satsat.info - Показать сообщение отдельно - FERGUSON AF 3318 и BISS
Показать сообщение отдельно
Старый 20.12.2009, 15:14   #14 (permalink)
online: 2176745
По умолчанию

А хіба FERGUSON не аріоноподібні?
Мені здається що так.
Якщо це так то я на своєму аріоноподібному ресівері проблему з БІСС ключами вирішив таким способом:
В параметрах БІСС-ключів крім параметра SID і самого ключа у мене є ще один параметр: PMT CRC. По замовчуванні там стоять нулі.
Якщо переключити тюнер на потрібний канал, а потім зайти в ключі БІСС і зайти в ключ для того потрібного канала і натиснути на ньому ОК, то параметр PMT CRC зміниться на правильний для того канала.
Якщо взяти і для всіх БІСС-ключі поставити правильні параметри PMT CRC, то переключення відбувається зразу без проблем.
Важливо поставити PMT CRC для всіх БІСС-ключів. Для потрібних каналів треба вибрати відповідно і правильно, а для не потрібних можна на якийсь лівий канал зайти і поставити лівий PMT CRC, або можна видалити непотрібний БІСС-ключ взагалі.

Проблема в тому, що деколи параметр PMT CRC змінюється (дуже рідко, але буває), тоді треба включити цей канал, що перестав відкриватися, зайти в його БІСС-ключ і 2 раза нажати ОК на параметрі PMT CRC. Після першого ОК він обнулиться, а після другого стане тим шо треба.
Після того траба зберегти ключ, переключити канал на інший і знову на потрібний, після того канал знову відкривається.
вне форума  
5 спасибо:
 
Page generated in 0.05677 seconds with 17 queries