satsat.info - Показать сообщение отдельно - Захисники і патріоти Вітчизни.
Показать сообщение отдельно
Старый 25.11.2017, 19:59   #7 (permalink)
online: 29033892
🇺🇦💛💙Україна💛💙🇺🇦
 
Аватар для Olexijj
По умолчанию Захисники Вітчизни.

У перший день, коли потрапив у полон, привезли в Горлівку, і там був допит з елементами інквізиції - плоскогубцями пальці роздрібнили. Не хочу говорити, бо мама побачить, щоб її не травмувати. Було 8-10 годин інквізиції. А був там ще лікар-стоматолог. Від кого я не очікував, так це від лікаря. Палицею бив по ногах, по п'ятах. Не соромився, підкреслював: бачиш, я лікар, до чого ви мене довели. Він запропонував: давайте, я потихеньку буду викачувати з нього кров, зрозуміє, що скоро йому кінець, і заговорить. Від лікаря я такого не очікував.
Один із проросійських бойовиків, який був перед цим на сповіді у священика, відмовився брати участь у тортурах. Їх цікавила тільки інформація, хоча б встановити мою особу - хто я насправді. Я сказав, що я цивільний, але мені не повірили. Вони побачили, що куля (на ланцюжку як оберіг плюс у мене ще татуювання було армійське, вони розуміли, що я якимось чином маю відношення до армії".
Кіборг Рахман Андрій Гречанов потрапив до полону бойовиків 30 липня 2015 року. Його звільнили 30 листопада, обмінявши на російського майора Старкова, якого перед цим засудили до 14 років тюрми.
Изображения -->
Тип файла: jpg PhotoChooser-bcb8b098-88ba-4cda-87f4-ee5b441a07d8.jpg (14.9 Кб, 281 просмотров)

Последний раз редактировалось Olexijj; 25.11.2017 в 20:00.
вне форума  
17 спасибо:
 
Page generated in 0.05932 seconds with 18 queries