satsat.info - Показать сообщение отдельно - Украина: прошлое, настоящее, будущее 2016.10
Показать сообщение отдельно
Старый 01.10.2016, 21:01   #40 (permalink)
online: 7905822
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от bogysПосмотреть сообщение
Чому названа тільки одна партія,випадково,чи замовленя?

Тому що дехто вже задовбали пхати скрізь Юлю. Скажу більше, сліпе прославляння ЮВТ на межі з поклонінням ні чим не відрізняється від славнозвісних 86% сусіда. Я не зможу Вам вкласти в голову, що Тимошенко аферистка і пройдисвіт, як Ви не зможете аналогічне твердження про ВВП вкласти до голови росіян. Тут все просто - з клепкою проблеми. Ніколи не нахвалював Порошенка, але Тимошенко і Ляшко - це однозначно дві величезні лярви і про це я вимушений говорити. Ваші симпатії - то Ваш власний вибір, але через Вашу "любов" до пройдисвітів і постійна її реклама, то вже занадто(не Ваша особисто, а прихильників взагалі).
До питання з бізнесом ПОП. Я надіюсь ви в змозі чесно відповісти на запитання якій фінансовій компанії передані активи Порошенка в управління? Цього буде достатньо для того щоб не робити голосних заяв про "бізнес". І друге запитання: Ви особисто були б готові відмовитись від активів та подарувати їх недругу?(за умови, що реальної ціни Вам ніхто не пропонує в розрахунку на халяву).
вне форума  
5 спасибо:
 
Page generated in 0.06475 seconds with 17 queries