satsat.info - Показать сообщение отдельно - Украина: прошлое, настоящее, будущее 2016.10
Показать сообщение отдельно
Старый 08.01.2017, 17:24   #10003 (permalink)
online: 6468709
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от gexa2008Посмотреть сообщение
я неспорю есть и больше , ну в основной масе нет ! Выйдите на базар и посмотрите что продают хлам максимально дишовый даже выбора нет ! Вот вам и катализатор зарплат ! Если пять лет назад можно было найти что болие мение . Да что там говрить в инет магазине розетка какой был выбор ноутов за полдня неперсмотриш , сейчас и в этот магазин стали завозить дешовый китайский товар !

Можливо . Я не знаю звідки ви . Приїжджайте в Хмельницький ви побачите що з товаром все в порядку. Торгують товаром зі всієї України. Я б ніколи не подумав ,що в нас такі доброякісні товари виготовляють . Взуттям торгує Харківщина ,Житомирщина ,Львівщина ,Одещина. Можливо є і інші ,я знаю тільки цих. Так я знаю ,але до основної маси ви відносите бюджетників і дрібний бізнес. Раніше було багато завозного товару їз Польщі ,Туреччини ,Китаю. Росії В основному це валютний товар. Як тільки скочив долар він став не по зубах Українцям. Потихенько на ринку українські товари стали витісняти імпорт. Причому імпорт в багатьох випадках не був якісним. ,тому що завозився дешевий товар. Я знаю що багато торговців продають ще хлам . На Кращий товар немає грошей ,а старий неможливо збути. Але я думаю ,що це вже не бізнес. Вони вже давно поставили на ньому хрест.
вне форума  
5 спасибо:
 
Page generated in 0.04958 seconds with 17 queries