satsat.info - Показать сообщение отдельно - Вибори Президента України-2 тур.(21 квітня 2019)
Показать сообщение отдельно
Старый 16.04.2019, 00:44   #950 (permalink)
online: 21549142
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от vovasumu01Посмотреть сообщение
если вы смотрели канал ICTV свобода слова

ні , надоїли ті своболи слова . Я в цей час дивився як савченко і рубана випускають на волю . Доречі, а Корчинський там непогано тлумачить про посланого Україні за гріхи . Мені трохи не зовсім зрозуміло, чому медведчук так впевнено маніпулює фактами про уступки теї сторони, і не говорить що Україна при обмінах полоненними міняла десять російських проти нашого одного . От же який гарний тарарам по вухах виходить .
Добавлено через 16 минут
Цитата:
Сообщение от vovasumu01Посмотреть сообщение
Вот так мы и живём гадалками а если а если а пети 28 лет правят

ви зациклилися на одному Петі і вже приліпили йому 28 років президентства . Ви же мене переконаєте у своїй правоті тільки тоді , коли я та своїми руками пощупаю той Зепозитивний результат . А поки я можу пощупати тільки плюси які залишаються від іншого . А цьому ось на-за якого Ви - ти ставиш нагадують , що він єдиний із кандидатів першого туру , хто ще не розрахувася із своїми помічниками ще за перший тур .
Добавлено через 2 минуты
Цитата:
Сообщение от senikigor2684Посмотреть сообщение
Цитата:
Сообщение от valdek

разве онищенко не був кандидатом


Він в Лондоні відсиджується.

до москви си-канув

Последний раз редактировалось valdek; 16.04.2019 в 00:44. Причина: Добавлено сообщение
вне форума  
3 спасибо:
 
Page generated in 0.05503 seconds with 17 queries