satsat.info - Показать сообщение отдельно - OpenFox X8
Тема: OpenFox X8
Показать сообщение отдельно
Старый 24.11.2020, 12:32   #57 (permalink)
online: 252134
По умолчанию

Фінал епопеї Пост49 (частина2)!
Час на годиннику спішить на 5 годин. Регіон для вибору часового поясу знаходиться в самому низу менюшки. Червоний біжучий рядок її перекриває. Я не одразу розгледів.
Коли зробив шнурок rs232, то знахабнів і почав заливати все що попадалось під руку з назвою gx6605s.
Дві дуже схожі прошивки, які намагалися запрацювати:
1. Hellobox_GX6605S_20201113, (satelitindonesia.com/2018/05/software-hellobox-gx6605s-new-update.html).
2. Koqit_6605s_20190413, (не пам’ятаю де знайшов).
1прошивка - дісплей не робить, пульт не робить. Побачив назву DVB Finder. Відсканував к’юар код. Але ввести не можу. Але відчуття, що з пультом піде.
2прошивка - дісплей не робить (горить червоне око), пульт підішов від U2C (ще перші тюнера). Дата збивається після кожного вимкнення на 2015рік.
Сатовську частину не перевіряв (в меню є satfinder).
Інтернет складова - Ютюб не робить. Мегого, Погода, Saavn - запрацювало. SD канали включаються швидко і перемикаються шустро. HD - працюють ривками. Є Stalker, Xtream, Google map і шар.
Добавлено через 1 час 14 минут
3. HSD-K1mini-GX6605s. Koqit
Дісплей не робить, пульт від U2C. Дата збивається.
Сатовську частину не перевіряв (в меню нема satfinder).
Інтернет складова - Ютюб не робить. Мегого, Погода - запрацювало. Кінолів не робить. SD канали включаються швидко і перемикаються шустро. HD - працюють ривками.
4. Gx6605s_4M_Combo_Russia_Official_191123. WorldVisionForos.
Дісплей не робить, на пульт відгукується (вліво, вправо, виключить).
Грузиться хвилин 3, з’являється вікно первинного налаштування і все.
Добавлено через 21 час 14 минут
Ще декілька прошивок на gx6605s.
1. X8ComboBlack (openfox X8Combo). Все запрацювало (навіть ютуб), але HD канали в IPTV затикаються. Я тепер погоду краще знаю в місті Бійск чим в своїму рідному .
2. 3235s_Ukraine_190912_official (World Vision t62 (останню літеру не пам’ятаю m?n?d?)). Лише вікно первинних налаштувань. Але таке враження, що йому просто треба пульт опенфокса.
3. Tiger_Combo_v4.0 (Tiger Combo). Лише вікно первинних налаштувань. Йому просто треба пульт опенфокса.
В усіх прошивках не працював дисплей.

Последний раз редактировалось romsk; 24.11.2020 в 12:32. Причина: Добавлено сообщение
вне форума  
 
Page generated in 0.06066 seconds with 17 queries