satsat.info - Показать сообщение отдельно - Украина: прошлое, настоящее, будущее. 2018
Показать сообщение отдельно
Старый 21.03.2018, 00:04   #1001 (permalink)
online: 6468709
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от SGN65Посмотреть сообщение
сейчас надо выбирать Гaдю. очередь из желающих поднести боeприпасов уже выстраивается. )
Вложение 711194
18+
читать дальше

Нажаль гучне викриття диверсанта Рубана чомусь виглядає не більше чим клоунада. Хотілось би вірити у ефективно проведену операцію українських спецслужб. Та не віриться! бо немає взагалі довіри до них. Може памятаєте скільки гучних відкритих справ було проти корупціонерів,навіть затримань,і що ...а де результат кінцевий? А його при цій владі і не буде! Там де хочуть зробити добру справу ніколи не роблять багато галасу! Про неї говорять тоді коли цю справу довели до логічного завершення. А в нас все навпаки ! Тоді годі чекати позитивного результату. Все буде як завжди. Випустять пар для піару. А по поводу підриву ВР -так це така нісенітниця! Я навіть думаю що в Україні не один про себе подумав ; "Щоб вона там згоріла разом зі "слугами" народу" В самому Києві уже скільки зброї, що хватило б уже не один раз знищити ВР. Чи може не хватило ще і Рубан рішив довезти ,щоб погоріти? Зараз це так виглядає ,що схопили одного Рубана ,а інші просто розбіглись!залишилась тільки Савченко Справу будуть розслідувати до тих пір поки про неї не забудутьтобто до слідуючої гучної справи. І кілька слів про ВР. Я взагалі не розумію для чого ВР в Україні? Складається враження що це не законотворчий орган. а орган для створення проблем! Людині зі здоровим глуздом просто не зрозуміло який закон ці слуги народу прийняли сьогодні! Вони прийняли закон про заборону носіння зброї у ВР!!!!!!!і це люди сповна розуму? Кругом охорона ,/озброєна/ і ще й депутату потрібна за пазухою зброя. Для чого? кого вони бояться? народу? Де і в якій країні є ще таке? Хіба це не протизаконно заходити зі зброєю у ВР. ? то навіщо ще приймати якийсь закон про заборону? В такому випадку треба приймати закон про заборону вбивати людей! Хоча другий раз думаєш : "Як погано що вони прийняли закон про заборону зброї у ВР". Це означає що вони прибрали шанс самознищення "такої" ВР. А жаль!
вне форума  
2 спасибо:
 
Page generated in 0.07484 seconds with 17 queries