satsat.info - Показать сообщение отдельно - Дії президента Зеленського.
Показать сообщение отдельно
Старый 13.06.2019, 08:41   #326 (permalink)
online: 13196128
Україна,Центр,Шевченків край,Шпола
 
Аватар для Vita_Liy
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от vovasumu01Посмотреть сообщение
Комаровский: За знакомство с президентом Зеленским мне предлагали пятизначные суммы в долларах

Мені теж)))І що з того?На кого ця інфа розрахована?Аааа...на секту "знижу тирифи....опссс...ні не знижу бо це "жарт"
Кашель лаврова-пржевальського)))
Добавлено через 12 минут
Моя дружина перебуває в процесі оформлення українського громадянства, - перший заступник голови СБУ Баканов
Тимчасово виконуючий обов'язки голови Служби безпеки України Іван Баканов виступив з офіційною заявою з приводу проукраїнської позиції своєї сім'ї.
Текст заяви розміщено в ..........ці СБУ.
У тексті сказано:
Цитата:
"Коли ми з командою ухвалювали рішення йти в політику, кожен з нас усвідомлював, що його родина, друзі, сусіди і навіть домашні тварини опиняться під суспільним мікроскопом. Був готовий до цього і я. Тому всім, хто збирається мене шантажувати близькими, відповім чітко: так не буде. Ніколи нічого не приховував і не збираюсь це робити.
Моя спецперевірка в СБУ не виявила жодних обмежень щодо призначення на посаду заступника Голови СБУ та не виявила перешкод наданню мені допуску до державної таємниці.
Я одружений, ми з дружиною маємо двох синів. Старший, Артур, після навчання у військовому ліцеї ім. І. Богуна закінчив київський вищий навчальний заклад, він працює і живе окремо. Молодший - Степан, навчається в школі. Обидва українці.
Моя дружина, українка, жила і навчалася у школі Кривого Рогу. Поступила у вищий навчальний заклад на території Росії, під час розпаду СРСР отримала паспорт громадянки РФ. Зауважу, тоді були часи кардинально інших відносин між Україною та Росією. Натомість, з 1998 р. вона живе і працює в Україні із посвідкою на постійне проживання в нашій державі, перебуває в процесі оформлення українського громадянства.
Оксана не відвідувала територію Російської федерації з 2013 року.
Отримання громадянства багато років було корумпованою годівницею для деяких чиновників.
Ми ніколи не підключали до процесу "фірми", посередників і не будемо звертатися з таким проханням до Президента.
Ми робимо це так, як і тисячі простих людей, в чиєму телефоні немає номеру Президента. Оксана має стійку проукраїнську позицію. Дякую! Слава Україні!"

пи си.Як на мене-цілковита маячня-"ліпить горбатого" 1-й))) зам.На кого розраховано?Знову ж "кашель лаврова-пржевальського"

Последний раз редактировалось Vita_Liy; 13.06.2019 в 08:41. Причина: Добавлено сообщение
вне форума  
6 спасибо:
 
Page generated in 0.05971 seconds with 17 queries