

Гірські лижі. Бріньоне виграла супергігант у Цаухензеє

Італійська гірськолижниця Федеріка Бріньоне виграла супергігант на етапі Кубка світу в австрійському Альтенмаркт-Цаухензеє. Вона лише на 0,03 секунди випередила швейцарку Корінн Сутер.

Последний раз редактировалось peresihne; 16.01.2022 в 16:03. Причина: Добавлено сообщение