satsat.info - Показать сообщение отдельно - Український гумор
Показать сообщение отдельно
Старый 02.11.2021, 12:21   #22606 (permalink)
online: 29033892
🇺🇦💛💙Україна💛💙🇺🇦
 
Аватар для Olexijj
По умолчанию

БАБА В МАРШРУТЦІ

Львів, автостанція.
- Шофер, а цей автобус їде до Золочева?
- Бабо, то не автобус, то маршрутка.
- А тота мар... мар... їде до Золочева?
- Їде.
- А до Ясенівців їде?
- Їде.
- А до Підгайчиків їде?
- Бабо, до дідька, куда вам треба!?
- Мені?
- Вам-вам, не мені!
- Що мені?
- Куда вам треба їхати?
- Мені до Словіти.
- Заходьте і сідайте. 25 гривень.
- 25 гривень... А можна за15?
- Бабо, 25 гривень кажу!
- Но, а якби так за 20?
- Бабо, 25, або вон із маршрутки!
- Но, тут маєте 25. Які то всі нервові...
* * *
- Усі сидять, а я, стара, стою, а ноги так болять! Тяжко то є цілий день стояти і не присісти... Жіночко, будьте добрі, посуньтеся трошечки, най собі тут скраєчку сяду. Дякую, дякую, є ще на світі добрі люди... А ви, жіночко, далеко їдете? До Золочева? Файно там, я там колись була... А може ви ще посунетеся, най собі ліпше сяду, бо ми нога затерпла. Не хочете. Молодша од мене і на вигляд культурна. Боже, Боже, як то тепер молоді не хочуть пошанувати старших... Ану посуньтеся! Я так заплатила, як ви, і маю право так сидіти, як ви!.. Ви встали - хочете трохи постояти? Но, нехай вам буде як хочете, а я посиджу.
* * *
- Мало-м собі задрімала. Шофер, а Словіта вже скоро?
- Словіта вже була.
- Боже, а де я тепер!? Шофер, де я!!?
- Скоро будуть Новосілки.
- Шофер!!! Та ви мене!!! Та я вам! Та я вас... Но, най уже будуть Новосілки. Я там маю зятя та зайду до них. Моя сваха любить коли приходжу, бо має з ким посидіти, поговорити, но і не без чарки-другої... А моя дитина, моя золотенька Олюня, коли я у них, усе плаче. А що я можу зробити - вона сама хотіла, казала: "Мамо, най буду більше бита, як сита, а хочу за нього, бо гарний!" Но, і вгадала собі долю, най йому Бог заплатить за її сльози. А зять уже протирає і рихтує авто, щоби мене відвезти геть. А мені не спішно - нехай трохи понервує, поки ми собі зі свахою не погостимося, поки вона не засне собі сидячи, а я не наговорюся і не скажу їй усе, що думаю про її сина, про неї і про мою безталанну Олюню. А коли вже наговорюся і наплачуся, тоді вже можна їхати додому, до своєї хати, у Словіту, найкраще село на світі - краще від Золочева, і від Львова, і від того хваленого Буковеля!
вне форума  
1 спасибо:
 
Page generated in 0.05736 seconds with 17 queries